Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(lotute @ 2008 02 04, 19:31)
na siandien pirma karta isbandziau, kazkokio efekto dar nepastebejau  bigsmile.gif  ziuresim kas bus toliau.
Na o kaip tau?ar ji patiko?kokie atsiliepimai  g.gif

Kadangi ji gydomoji, tai manau, ir neturėtų būt išsykio super rezultatas. Man ji nebloga, bet kartu su ja naudojau dar ir Orising priemones, plaukai sveikesni, gražesni, bet nuo ko tiksliai ir negalėčiau atsakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 04, 19:56)
Kadangi ji gydomoji, tai manau, ir neturėtų būt išsykio super rezultatas. Man ji nebloga, bet kartu su ja naudojau dar ir Orising priemones, plaukai sveikesni, gražesni, bet nuo ko tiksliai ir negalėčiau atsakyti  biggrin.gif

nea, as is pirmo karto tikrai nieko nepastebejau schmoll.gif schmoll.gif ir rezultato kazkokio tikrai nesitikejau su lyg pirmu karteliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 15:40)
Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image

Susigundziau ir as sita plauku kauke. bigsmile.gif Ieskojau Klaipedos Akropolio Eurokoj, Droge bet neradau sad.gif , tai tesiu toliau savo paieska. smile.gif
Atsakyti
Paskutinė kaukė kurią naudojau buvo iš Avon'o su kiviais ir papaja.Tik skaniai kvepia,bet šiaip nepatiko schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2008 02 05, 12:42)
Susigundziau ir as sita plauku kauke.  bigsmile.gif  Ieskojau Klaipedos Akropolio Eurokoj, Droge bet neradau  sad.gif , tai tesiu toliau savo paieska.  smile.gif

na va.. o kaune ju pilna... atlek, nusipirksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2008 02 05, 12:42)
Susigundziau ir as sita plauku kauke.  bigsmile.gif  Ieskojau Klaipedos Akropolio Eurokoj, Droge bet neradau  sad.gif , tai tesiu toliau savo paieska.  smile.gif

Kitą dieną pabandyk pažiūrėt, nes šiaip pastoviai būna akropoly šių kaukių, kaip ir kitose Eurokose Klp.
Droguose tikrai nėra jų 4u.gif
Atsakyti
Mano plaukai jau buvo visai be gyvybės, tai nusipirkau kaukę iš AVON (Planet spa su alyvuogių aliejumi) ir pakeičiau balzamą į Garnier Fructis sausiems plaukams... ir ką Jūs galvojat: plaukai atsigavo, vėl tapo švelnūs ir glotnūs thumbup.gif
Atsakyti
superine kauke yra Gaia!!! sunaudojau jau3 bonkutes, dabar pertrauka darau tai nusipirkau mil mil, bandysiu kaip ji smile.gif bet Gaia man labai patiko,plaukus nerealiai atgaivino po balinimo thumbup.gif ir kaina dabar eurokose tik 6 lt
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 02 05, 16:23)
na va.. o kaune ju pilna... atlek, nusipirksi  mirksiukas.gif

nu as tundra spangas daiktas jos nematiau akrropolio eurokoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 02 05, 17:23)
na va.. o kaune ju pilna... atlek, nusipirksi  mirksiukas.gif

Kaip jums gerai... bigsmile.gif Na ka, jei nerasiu atvaziuosiu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 05, 17:32)
Kitą dieną pabandyk pažiūrėt, nes šiaip pastoviai būna akropoly šių kaukių, kaip ir kitose Eurokose Klp.
Droguose tikrai nėra jų  4u.gif

Tai turbut ir pataikiau kai nebuvo, nieko, ryt uzsuksiu dar karteli, o beto dar nebuvau kitose Eurokose Klaipedoj, tai manau, kad kurioje nors tikrai rasiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 05, 19:20)
superine kauke yra Gaia!!! sunaudojau jau3 bonkutes, dabar pertrauka darau tai nusipirkau mil mil, bandysiu kaip ji smile.gif bet Gaia man labai patiko,plaukus nerealiai atgaivino po balinimo thumbup.gif  ir kaina dabar eurokose tik 6 lt

man gaia kauke ir atgaivino plaukus thumbup.gif as ir kaip tik darau pertraukele, bet vel zadu grizt prie jos...ir kaina labai patraukli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2008 02 06, 00:36)
man gaia kauke ir atgaivino plaukus thumbup.gif  as ir kaip tik darau pertraukele, bet vel zadu grizt prie jos...ir kaina labai patraukli ax.gif

As tai perejau ant mil mil kaukes,siandien bandysiu, po kokio menesio vel prie Gaios smile.gif
Atsakyti