Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Morepink @ 2008 01 21, 01:21)
Turiu dabar sita tai man labai patinka wub.gif


Morenpink,
aš irgi šitą turiu bet man kažkaip ji nelabai patinka tai Mamai atidaviau gal nes tas mano plaukų tipas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PureLife: 24 sausio 2008 - 11:44
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 15:40)
Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image

o koks pavadinimas tos kaukes nes foto man nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 27, 16:32)
o koks pavadinimas tos kaukes nes foto man nerodo  verysad.gif

sikreti prirodi
Atsakyti
Man visada pačios pačiausios buvo Wella Pro hair serijos plaukų kaukės (naudodavau pakaitom dažytiems ir sausiems silpniems plaukams), bet jau antrus metus niekur LT jos neberandu verysad.gif . Įdomu, ar išvis į LT nebetiekia, ar tik aš neužeinu? Gal esat kur užmačiusios tokią? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2008 01 27, 19:38)
Man visada pačios pačiausios buvo Wella Pro hair serijos plaukų kaukės (naudodavau pakaitom dažytiems ir sausiems silpniems plaukams), bet jau antrus metus niekur LT jos neberandu  verysad.gif . Įdomu, ar išvis į LT nebetiekia, ar tik aš neužeinu? Gal esat kur užmačiusios tokią?  ax.gif


SARMA STYLE Helios City`je ziurejai?
Atsakyti
Labai fainą kaukę samy salon systems naudojau thumbup.gif Plaukai lengvi ir švelnūs pasidarė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2007 07 12, 19:03)
Gal galit rekomenduot drėkinamąją kaukę  bigsmile.gif



rekomenduociau ALFA PARF gelsvam buteliuke kauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 22, 13:49)
Norėjau šitą nusipirkti, netyčia pagriebiau ne kaukę, o plaukų balzamą  doh.gif  unsure.gif

Tai, kad čia labiau balzamai Sekreti prirodi, o ne kaukės unsure.gif
Bet, man irgi labai patiko, turėjau kozloje moloko. thumbup.gif

QUOTE(Malena @ 2008 01 23, 19:57)
O kokie jusu plaukai?

Nu kažin, ar tau tiks g.gif nes man poveikiu, panašu į tą kaukę kurią rekomendavau, o tau paskutinis š.....i) rolleyes.gif
Atsakyti
Man visgi LONDA geriausia thumbup.gif
Atsakyti
Jau baigineju generos kauke su kokosu, ketinu pirkti kitokia bet irgi is generos.Negaliu atsidziaugti jos poveikiu
Atsakyti
kokiose perdese tos generos gailma nuspirkti? droge kokiam yra gal? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2008 01 29, 14:22)
kokiose perdese tos generos gailma nuspirkti? droge kokiam yra gal?  blush2.gif

tik per platintojus kiek zinau.Ju turis 500ml, o kaina apie 13lt.
Atsakyti