Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 25, 10:23)

Turiu dabar sita tai man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 21, 02:21)
Turiu dabar sita tai man labai patinka wub.gif

Su kokim kitom galetum palyginti? 4u.gif
Atsakyti
labai gera kauke yra Jasmine Hair Oil -Dabur thumbup.gif ,cia kaskas panasaus i zibala ,ti issiplauna labai lengvai ,o po jos plaukai tampa labai lengvi ir slidus . smile.gif

Ir dar labai gera firma yra Mustika Ratu jie gamina viska is naturaliu produktu ,ir plaukam yra visokiu tipu ,as bandziau Hair regrow ,tai labai daug nauju plaukeliu matau atauganciu .Deja nerandu kaip uzsisakyti verysad.gif ,nes ta firma yra Malaizijoi ir kasko neatsako i emaila ...( drauge buvo parvezusi ,pasaka) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 15:40)
Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image


Norėjau šitą nusipirkti, netyčia pagriebiau ne kaukę, o plaukų balzamą doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 22, 15:49)
Norėjau šitą nusipirkti, netyčia pagriebiau ne kaukę, o plaukų balzamą  doh.gif  unsure.gif

Bet ir ant ikeltos pakuotes foto parasyta, kad balzamas rusiskai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(23dainele @ 2008 01 22, 13:25)
labai gera kauke yra Jasmine Hair Oil -Dabur  thumbup.gif ,cia kaskas panasaus i zibala ,ti issiplauna labai lengvai ,o po jos plaukai tampa labai lengvi ir slidus . smile.gif

Ir dar labai gera firma yra Mustika Ratu  jie gamina viska is naturaliu produktu ,ir plaukam yra visokiu tipu ,as bandziau Hair regrow ,tai labai daug nauju plaukeliu matau atauganciu .Deja nerandu kaip uzsisakyti  verysad.gif ,nes ta firma yra Malaizijoi ir kasko neatsako i emaila ...( drauge buvo parvezusi ,pasaka)  mirksiukas.gif

Kokia cia kauke? 4u.gif Is kur?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 22, 16:18)
Bet ir ant ikeltos pakuotes foto parasyta, kad balzamas rusiskai  smile.gif


Rusiškai nemoku rolleyes.gif kalbėjot apie kaukę, tai ir maniau turi būti ant vertimo parašyta kaukė. Tai tada nesuklydau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 00:22)
Su kokim kitom galetum palyginti?  4u.gif

mano namuoseir ji yra tarp daugelio kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 22, 18:35)
Rusiškai nemoku  rolleyes.gif  kalbėjot apie kaukę, tai ir maniau turi būti ant vertimo parašyta kaukė. Tai tada nesuklydau  bigsmile.gif

Jei tik nekystu, ten balzamas - kauke smile.gif Jei kada paklius po akim ta kauke, pasitikslinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 22, 18:50)
Jei tik nekystu, ten balzamas - kauke  smile.gif Jei kada paklius po akim ta kauke, pasitikslinsiu.

as jau nugriebiau sita kauke! ir ka... efektas tikrai geresnis nei TBS kaukes!!
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 01 23, 19:40)
as jau nugriebiau sita kauke! ir ka... efektas tikrai geresnis nei TBS kaukes!!

ne viskas kas brangu, tas geris drinks_cheers.gif man is kauke irgi super
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 01 23, 19:40)
as jau nugriebiau sita kauke! ir ka... efektas tikrai geresnis nei TBS kaukes!!



QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 23, 20:31)
ne viskas kas brangu, tas geris drinks_cheers.gif man is kauke irgi super



O kokie jusu plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 23, 20:31)
ne viskas kas brangu, tas geris drinks_cheers.gif man is kauke irgi super

Jusu rekomendacijom pasinaudojau irgi isigyjau sia kauke, tai likau nustebinta, nes labai faini plaukai patapo, minksti ir svelnus, nors telaikiau kokia 1 min,. ryt dar prigriebsiu indeli thumbup.gif
Atsakyti