Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Rasytee @ 2008 01 19, 14:00)
dabar naudoju kanebo kauke parsisiunciau per ebay  thumbup.gif geresnes neturejus . dar turiu shiseido kauke tai irgi patinka . TBS su riesutais man jokio efekto neduoda ir dar turiu leonor grei tai irgi kaina visai neatitinka poveikio

idomu, ka kanebo kauke tokio padare g.gif
Atsakyti

Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image
Atsakyti
varveklis, turejau tokia, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 16:40)
Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image

As turejau tokia su svogunais. Tada labai patiko smile.gif Kainos/poveikio santykis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2008 01 19, 16:00)
dabar naudoju kanebo kauke parsisiunciau per ebay  thumbup.gif geresnes neturejus . dar turiu shiseido kauke tai irgi patinka . TBS su riesutais man jokio efekto neduoda ir dar turiu leonor grei tai irgi kaina visai neatitinka poveikio

Ka tokio ispudingo daro? Koks abieju geruliu kaukiu kiekis, kaina ebayjuj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 19, 19:21)
As turejau tokia su svogunais. Tada labai patiko  smile.gif  Kainos/poveikio santykis  thumbup.gif

Su svogunais blink.gif O kaip kvapelis unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 11, 22:38)
galiu patvirtinti - reikia tik atsirinkti, kas tinka drinks_cheers.gif

As tai manau, kad visgi is esmes brangesnes kaukes yra geresnes uz pigesnes. Aisku, buna visokiu isimciu. Dar vienas dalykas svarbus - daznai tu brangiu kaukiu kokybes-kainos santykis buna prastesnis nei pigesniu, zodziu, manau, kad uz geras brangias kaukes permokam.. g.gif Is daugiametes kaukiu naudojimo patirties galiu pasakyti, kad svarbu keisti ar kaitalioti firmas, kaukes, neapsistoti ties viena, nes ilgiau panaudoji ta pati produkta ir jauti, kad plaukai pripranta, jau nebe tas poveikis g.gif Taigi visai protinga butu pakaitom naudoti arba netgi maisyti kaip kazkas jau rase brangesnes ir pigesnes kaukes - tada ir jokio ypatingo efekto skirtumo nesijaus ir plaukai nepripras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(manti @ 2008 01 19, 20:23)
Su svogunais blink.gif O kaip kvapelis unsure.gif ?

Taigi cia chemine kauke, o ne naturalus svogunai. Kvapas normalus kaip ir visu kaukiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 sausio 2008 - 18:31
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 15:40)
Aš tai neatsispyriau eurokos pigumėliui ir visiškai neapsirikau - plaukų kaulė su ožkos pienu. Šita kaukė plaukams pralenkė daugelį profesionalių mano turėtų priemonių, ką jau kalbėti apie lorealius, nivea ir panašiai. 9 iš 10 balų. Kvapas balą atima, nes man kažką primena.., bet čia subjektyvus dalykas, gal kitiems jis labai patinka. Plaukus suglotnina, patiesina, jie švelnūs be proto, žvilga, lengvi. Nes kitos priemonės, jei ir suglotnina, tai plaukus labai sunkius padaro ir prisiplojusius, o šita kaukė ne. Ne karvę kainuoja, verta pabandyti smile.gif
user posted image


O kokia jos kaina bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2008 01 19, 20:02)
O kokia jos kaina  bigsmile.gif  g.gif

Dabar buvo eurokos akcija, tai iš viso 2,95, o be akcijos (nors gal dar galioja) apie 5 lt kainuoja, regis. Įtariu, kaip ir Gaja, po kurio laiko taip gerai nebeveiks ir teks keisti, bet vis tiek dabar esu sužavėta bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 01 19, 19:24)
Dabar buvo eurokos akcija, tai iš viso 2,95, o be akcijos (nors gal dar galioja) apie 5 lt kainuoja, regis. Įtariu, kaip ir Gaja, po kurio laiko taip gerai nebeveiks ir teks keisti, bet vis tiek dabar esu sužavėta  bigsmile.gif  4u.gif

na kaina tai is ties juokinga rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip viena toki dalyka del kainos noreciau pamineti. daugelis brangiu kosmetikos priemoniu yra gaminamos europos sajungoje (Vokietija, Prancuzija ir etc.), ten chemikas gauna apie 4000 eur (vidutiniskai), tuo tarpu belkosmex kosmetika yra gaminama Minske, kur vidutinis chemikas uzdirba apie 200 eur, tai paskaiciuokit, kurio gaminio savikaina bus didesne. Juk ne veltui vokieciai savo automobiliu gamyklas atidarineja treciose pasaulio salyse.. gaila moketi paprastam darbuotojui 4000 eur, kai gali 200 rolleyes.gif Tiesa, kad ir Vokietijoje keliami grieztesni kokybes reikalavimai ax.gif
Atsakyti
Pritariu Varveklio rekomendacijoms 4u.gif apskritai panasiu dalykeliu kaip ivairus sampunai, kaukes ir kt. megstu uzeiti pasizvalgyti i rusiskos kosmetikos parduotuve Traku gatvej (Vilniuj). Ir pasirinkimas nemazas, ir kainos tiesiog juokingos, ir kokybe nenuvilia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 15:03)
idomu, ka kanebo kauke tokio padare  g.gif


plaukai glotnus , lengi , labai gerai sukuojasi ir atrodo tokie sveiki bigsmile.gif

QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 19, 19:22)
As turejau tokia su svogunais. Tada labai patiko  smile.gif  Kainos/poveikio santykis  thumbup.gif
Papildyta:

Ka tokio ispudingo daro? Koks abieju geruliu kaukiu kiekis, kaina ebayjuj4u.gif


sisheido tai pirkau sarmoj tai kazkur 130lt o kanebo ebay apie 60lt 250g
Atsakyti