Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(ermelinda @ 2008 01 11, 16:14)
Na va, nusipirkau ir aš kaukę GAJA ir išbandžiau šiandien, galiu pasakyti, kad visai nieko: plaukai lengvai išsišukavo, švelnūs. Dar noriu pasakyti, kad seniau pirkdavau brangesnes kaukes (mokėdavau po 50lt ir daugiau), poto kažkaip pinigėlių nebeatlikdavo, tai išmėginau ir pigesnes ir nepajutau, kad  plaukai pasikeistų smile.gif , tai padariau išvadą kaip per  reklamą sako- kam mokėti daugiau, jeigu galima ir pigiau  biggrin.gif (kažkaip ten panašiai sako apie miltelius)



Sakiau dabar maisysiu kaukes tarpusavy.kartais pigios, kartais gal brangesnes.Vnz pagal nuotaika ir kisene.Tikrai pigesnes nera prastesnes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 01 11, 22:00)
Sakiau dabar maisysiu kaukes tarpusavy.kartais pigios, kartais gal brangesnes.Vnz pagal nuotaika ir kisene.Tikrai pigesnes nera prastesnes.  ax.gif


galiu patvirtinti - reikia tik atsirinkti, kas tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 01 10, 22:50)
Naudoju TBS su aguonų ekstraktu, faina tikrai. Nors gal su brazilišku riešutu geresnė smile.gif

o as dabar naudoju brazilisku riesutu ir noreciau su aguonu ekstraktu pabandyti. nors ir brazilisku riesutu labai faina,pabaigus reikes pabandyti ir sia
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 01 10, 23:50)
Naudoju TBS su aguonų ekstraktu, faina tikrai. Nors gal su brazilišku riešutu geresnė smile.gif


O kokia jų kaina? Ar tinka garbanotiems, t.y. į sausumą plaukams?
Atsakyti
Mano plaukai tokie i riebuma, bet TBS kauke su aguonomis labai tiko good.gif labai pasiilgstu (kai pirkau kauke, pasibaigus aguoninei, neturejau biski pinigeliu, teko pirkti Garnier 1 min repair - nebloga, bet ana man daug geresne)
Atsakyti
Semi di lino Diamante mask - nusipirkau nes baisiai reikejo Lorealio absolut repair - o nebuvo. neturejau kur trauktis, o ir konsultante nieko nesugebejo nei pakomentuoti normaliai,mokejau apie 80 lt. tai va...nu baisiai maloni aisku, bet lorealis pigesnis bei mano nuomone geriau primaitina plauka. cia toms kam lorealio repairas tinka - kad zinotumet kartais jei kiltu ranka ka panasaus nusipirkti smile.gif. jauciu butu liuks variantas toms, kam repairas per sunkus. o plaukai kokie svelnus......mmmmmm.....o zvilga:).....mmmmm....nu kaip ir visa semi di lino kosmetika jauciu. baisiai malonus dalykas:) tik , beje, as laikau koki pusvalandi, nors raso kelias minutes. palaikius tas kelias jokiokazkokio isskirtinio rezultato nepamaciau. o va po pusvalanduko- liuks!
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 01 11, 21:00)
o as dabar naudoju brazilisku riesutu ir noreciau su aguonu ekstraktu pabandyti. nors ir brazilisku riesutu labai faina,pabaigus reikes pabandyti ir sia

noreciau kad pasakytum, koki poveiki daro sios kaukes blush2.gif
Siaubingai issausejo plaukai, noriu juos atgaivinti, tai ieskau geros kaukes plaukams g.gif Apie brazilisku riesutu kauke girdejau neblogu atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2008 01 12, 19:53)
O kokia jų kaina? Ar tinka garbanotiems, t.y. į sausumą plaukams?

Kaina apie 50 Lt. Tinka tokiem plaukam tikrai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 12:17)
noreciau kad pasakytum, koki poveiki daro sios kaukes  blush2.gif
Siaubingai issausejo plaukai, noriu juos atgaivinti, tai ieskau geros kaukes plaukams g.gif Apie brazilisku riesutu kauke girdejau neblogu atsiliepimu  ax.gif

Su brazilišku riešutu daugiau maitinanti ta kaukė, ma labiau patiko nei su aguonom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 01 19, 11:30)
Kaina apie 50 Lt. Tinka tokiem plaukam tikrai  thumbup.gif
Papildyta:

Su brazilišku riešutu daugiau maitinanti ta kaukė, ma labiau patiko nei su aguonom  smile.gif

tai turetu man tikti ax.gif , bet beda ta kad niekur neber jos pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 12:32)
tai turetu man tikti  ax.gif , bet beda ta kad niekur neber jos pirkti  doh.gif

Aha nėra. Ir aš pasigedau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 01 19, 12:45)
Aha nėra. Ir aš pasigedau  unsure.gif

bandysiu per jav uzsakineti ax.gif
Atsakyti
dabar naudoju kanebo kauke parsisiunciau per ebay thumbup.gif geresnes neturejus . dar turiu shiseido kauke tai irgi patinka . TBS su riesutais man jokio efekto neduoda ir dar turiu leonor grei tai irgi kaina visai neatitinka poveikio
Atsakyti