Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Oho tai tikrai papigiai bigsmile.gif
Atsakyti
Na as uz 5 lt. kaukes tai net nebandyciau.Kai atmesi visus mokescius ir perparduotoju pelnus,tai gali paaisket,kad savikaina kaukes koks 1 lt.O kokia chemija galima sudet uz sia kaina?Apie naturaluma net pamirskit.Geriau nieko,negu tept nezinant ka.Aisku tai mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 10, 11:26)
vakar isbandziau "russkoje pole" kauke su granatais.

O man kaip tik pasirode vidutine, antra karta nepirkciau g.gif , isitikinau, kol nepabandysi, nenuspresi, kiekvienam skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roma @ 2008 01 10, 16:54)
Na as uz 5 lt. kaukes tai net nebandyciau.Kai atmesi visus mokescius ir perparduotoju pelnus,tai gali paaisket,kad savikaina kaukes koks 1 lt.O kokia chemija galima sudet uz sia kaina?Apie naturaluma net pamirskit.Geriau nieko,negu tept nezinant ka.Aisku tai mano nuomone.

O iš kur žinot, kad tos kaukės kur brangiau kainuoja, savikaina irgi ne koks 1lt, g.gif nes ten dar reikia sumokėt už garsios firmos vardą.
Atsakyti
kas del gajos, tai man ji suglotnina plaukus, palengvina issukavima ax.gif bet gydancio poveiko ji tikrai neturi schmoll.gif antra karta tikrai nepirkciau unsure.gif
Atsakyti
Naudoju TBS su aguonų ekstraktu, faina tikrai. Nors gal su brazilišku riešutu geresnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roma @ 2008 01 10, 16:54)
Na as uz 5 lt. kaukes tai net nebandyciau.Kai atmesi visus mokescius ir perparduotoju pelnus,tai gali paaisket,kad savikaina kaukes koks 1 lt.O kokia chemija galima sudet uz sia kaina?Apie naturaluma net pamirskit.Geriau nieko,negu tept nezinant ka.Aisku tai mano nuomone.



ka tik sudeti paskaiciau. siuo metu nieko is brangesniu neturiu, tai nelabai galiu palygint sudeti. 14 sudetiniu daliu. blogos medziagos: 1 parabenu gimines ir 1 silikonu gimines. visai galimas dalykas viena parasyta sudetyje, kita ideta i gamini. taciau taip gali but su bet kurios firmos produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2008 01 10, 13:04)
Jo, šitas daiktas tikrai geras  smile.gif
O kaina juokinga...

o kokias dar esat bande panasaus poveikio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2008 01 10, 22:01)
O iš kur žinot, kad tos kaukės kur brangiau kainuoja, savikaina irgi ne koks 1lt, g.gif nes ten dar reikia sumokėt už garsios firmos vardą.


drinks_cheers.gif
O šiaip aš apie produktą visad sprendžiu pagal poveikį, o ne pagal kainą.
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2008 01 11, 08:49)
drinks_cheers.gif
O šiaip aš apie produktą visad sprendžiu pagal poveikį, o ne pagal kainą.

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Na va, nusipirkau ir aš kaukę GAJA ir išbandžiau šiandien, galiu pasakyti, kad visai nieko: plaukai lengvai išsišukavo, švelnūs. Dar noriu pasakyti, kad seniau pirkdavau brangesnes kaukes (mokėdavau po 50lt ir daugiau), poto kažkaip pinigėlių nebeatlikdavo, tai išmėginau ir pigesnes ir nepajutau, kad plaukai pasikeistų smile.gif , tai padariau išvadą kaip per reklamą sako- kam mokėti daugiau, jeigu galima ir pigiau biggrin.gif (kažkaip ten panašiai sako apie miltelius)
Atsakyti
Nusipirkau Rolland firmos kaukę "Hydro-crystal", tai labai liuks thumbup.gif thumbup.gif Plaukučiaį švelnūs ir truputį glotnesni thumbup.gif thumbup.gif Pirkau Eurokose mirksiukas.gif
Atsakyti