Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Qwertama @ 2007 12 31, 16:38)
nu nevisiskai  mirksiukas.gif kazkiek pasvelnejo, bet tikejausi didesnio efekto is tikruju  blush2.gif gal per daug tikiuosiu doh.gif

nesu turėjus tos geltonos, tai nelabai galiu komentuot. Gan dažnai naudoju tą raudoną el vital kaukę, tai po jos plaukučiai superiniai būna thumbup.gif , net po kelių plovimų poveikis jaučiasi rolleyes.gif
Atsakyti
As taipogi dairausi kaukes kuri purintu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 10:39)
As taipogi dairausi kaukes kuri purintu  bigsmile.gif

Man purina generos kauke su karite sviestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 12 30, 01:16)
Niu Eurokoj turi but,dazniausiai kur apacio didele geltona geltona su rudu dangciu.Gali but parasyta GAJA..Jei tu is Vilniaus nurodyciau konkreciau g.gif

Žiūrėjau Šiauliuose, reiks dar žiūrėti, nes dabar užsimaniau ją pabandyti...juk kiekvienam plaukui vis kitaip, nepabandęs nežinosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 11:39)
As taipogi dairausi kaukes kuri purintu  bigsmile.gif

Turejau "Margaritos" alaus mieliu kauke, tai ji super purindavo, o dabar noriu glotnesniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 12 31, 15:57)
nuo kaukės iš kart efektas turėjo pasijust  g.gif


as taip pat namau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 01 01, 19:01)
As is tu kurios iesko glotninanciu smile.gif

Vakar pirma karta pabandziau AVON SPA alyvuogiu kauke plaukams. Tokio glotninancio efekto nepamenu ar kada esu sulaukusi is kaukes, o kaukiu esu isbandziusi tikrai nemazai wub.gif wub.gif wub.gif plaukai slidus, svelnus, glotnus thumbup.gif . Pas mane plaukai nera stori, tai gal net per daug glotnus liko. Dabar kaip tik apsimoka uzsisakineti (2vnt. - 30Lt).
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 10:39)
As taipogi dairausi kaukes kuri purintu  bigsmile.gif

Man labai gerai purino plaukus Treatment Vax su medumi (Droge) wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 06 sausio 2008 - 14:27
QUOTE(Adera777 @ 2008 01 06, 15:26)
[size=1][/size]
Vakar pirma karta pabandziau AVON SPA alyvuogiu kauke plaukams. Tokio glotninancio efekto nepamenu ar kada esu sulaukusi is kaukes, o kaukiu esu isbandziusi tikrai nemazai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  plaukai slidus, svelnus, glotnus  thumbup.gif . Pas mane plaukai nera stori, tai gal net per daug glotnus liko. Dabar kaip tik apsimoka uzsisakineti (2vnt. - 30Lt).


Turejau ja pora kartu,is pradziu super buvo,paskui plaukai priprato ir efekto nebebuvo verysad.gif
Atsakyti
Malena, sestadieni martinoj ieskojau londa kaukes, bet buvo tik dideles pakuotes ir kaina 43.50 lt, tai ir dabar laukiu mazu pakuociu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 07, 19:12)
Malena, sestadieni martinoj ieskojau londa kaukes, bet buvo tik dideles pakuotes ir kaina 43.50 lt, tai ir dabar laukiu mazu pakuociu ax.gif


Dideles tokia kaina blink.gif As maza uz tokia pirkau..Ar as ne taip supratau?Gal dideles kita kaina?
Atsakyti
Merginos, kokia nuomonė apie Loreal kaukę dažytiems plaukams? Gavau dovanų, tai net nežinau, ar bandyti, ar perdovanoti kam nors ax.gif , nes man šiaip Loreal produkcija nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 01 07, 21:09)
Merginos, kokia nuomonė apie Loreal kaukę dažytiems plaukams? Gavau dovanų, tai net nežinau, ar bandyti, ar perdovanoti kam nors  ax.gif , nes man šiaip Loreal produkcija nelabai  ax.gif



Tai tu cia apie ta paprasta raudona Elvital?Siaip pati nebandzius esu, bet forume apie sia raudonaja linija geru atsiliepimu skaiciau. Nu gi pabandyk, o gal patiks ir tiks. cool.gif
Atsakyti