Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

sveikos noreciau ir as pasidalint patirtimi rolleyes.gif
esu isbandziusi beveik visus avon gaminius pateiksiu pateikti skaitykit.

1.Niekada nepirkit avon paprastu kremu po 8.9 ir pns jie tikras sh...jau geriau maziau bet geresni produktai nei daug visokio sudo(atsiprasau blush2.gif )
2.Avon plauku kaukes ir apskritai planet spa gaminiai gana neblogi na jais ne karto nenusivyliau.
3.Avon kvepalai kai skiedalas tikras sudas tikrai patikekit kaip ir dezodorantai
4.avon neblogi visai natural kuno losjonai sveitikliai kuno purskikliai ir jogurtas ypac thumbup.gif: mano ranku odele labai plona ir issausejus net gyslos per visa ranka matos nu pas mane mazakraujyste tai naturalu.uzsitepus to jogurto odele kita ryta is kart stangresne igavus spindinti siek tiek atspalvi nu tokia neisblukus kaip anksciau ir del tyo maziau gyslos sviecia.ir spuogeliai labai sumazejo ir kazkaip susitrauke
5.Avon sampunai nlb geri yik dazytiem plaukam kauke puse velnio taciau sukos ten is ties geros.beto serumas nuo plauku elektrinimosi patiko mirksiukas.gif

tai tiek.norejau paklausti gal zinot naturaliu kaukiu ir ar sioje plauku prieziuros skiltyje jau yra tokia tema jei jo eisiu ieskot aciu is anksto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsuke mamyte @ 2007 12 31, 11:29)
sveikos noreciau ir as pasidalint patirtimi  rolleyes.gif
esu isbandziusi beveik visus avon gaminius pateiksiu pateikti skaitykit.

1.Niekada nepirkit avon paprastu kremu po 8.9 ir pns jie tikras sh...jau geriau maziau bet geresni produktai nei daug visokio sudo(atsiprasau blush2.gif )
2.Avon plauku kaukes ir apskritai planet spa gaminiai gana neblogi na jais ne karto nenusivyliau.
3.Avon kvepalai kai skiedalas tikras sudas tikrai patikekit kaip ir dezodorantai
4.avon neblogi visai natural kuno losjonai sveitikliai kuno purskikliai ir jogurtas ypac  thumbup.gif: mano ranku odele labai plona ir issausejus net gyslos per visa ranka matos nu pas mane mazakraujyste tai naturalu.uzsitepus to jogurto odele kita ryta is kart stangresne igavus spindinti siek tiek atspalvi nu tokia neisblukus kaip anksciau ir del tyo maziau gyslos sviecia.ir spuogeliai labai sumazejo ir kazkaip susitrauke
5.Avon sampunai nlb geri yik dazytiem plaukam kauke puse velnio taciau sukos ten is ties geros.beto serumas nuo plauku elektrinimosi patiko  mirksiukas.gif

tai tiek.norejau paklausti gal zinot naturaliu kaukiu ir ar sioje plauku prieziuros skiltyje jau yra tokia tema jei jo eisiu ieskot aciu is anksto  rolleyes.gif

tiek avon, tiek oriflame produkcija yra blogos
Atsakyti
QUOTE(smalsuke mamyte @ 2007 12 31, 12:29)
1. sveikos noreciau ir as pasidalint patirtimi 
esu isbandziusi beveik visus avon gaminius pateiksiu pateikti skaitykit.

2. tai tiek.norejau paklausti gal zinot naturaliu kaukiu ir ar sioje plauku prieziuros skiltyje jau yra tokia tema jei jo eisiu ieskot aciu is anksto  rolleyes.gif


1.niekas nepatinka iš Avon produkcijos schmoll.gif Kai kurie kvepai skaniai kvepia, bet, kad nieko nelaiko doh.gif
2. Apie natūralias kaukes gali pasiskaityti skyrelyje "Konkursai"- "grožio paslaptys" mirksiukas.gif

Man labai patinka Revlon kaukės, bet, kad brangokos (bent jau mano kišenei blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 12 31, 12:48)
1.niekas nepatinka iš Avon produkcijos  schmoll.gif  Kai kurie kvepai skaniai kvepia, bet, kad nieko nelaiko  doh.gif
2. Apie natūralias kaukes gali pasiskaityti skyrelyje "Konkursai"- "grožio paslaptys"  mirksiukas.gif

Man labai patinka Revlon kaukės, bet, kad brangokos (bent jau mano kišenei  blush2.gif )

o kiek tas brangoka?
Atsakyti
Cia ne apie Avon ar Oriflame o apie plauku kaukes...Siandien noriu but grazi vel uzsidejau Londa kauke,plaukai dar dziusta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 12 30, 01:16)
Niu Eurokoj turi but,dazniausiai kur apacio didele geltona geltona su rudu dangciu.Gali but parasyta GAJA..Jei tu is Vilniaus nurodyciau konkreciau g.gif


man tai gaja kauke glotnina plaukus,ir taip ju nedaug,o po kaukes isvis penki prisiploje plaukai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2007 12 31, 17:03)
man tai gaja kauke glotnina plaukus,ir taip ju nedaug,o po kaukes isvis penki prisiploje plaukai atrodo doh.gif



Man tai super kad ji glotnina bent sutramdo mano plaukus thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau as loreal elvital kauke. tokia tamsiai geltoname indelyje. dar tik 2 kartus naudojau, tai efekto nepajutau kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 12 31, 15:48)
nusipirkau as loreal elvital kauke. tokia tamsiai geltoname indelyje. dar tik 2 kartus naudojau, tai efekto nepajutau kol kas smile.gif

nuo kaukės iš kart efektas turėjo pasijust g.gif
negi plaukučiai visiškai tokie pat kaip prieš kaukę? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 12 31, 16:57)
nuo kaukės iš kart efektas turėjo pasijust  g.gif
negi plaukučiai visiškai tokie pat kaip prieš kaukę?  unsure.gif

nu nevisiskai mirksiukas.gif kazkiek pasvelnejo, bet tikejausi didesnio efekto is tikruju blush2.gif gal per daug tikiuosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olsen @ 2007 12 31, 16:27)
Man tai super kad ji glotnina bent sutramdo mano plaukus  thumbup.gif


tai jei yra ka tramdyti,as tai ieskojime kaukes,kuri purina plaukus..
Atsakyti
As is tu kurios iesko glotninanciu smile.gif
Atsakyti