Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 30, 01:26)
Turiu SHISEIDO kauke plaukams , nereaaaali, brangi, bet ilgam pakanka  unsure.gif  rolleyes.gif


Kokia kaina ir koks kiekis ir ka padaro tooookio ko vidutiniskai kainuojanti nepadaro?
Atsakyti
Na gajos tikrai yra eirokos parduotuvej, paklausk konsultantu ten ir tikrai parodys, tik as ja ir bandzius man ji nelabai, na juk kiekvieno plaukas skirtingas tai ir poveikis kitoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 12 30, 01:36)
Na gajos tikrai yra eirokos parduotuvej, paklausk konsultantu ten ir tikrai parodys, tik as ja ir bandzius man ji nelabai, na juk kiekvieno plaukas skirtingas tai ir poveikis kitoks smile.gif


Man kaip is pigiu tai tikrai nieko,bet turejau kazkur pries metus,dabar sako suprastejus yra.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 12 29, 22:54)
Placiau jau pleciausi Londos temoj mirksiukas.gif

aciu 4u.gif lekiu ten pasiskaityt
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 12 30, 00:40)
Man kaip is pigiu tai tikrai nieko,bet turejau kazkur pries metus,dabar sako suprastejus yra.

Na pries metus as ja ir naudojau, nes drauge pagyre tai nusipirkau, bet siaip man geresnis efektas is tu pigesniuy kaukiu yra generos, ji tikrai plauka liuxiskai atpalaiduoja, man ji patinka thumbup.gif o sitos mane kvapas erzina na matyt mano uoslei jis nepatinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 12 30, 14:02)
Na pries metus as ja ir naudojau, nes drauge pagyre tai nusipirkau, bet siaip man geresnis efektas is tu pigesniuy kaukiu yra generos, ji tikrai plauka liuxiskai atpalaiduoja, man ji patinka  thumbup.gif  o sitos mane kvapas erzina na matyt mano uoslei jis nepatinka  blush2.gif


Turejau generos su kokosais,tai man ji atvirskciai labai nepatiko,atrodo pardaviau ja,kad pati nesunaudojau tai faktas.Nepatiko nei kvapas nei poveikis,man Gaja daug geresne.
Vat kokie skirtingi musu plaukai ir uosles biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Na as pasiroysiu pacas paciausias kurias isirinkus ir nekeisiu, viena jau pabaigiau tai nera jos, dar nenusipirkau
Atsakyti
Prasom pakomentuoti,nes is nuotraukos pazystu tik Generos,o kitos nematytos.
Pie kiekviena noriu zinoti poveiki/turi/kaina/kur buna pirkt/kvapa 4u.gif
Atsakyti
Na kiekviena juk norime skirtingo poveikio, kaip mano plaukailinke pustis tai man reikalingos priemones kurios juos truputi susipaudzia, tai ideali kauke ta kur butute nupiesta, man ji super ir plauka gerai atgaivina, Vidurinioji, ir man labai patinka tik kad nelabai plauka man suglotnina, bet atstatineja dregmes balansa, na generos jau zinot, bet tik tai kad sita zoleliu, ipatingai tinka sviesiems plaukams, nes jie dazniausiai buna issauseja tai juos atstato, o kita vel del dregmes plauku ir blizgesio, padeda plauka truputi suglotninti, siaip niekada plauko nepripratinu prie vienos kaukes, siaip kaip dedu tai vis kita, na sitas pabaigus ir vel pirksiu sitas pacias smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2007 12 30, 13:21)
Turejau generos su kokosais,tai man ji atvirskciai labai nepatiko,atrodo pardaviau ja,kad pati nesunaudojau tai faktas.Nepatiko nei kvapas nei poveikis,man Gaja daug geresne.
Vat kokie skirtingi musu plaukai ir uosles biggrin.gif

na va matai kiekvieno plaukas kitoks, ir tikrai negalim teikti, va jau sita tai superine, nes vienam tinka kitam ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 12 30, 15:07)
Na kiekviena juk norime skirtingo poveikio, kaip mano plaukailinke pustis tai man reikalingos priemones kurios juos truputi susipaudzia, tai ideali kauke ta kur butute nupiesta, man ji super ir plauka gerai atgaivina, Vidurinioji, ir man labai patinka tik kad nelabai plauka man suglotnina, bet atstatineja dregmes balansa, na generos jau zinot, bet tik tai kad sita zoleliu, ipatingai tinka sviesiems plaukams, nes jie dazniausiai buna issauseja tai juos atstato, o kita vel del dregmes plauku ir blizgesio, padeda plauka truputi suglotninti, siaip niekada plauko nepripratinu prie vienos kaukes, siaip kaip dedu tai vis kita, na sitas pabaigus ir vel pirksiu sitas pacias smile.gif
Papildyta:

na va matai kiekvieno plaukas kitoks, ir tikrai negalim teikti, va jau sita tai superine, nes vienam tinka kitam ne smile.gif



Juk prasiau papasakot dar ir apie kvapa kur pirkti turi ir kainytes apytiksles bent 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 12 30, 14:08)
Juk prasiau papasakot dar ir apie kvapa kur pirkti turi ir kainytes apytiksles bent 4u.gif

kur su bitute ta kauke tai ir kvepe medumi na labai malonus kvapas, mokejau 40, o pirkau is Carin firmos vadybininku, kadangi esu kirpeja tai ju tikrai netruksta kurie siulo savo prekes biggrin.gif bet juk atsirenki smile.gif
Ta rusva, toks saldus kvapas, dabar uostau ir net nzn su kuo palyginti, na man jis patinka siaip, bet i ka primena tikrai negaliu pasakyti blush2.gif mokejau 30, taip pat Toujour firmos atstovo pirkau smile.gif
Genera viskas aisku smile.gif
O ta apatine, pirkta labai senai, pirkau ir drages kirpejos, ji dirba su tos firmos priemonemis, labai man ja isgyre tai ir nusipirkau mokejau 45 smile.gif
Na turbut jau nieko nepamirsau parasyt smile.gif
Atsakyti
Mergikes, gal kuriis sio burio esate naudojusi sia kauke?

http://www.jums.lt/i...?id=273&pid=188
Atsakyti