Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(mini*me @ 2007 12 01, 21:55)
Man tai Gaia kauke kolkas geriausia, patiesina ir sudrekina plauka. smile.gif



aš irgi šitą panaudoju kartais, man ją rekomendavo kirpėja. Tiesą sakant, tikrai nesitikėjau už tokią kainą nieko, bet galvoju - ai, pigi yra reik pabandyt. Na, ir nustebau, nes nebloga visai smile.gif Nors man su tom kaukėm visad vargas, nerandu niekaip laiko, kad jas normaliai palaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2007 12 12, 03:48)
aš irgi šitą panaudoju kartais, man ją rekomendavo kirpėja. Tiesą sakant, tikrai nesitikėjau už tokią kainą nieko, bet galvoju - ai, pigi yra reik pabandyt. Na, ir nustebau, nes nebloga visai  smile.gif Nors man su tom kaukėm visad vargas, nerandu niekaip laiko, kad jas normaliai palaikyt.


A man kotais neprilipo ji.. unsure.gif Nu ŽIAURIAI skysta.. nebent kažkokią lievą pasigriebiau parduotuvėje.. g.gif

Ar ta GAIA ir turi būti tokia skysta? g.gif
Atsakyti
Laba

Man labai patiko Barex firmos "Aeto" kauke plaukams thumbup.gif . Dabar naudoju, berods blush2.gif , Selectiv firmos. Daznai pasitariu su kirpeja kokias plauku prieziuros priemones pasirinkti, kada vienas pakeisti kitomis. Kol kas nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 12 12, 10:10)

Ar ta GAIA ir turi būti tokia skysta?  g.gif

skysta, skysta jinai, tikrai nelieva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 12, 13:18)
skysta, skysta jinai, tikrai nelieva  biggrin.gif


Aaaa, nu tai reikės tada II dublį kada padaryt.. biggrin.gif
Atsakyti
Rene Furtero su sviestmedziu
Atsakyti
Londacare Hair Rebuilder Intensive Mask thumbup.gif
Atsakyti
Malena, papakok apie ja placiau ax.gif kur, uz kiek, ar paglotnina plauka
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 12 29, 19:56)
Malena, papakok apie ja placiau ax.gif kur, uz kiek, ar paglotnina plauka


Placiau jau pleciausi Londos temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dabar geriausia iš drogo BF su avokadų aliejumi(ačiū jums),man ji labai panaši į rigenol,o kur rast tą GAIA, jau kelissyk žiūrėjau Eurokoj-neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 12 30, 00:02)
Man dabar geriausia iš drogo BF su avokadų aliejumi(ačiū jums),man ji labai panaši į rigenol,o kur rast tą GAIA, jau kelissyk žiūrėjau Eurokoj-neradau schmoll.gif


Niu Eurokoj turi but,dazniausiai kur apacio didele geltona geltona su rudu dangciu.Gali but parasyta GAJA..Jei tu is Vilniaus nurodyciau konkreciau g.gif
Atsakyti
Turiu SHISEIDO kauke plaukams , nereaaaali, brangi, bet ilgam pakanka unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti