Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

wella system professional 3.1 hydra mask
po jos mano tie trys nupiepe plaukeliai taip atsigauna kad...komplimentai garantuoti.ypac tinka vasara po visokiu sauliu,juros vandenu ir t.t.. na ir ziema nuo issausejusio oro kambariuose padeda.tinka po dazymo ir t.t...man tai jinai tikrai super 4u.gif
perku kaip ir visus sebastian ir wella prof. kerastase figaro.nezinau,gal yra ir kitur pirkti,bet jau kad uzeinu ten kirptis tai ir prigriebiu smile.gif
Atsakyti
[quote=manti,2007 11 30, 21:13]
griztam i tema drinks_cheers.gif isigijau keune kauke sidabriniame indelyje, laukiu rytoj
kada isbandysiu ax.gif
[/quote]
friends.gif
O kur pirkai? pas kirpeja? Lauksim ivertinimu? rolleyes.gif
[/quote]
nea, pirkau parduotuveje Gabija Klaipedoj 4u.gif
Atsakyti
[quote=Eveliina,2007 12 04, 13:52]
friends.gif
O kur pirkai? pas kirpeja? Lauksim ivertinimu? rolleyes.gif
[/quote]
nea, pirkau parduotuveje Gabija Klaipedoj 4u.gif
[/quote]
Tai pala pala, o kur cia ta Gabija yra? As irgi klaipediete drinks_cheers.gif , bet tokios lyg ir nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 25, 17:47)
o gal butu nesudetinga jos sudeti imesti  ax.gif

nesekiau temos tai neparašiau 4u.gif

kad ir koks brudas būtų produktas, jeigu jis man tinka aš jį naudoju... Jei ne kaukė Generos, kurią jau N-tąją naudoju tai tikriausiai iš viso be plaukų sėdėčiau. Manau, kad įsiaudrinęs konfliktas čia ne vietoj buvo, nes kiekvienas esame potencialus klientas ir mes turime teisę į laisvą pasirinkimą.

Grįžtant prie temos, kas ką stebuklingo radote? Kuo lepinate savo plaukuosenas žiemą? 4u.gif
Atsakyti
[quote=SkyLy,2007 12 04, 12:20]
wella system professional 3.1 hydra mask
po jos mano tie trys nupiepe plaukeliai taip atsigauna kad...komplimentai garantuoti.ypac tinka vasara po visokiu sauliu,juros vandenu ir t.t.. na ir ziema nuo issausejusio oro kambariuose padeda.tinka po dazymo ir t.t...man tai jinai tikrai super 4u.gif


kokia kaina ir indelio talpa? aciu.

nebloga kauke mano sviesintiems plaukams yra Eurokos perkama uz 10 lt Domasnije Recepti kauke "selkovaja" su vitaminais ir dar kazkokiais velniais. plaukai blizga, minksti.
Atsakyti
[quote=manti,2007 12 04, 19:50]
nea, pirkau parduotuveje Gabija Klaipedoj 4u.gif
[/quote]
Tai pala pala, o kur cia ta Gabija yra? As irgi klaipediete drinks_cheers.gif , bet tokios lyg ir nezinau blush2.gif
[/quote]
naujakiemio 26 berods, ten kur biblijos centras kazkoks, netoli balticum televizijos 4u.gif
Atsakyti
esu uzsekusi kauke su kokosais, jau kvepia tai unreal.. gryni kokosai, mielai as jos nenusiplaukciau wub.gif jos yra 500 ml ir kainuoja apie penkuty tik irnesakyk.gif
Atsakyti
[quote=gatinha2,2007 12 05, 22:52]
Tai pala pala, o kur cia ta Gabija yra? As irgi klaipediete drinks_cheers.gif , bet tokios lyg ir nezinau blush2.gif
[/quote]
naujakiemio 26 berods, ten kur biblijos centras kazkoks, netoli balticum televizijos 4u.gif
[/quote]
Dekui, zinosim aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(SkyLy @ 2007 12 04, 12:20)
wella  system professional 3.1 hydra mask
po jos mano tie trys nupiepe plaukeliai taip atsigauna kad...komplimentai garantuoti.ypac tinka vasara po visokiu sauliu,juros vandenu ir t.t.. na ir ziema nuo issausejusio oro kambariuose padeda.tinka po dazymo ir t.t...man tai jinai tikrai super 4u.gif
perku kaip ir visus sebastian ir wella prof. kerastase figaro.nezinau,gal yra ir kitur pirkti,bet jau kad uzeinu ten kirptis tai ir prigriebiu smile.gif

Kokia tos kaukes kaina? ax.gif
Atsakyti
O "vela" kaukes, tai super. O gal kas receptuka zinot namu darbo kaukytes su cesnaku ir dar kazko reikia deti,nepamenu. Anksciau dariausi,ir labai tiko, na gal kiek kvapas jauciasi, bet menesi galima pakentetei, nes taip rekomenduoja apie menesi ja naudoti. Tad laukiu receptuko. Aciu. tongue.gif
Atsakyti
[quote=saule.a,2007 12 05, 22:49]
[quote=SkyLy,2007 12 04, 12:20]
wella system professional 3.1 hydra mask
po jos mano tie trys nupiepe plaukeliai taip atsigauna kad...komplimentai garantuoti.ypac tinka vasara po visokiu sauliu,juros vandenu ir t.t.. na ir ziema nuo issausejusio oro kambariuose padeda.tinka po dazymo ir t.t...man tai jinai tikrai super 4u.gif
kokia kaina ir indelio talpa? aciu.

nebloga kauke mano sviesintiems plaukams yra Eurokos perkama uz 10 lt Domasnije Recepti kauke "selkovaja" su vitaminais ir dar kazkokiais velniais. plaukai blizga, minksti.
[/quote]

turiu kazkuria is ju - patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zhino kur Generos kaukiu Kaune galima nusipirkt? 4u.gif
Atsakyti