Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(d-krall @ 2007 11 28, 17:22)
Ir atsargiai su etiketėmis(aš čia apie neišmanelę), nes labai kvailai atrodo.  drinks_cheers.gif O pasakiau, kad nusišnekėjai tai tik todėl, akd paiūlei benzinu išsitrinti galvą. Visai tau jau...

doh.gif esi tikrai baisi neismanele, nes visi parafinum liquidum, mineral oils ir pan. yra is naftos isgaunami-todel ir siulau gryna pabandyti-greiciau efektas pasimatytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 19:49)
doh.gif esi tikrai baisi neismanele, nes visi parafinum liquidum, mineral oils ir pan. yra is naftos isgaunami-todel ir siulau gryna pabandyti-greiciau efektas pasimatytu  doh.gif


O kad visi skonio stiprikliai, maisto dazai, koncervantai, limonadai irgi is naftos zinojai? bigsmile.gif
Ka su gryna nafta daryt jau nesiulysiu mirksiukas.gif
Baikit cia tokius gincus, kas per manija uzejus su tom etiketem? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 20:49)
doh.gif esi tikrai baisi neismanele, nes visi parafinum liquidum, mineral oils ir pan. yra is naftos isgaunami-todel ir siulau gryna pabandyti-greiciau efektas pasimatytu  doh.gif

Nu, dar kartą baisia nusišnekėjai... Vaje... Siaubas.
O kas tau sakė, kad to nežinau, jog viso to nežinau? Žinai, gal geriau išgerk vaistų nuo PMS... Ginčas apie nieką. Neturi ant ko išsilieti ir viskas. Be to, čia tema apie kaukes, o ne apie kenksmingumą. Kiekvieno teisė rinktis, o pamokslauti - kvaila ir neveiksminga. Siūlau ramintis. Viskas. Baigiau. Ir nebenorėčiau tavo užgauliojimų klausytis. Be to, kitiems irgi neįdomu.
Geriau pasigirsiu, kad vakar pas mamą pabandžiau KEUNE kaukę(kad tik nepasirodytų, jog ir ji kenksminga, nes vėl kažkas neišmanele išvadins...), tai efektas nustebino tikrai. Bėgsiu ir aš pas savo kirpėją užsisakyti, nes ji platina. Tik, atrodo brangoka ji turėtų būti, nes visos KEUNE priemonės brangios... Na, bet paaukosiu keletą litų. Ko tik nepadarysi dėl grožio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 28 lapkričio 2007 - 19:33
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 20:49)
doh.gif esi tikrai baisi neismanele, nes visi parafinum liquidum, mineral oils ir pan. yra is naftos isgaunami-todel ir siulau gryna pabandyti-greiciau efektas pasimatytu  doh.gif



Tiesiog negaliu susilaikyt nepakomentavus smile.gif labai nekorektiska taip kritikuoti zmones, o ypac ju nepazistant. negi niekada niekas to nemoke? idomu ar savo darbe klientam sakytumet: jus baisus nesimaneliai, kad neperkate mano produkto? Savo emocija kartais irgi reikia tramdyti.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 11 28, 19:14)
O kad visi skonio stiprikliai, maisto dazai, koncervantai, limonadai irgi is naftos zinojai?  bigsmile.gif

as ir maista renkuosi taip pat preciziskai

QUOTE(lassie172 @ 2007 11 28, 19:32)
Tiesiog negaliu susilaikyt nepakomentavus smile.gif labai nekorektiska taip kritikuoti zmones, o ypac ju nepazistant. negi niekada niekas to nemoke? idomu ar savo darbe klientam sakytumet: jus baisus nesimaneliai, kad neperkate mano produkto? Savo emocija kartais irgi reikia tramdyti.

vaje vaje kokie mes jautrus kritikai g.gif
as ne pardaveja-tad darbe man netenka aiskinti apie neismaneliskuma kosmetikos sferoje, as ir savo sferoje uztektinai prisireiskiu
o jei ir buciau pardaveja -tai nesivarginciau aiskinti vargsei moteriskei, kad ekologija ir sveikata nera mada, nes vis tiek nesuprastu doh.gif (sis forumas geriausias pvz.)
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 22:15)
as ir maista renkuosi taip pat preciziskai
vaje vaje kokie mes jautrus kritikai  g.gif 
as ne pardaveja-tad darbe man netenka aiskinti apie neismaneliskuma kosmetikos sferoje, as ir savo sferoje uztektinai prisireiskiu
o jei ir buciau pardaveja -tai nesivarginciau aiskinti vargsei moteriskei, kad ekologija ir sveikata nera mada, nes vis tiek nesuprastu  doh.gif (sis forumas geriausias pvz.)






idomu butu suzinot, kuo dirbate, kad galima visus neismaneliais vadinti smile.gif o kokia teise Jus turit kritikuoti nepazistama zmogu? Ziuriu, kad nesupratot, ka norejau tuom pasakyt: forumas - ne emocijoms islieti, o paaiskinti, padiskutuoti. Beje, kritikos visi nemegsta yra ir kitu budu parodyti klaidas. Tokiokm frazem kaip "visiska neismanele" dar niekas nieko neirode ir nepasieke mirksiukas.gif daugiau tolerancijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 21:15)
as ir maista renkuosi taip pat preciziskai
vaje vaje kokie mes jautrus kritikai  g.gif 
as ne pardaveja-tad darbe man netenka aiskinti apie neismaneliskuma kosmetikos sferoje, as ir savo sferoje uztektinai prisireiskiu
o jei ir buciau pardaveja -tai nesivarginciau aiskinti vargsei moteriskei, kad ekologija ir sveikata nera mada, nes vis tiek nesuprastu  doh.gif (sis forumas geriausias pvz.)


slap.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2007 11 28, 20:25)
Nu, dar kartą baisia nusišnekėjai... Vaje... Siaubas.
O kas tau sakė, kad to nežinau, jog viso to nežinau? Žinai, gal geriau išgerk vaistų nuo PMS... Ginčas apie nieką. Neturi ant ko išsilieti ir viskas. Be to, čia tema apie kaukes, o ne apie kenksmingumą. Kiekvieno teisė rinktis, o pamokslauti - kvaila ir neveiksminga. Siūlau ramintis. Viskas. Baigiau. Ir nebenorėčiau tavo užgauliojimų klausytis. Be to, kitiems irgi neįdomu.
Geriau pasigirsiu, kad vakar pas mamą pabandžiau KEUNE kaukę(kad tik nepasirodytų, jog ir ji kenksminga, nes vėl kažkas neišmanele išvadins...), tai efektas nustebino tikrai. Bėgsiu ir aš pas savo kirpėją užsisakyti, nes ji platina. Tik, atrodo brangoka ji turėtų būti, nes visos KEUNE priemonės brangios... Na, bet paaukosiu keletą litų. Ko tik nepadarysi dėl grožio smile.gif

apie kaukyte noriu daugiau suzinot smile.gif koks pavadinimas kokiem plaukuciam skirta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Man geriausia kauke, tai aliejukas pries plovima smile.gif o jei neturiu laiko, tai naudoju CdF su mangais, tirsta, malonus kvapas, o ir plaukams patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 29, 09:23)
apie kaukyte noriu daugiau suzinot  smile.gif koks pavadinimas kokiem plaukuciam skirta  mirksiukas.gif  4u.gif

man irgi labai įdomu bigsmile.gif Ir dar - kokia kainytė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 29, 09:32)
Man geriausia kauke, tai aliejukas pries plovima  smile.gif o jei neturiu laiko, tai naudoju CdF su mangais, tirsta, malonus kvapas, o ir plaukams patinka  smile.gif

Koki aliejuka naudoji pries plovima? Kas cia per priemone CdF su mangais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 11 28, 20:33)
idomu butu suzinot, kuo dirbate, kad galima visus neismaneliais vadinti smile.gif o kokia teise Jus turit kritikuoti nepazistama zmogu? Ziuriu, kad nesupratot, ka norejau tuom pasakyt: forumas - ne emocijoms islieti, o paaiskinti, padiskutuoti. Beje, kritikos visi nemegsta yra ir kitu budu parodyti klaidas. Tokiokm frazem kaip "visiska neismanele" dar niekas nieko neirode ir nepasieke  mirksiukas.gif daugiau tolerancijos drinks_cheers.gif

ten kur dirbu reikia labai daug visokiu sriciu ismanyti tongue.gif
o tai kritikuoti galima tik pazistama zmogu blink.gif - nu cia tai naujiena unsure.gif
ka galima kritikuoti, o ko ne -zinau labai gerai - tad nereikia cia prisigalvoti apie teisiu turejima ar neturejima, net prezidenta galima kritikuoti normalioje valstybeje-tai eiline moteriske juo labiau
Atsakyti