Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(d-krall @ 2007 11 25, 21:16)
Dar daugiau nušnekėt negalėjai?


jei zinotum kas buna kosmetiniu priemoniu sudetyje -tai apie nusisnekejima net kalbos nebutu ir tik tokios neismaneles kaip tu -mano, kad tepdamos bile kuo -sau nekenkia.Gal manai, kad kancerogeniniai dariniai isivysto staiga vien nuo to kad kvepuoji negeru oru, tai pasidomek siek tiek placiau, nebent manai, kad pvz. krutu vezys yra labai smagus dalykas gyvenime, kurio atsiradimui nedaro itakos kad ir tas jusu nekaltas silikonas, kurio prigrustos ivairios priemones?

O patarimas ateiciai-jei neturi ka pasakyti protingo -verciau patylek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2007 11 25, 21:16)
Hm... Na, aš naudoju tą "kenksmingą" Avon kosmetiką ne vienerius metus ir, atrodo, ne tik nenumiriau nuo jos kenksmingumo, bet net jokųi alergijų neįsitaisiau. Ir yra keletas produktų, kurie tikrai super veikia ir tas poveikis netrumpalaikis.
na, tu neteisi, aš nerašiau, kad AVON kenksminga kosmetika...pati esu turėjusi būtent avon šampūną, kondicionierių, aliejų galiukamsm visai nieko...bet didelio įspūdžio nepadarė blush2.gif tik skaičiau straipsnį, kur buvo paskelbtos 10 ,,blogiausių" , kenksmingiaisuų kosmetikos gamintojų....gaila, neįmesiu nuorodos, nes nepamenu kur skaičiau...bet atmintyje užsifiksavo, kad tame dešimtuke- AVON ir LOREAL blush2.gif

Kunigunda drinks_cheers.gif bet juk neišgelbėsi tu pasaulio...tebūnie taip...juk kiek vaikšto plastmasiniais nagais, silikoninėm krūtinėm. lūpom, apsigyvena soliariumuose doh.gif tegul....visi turime teisę rinktis..... čia ta pati diskusija kaip apie KT- o ateitis parodo- kurios teisios, o kurios ne...gaila, bet paswekmės jau matyti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
uj, moterytes, kam taip pykstates ax.gif man geriausia - kauke is framesta firmos rigenol thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 11 27, 15:39)
uj, moterytes, kam taip pykstates ax.gif  man geriausia - kauke is framesta firmos rigenol  thumbup.gif  thumbup.gif

nu nu sakyk greit kur perki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 14, 21:52)
Aišku ši kaukė tinka sausiems plaukams  smile.gif
Aš darau taip paimu kuo riebesni majonezą ir sumaišau jį su ricinos aliejimi, galima alyvuogių aliejų naudoti ar sėmenų ir sutepi ant plaukų palaikai ir  viskas  mirksiukas.gif

Na kaip siandien ir pabandysiu. aciu
Papildyta:
[quote=velniukshte,2007 11 20, 00:25]
Radau Amerikos nepriklausomą puslapį (anglų kalba, bet ir nemokantys jos susigaudys), kuriame yra duomenys apie Amerikoje kosmetiką platinančių kompanijų produkcijos pavojingumą. Kompanijos AVON ir L'Oréal - tarp lyderiu. Ne ką geriau atrodo ir tokia kompanija kaip Revlon . Kompanijos Max Factor pavojingiausi yra blakstienų tušai, antroje vietoje pagal pavojingumą - makiažo pagrindas ir skaistalai, o mažiausiai pavojingi -lupdažiai... O su Revlon , Avon, Elizabeth Arden lupdažiais galite bučiuoti nebent priešą... Tik ar verta del to aukoti savo sveikatą?

O as metus gyvenau Vokietijoje ir si nesamone girdejau.Tai ten yra tokia nepriklausoma laboratorija, kur zmogus gali nupirkta produkta istirti ir jie pagal spec lentele ivertina.ir ka tik tikrino is loreal,avon ir kitu firmu,viskas buvo gerai arba labai gerai ivertinta. Cia konkurentai kenkia. Na toki Loreal krema turiu, na nejauciu jokio blogumo,na ir nesusenau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasola: 27 lapkričio 2007 - 16:27
QUOTE(velniukshte @ 2007 11 19, 23:25)

Ilindau as i ta puslapi, tai ten ir Avene priemones kenksmingos blink.gif g.gif
O i sia tema uzsukau nes noriu kad pasiulytumet kokia kauke plaukams naudoti, kad drekintu ir maitintu juos nes siuo metu kazkodel sauseja plaukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 27 lapkričio 2007 - 17:17
QUOTE(Morepink @ 2007 11 27, 17:14)
Ilindau as i ta puslapi, tai ten ir Avene priemones kenksmingos blink.gif  g.gif


jau ne karta buvo mineta, kad tuo tinklapiu nereiktu aklai tiketi -verciau paciai pasidometi produkto sudetimi ir viskas puikiai pasimato
Atsakyti
[quote=kasola,2007 11 27, 17:26]
Na kaip siandien ir pabandysiu. aciu
Papildyta:
[quote=velniukshte,2007 11 20, 00:25]
Radau Amerikos nepriklausomą puslapį (anglų kalba, bet ir nemokantys jos susigaudys), kuriame yra duomenys apie Amerikoje kosmetiką platinančių kompanijų produkcijos pavojingumą. Kompanijos AVON ir L'Oréal - tarp lyderiu. Ne ką geriau atrodo ir tokia kompanija kaip Revlon . Kompanijos Max Factor pavojingiausi yra blakstienų tušai, antroje vietoje pagal pavojingumą - makiažo pagrindas ir skaistalai, o mažiausiai pavojingi -lupdažiai... O su Revlon , Avon, Elizabeth Arden lupdažiais galite bučiuoti nebent priešą... Tik ar verta del to aukoti savo sveikatą?

O as metus gyvenau Vokietijoje ir si nesamone girdejau.Tai ten yra tokia nepriklausoma laboratorija, kur zmogus gali nupirkta produkta istirti ir jie pagal spec lentele ivertina.ir ka tik tikrino is loreal,avon ir kitu firmu,viskas buvo gerai arba labai gerai ivertinta. Cia konkurentai kenkia. Na toki Loreal krema turiu, na nejauciu jokio blogumo,na ir nesusenau.
[/quote]
laukime reklamos apie stebuklinga produkta, kuri si duombaze ivertino gerai bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 25, 16:47)
o gal butu nesudetinga jos sudeti imesti  ax.gif

Aqua, cetearyl/Alcohol, Centrimonium, Chloride, Octyl Stearate, PAraffinum liquidum, Polyquaternium32, Glycerin, C12-13 Alkyl Malate, Malva sylvestris, Althea officinalis, Tilia cordata, Achillea millefolium, Chamomilla recutita, Citric Acid, Profumo/Parfum, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, C.I. 19140.
cia kaukes atrodo su alijosium sudetis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 27, 18:51)
Aqua, cetearyl/Alcohol, , Chloride, Glycerin, Malva sylvestris, Achillea millefolium, Chamomilla recutita, Citric Acid, Octyl Stearate, Alkyl Malate, Althea officinalis, Tilia cordata, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate,
cia kaukes atrodo su alijosium sudetis ax.gif


sudetis tikrai gan gera, bet man tikrai kliuna PAraffinum liquidum verysad.gif

o vat del situ -nera jokiu duomenu, greiciausiai nera tirtas ju poveikis g.gif
Centrimonium, Polyquaternium32, C.I. 19140



Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 25, 23:37)

jei zinotum kas buna kosmetiniu priemoniu sudetyje -tai apie nusisnekejima net kalbos nebutu ir tik tokios neismaneles kaip tu -mano, kad tepdamos bile kuo -sau nekenkia.Gal manai, kad kancerogeniniai dariniai isivysto staiga vien nuo to kad kvepuoji negeru oru, tai pasidomek siek tiek placiau, nebent manai, kad pvz. krutu vezys yra labai smagus dalykas gyvenime, kurio atsiradimui nedaro itakos kad ir tas jusu nekaltas silikonas, kurio prigrustos ivairios priemones?

O patarimas ateiciai-jei neturi ka pasakyti protingo -verciau patylek  doh.gif



Kažko labai ant manęs supyko, kai pasisakiau, kad nelabai man rūpi, kad "kenksminga", tuo labiau, kad, kaip kažkas minėjo, čia gali ir konkurentai kenkti. Be to, pati naudoju LABAI mažai kosmetikos(tiek dekoratyvinės, tiek gydomosios), kadangi man jos nereikia, o apie plaukų dažymą(kas tikrai labiau kenkia, nei kokios kaukės) ir dirbtinius ragus - nagus net nekalbu, kaip ir apie rūkymą ir kitus grožiui kenkismingus dalykus. O vėžio atsiradimą reikėtų daugiau priskirti Černobilio avarijai, o ne kokiam lūpdažiui ar rankų kremui su silikonu tongue.gif Ir aš netepu "beleko". Ir atsargiai su etiketėmis(aš čia apie neišmanelę), nes labai kvailai atrodo. drinks_cheers.gif O pasakiau, kad nusišnekėjai tai tik todėl, akd paiūlei benzinu išsitrinti galvą. Visai tau jau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 28 lapkričio 2007 - 17:23
QUOTE(mandolina @ 2007 11 27, 15:39)
uj, moterytes, kam taip pykstates ax.gif  man geriausia - kauke is framesta firmos rigenol  thumbup.gif  thumbup.gif

Kiek laiko ja naudoji? As ja irgi pasiteplioju, bet stebuklo nepastebejau ax.gif As dar isipilu jojobos aliejuko, plaukai minksti, svelnus rolleyes.gif
Atsakyti