Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Ką reikškia "kenksmingas"? Šiaip, jie ką, gyventi išvis yra nesveika. Ir, manau, daugiau nuodyjames vaikščiodami gatvėmis(mašinų dūmai ir pan.), nei naudodami, kad ir tą pačia Avon kaukę. Jei mano plakai atrodo gerai ir SVEIKAI, man "da lampački", kad ji kenksminga.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2007 11 23, 16:03)
Ką reikškia "kenksmingas"? Šiaip, jie ką, gyventi išvis yra nesveika. Ir, manau, daugiau nuodyjames vaikščiodami gatvėmis(mašinų dūmai ir pan.), nei naudodami, kad ir tą pačia Avon kaukę. Jei mano plakai atrodo gerai ir SVEIKAI, man "da lampački", kad ji kenksminga.


labai "sveikintinas" poziuris lotuliukas.gif
labai naudinga butu galva benzinu issitepti g.gif - thumbup.gif kauke turetu buti,ane?
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 11 20, 14:53)
Sveikutės, gal kas bandėt šios firmos kaukes ir kitokias priemones?  4u.gif
http://www.compagniadelcolore.com/
Kokie atsiliepimai?
Turiu iš šios firmos plaukų galiukams ta priemonę, tai man jinai labai patinka.

Klaikus kvapas help.gif mega_shok.gif
Atsakyti
siuo metu turiu 3 kaukes: Genera kokosine, Domashnije recepty ir O'Raising Reinforzante smile.gif
Atsakyti
O ash neseniai nusipirkau "Dora" kauke Maschera collagene marino ploniems plaukams. Naudojau kolkas tik pora kartu, bet jau galiu pasakyt kad thumbup.gif thumbup.gif Plaukai tokie minkshtus ir nesivelia beveik ax.gif
Atsakyti
turiu generos su ryžiais thumbup.gif į nieką jos nesiruošiu keisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 11 19, 14:34)
naudoju Biotraitement kauke tiesinacia garbanotiems plaukams ar pan smile.gif mano plaukai shiaip tiesus, bet ta kaukyte atradimas  thumbup.gif  sulygina plauka, nesisiausia  4u.gif  liux  thumbup.gif
pirkau is prekiu kirpykloms mickeviciaus gatveje kaune, pirrkau pilstoma ir naudoju jau labai seniai o mokejau vos 6 lt.  wub.gif  smile.gif  biggrin.gif

Gal gali parašyti, kur tiksliau ta parduotuve yra?
Niekaip nerandu - o kaip suprantu ten gerų dalykų yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 24 lapkričio 2007 - 16:48
QUOTE(d-krall @ 2007 11 23, 16:03)
Ką reikškia "kenksmingas"? Šiaip, jie ką, gyventi išvis yra nesveika. Ir, manau, daugiau nuodyjames vaikščiodami gatvėmis(mašinų dūmai ir pan.), nei naudodami, kad ir tą pačia Avon kaukę. Jei mano plakai atrodo gerai ir SVEIKAI, man "da lampački", kad ji kenksminga.
g.gif g.gif g.gif na tikrai, keistas požiūris.....kartais plaukai gali atrodyti GERAI ir SVEIKAI, bet tas dalykas gali būti trumpalaikis...o pvz man svarbu, kad plaukai išliktų ilgai sveiki ir gražūs....aš aišku ne chemikė (vyras chemikas tongue.gif bet visgi dedama visokių kartais bereikalingų konservantų, medžiagų kurie suteikia trumpalaikius efektus......be to, kartais mums atrodo, kad jei kenksminga tai aij...dzin...plaukai nutriuš, gal nuslinks...bet produkto pakliūva ir ant odos, o odos bėrimai ir pan gali plėstis, nemanau, kad kažkuri norėtų, jog apniktų kokia seborėja ar dermatitas ir pan..... O gyventi yra nesveika- bet argi ne mieliau vietoj pridūminto miesto renkiesi ramų, kvepiantį mišką, arba vietoj jogurto, kuris galioja nuo pagaminimo datos 2 m, renkiesi tą, kuris baigia galioti jau už 10 dienų g.gif mirksiukas.gif
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 24, 16:37)
turiu generos su ryžiais  thumbup.gif  į nieką jos nesiruošiu keisti  4u.gif
kokia čia firma GENERA? ir su ryžiais.....kaip įdomu....gal kokią foto ar nuorodą įmeskit mirksiukas.gif kiek kainuoja...

p.s gal pasikartosiu, bet niekas taip gerai dar neatgaivino mano plaukų, kaip naminės kaukės mirksiukas.gif
Atsakyti
Ankstikėlė, Genera priemonės įsigyjamos per konsultantus. Jei reikia konkrečios info rašyk man AŽ.

Ta kaukė atrodo taip:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 25 lapkričio 2007 - 10:24
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 25, 10:23)
Ankstikėlė,  Genera priemonės įsigyjamos per konsultantus. Jei reikia konkrečios info rašyk man AŽ.


o gal butu nesudetinga jos sudeti imesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 11 24, 17:47)
Gal gali parašyti, kur tiksliau ta parduotuve yra?
Niekaip nerandu - o kaip suprantu ten gerų dalykų yra smile.gif


Šios Biotraitement linijos mačiau yra eurovaistinėse pirkt prie plaukų priežiūros priemonių.Yra ir šampūnų,kondicionierių,kaukkių ir dar visokių kitokių dalykėlių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 24, 00:32)
labai "sveikintinas" poziuris lotuliukas.gif
labai naudinga butu galva benzinu issitepti  g.gif  -  thumbup.gif  kauke turetu buti,ane?

Dar daugiau nušnekėt negalėjai? Kam tokie kraštutinumai? Mane tiesiog juokina ta visuotinė manija sveika-nesveika. Juk labiausiai nesveika gyventi.
Papildyta:
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 24, 20:34)
g.gif  g.gif  g.gif na tikrai, keistas požiūris.....kartais plaukai gali atrodyti GERAI ir SVEIKAI, bet tas dalykas gali būti trumpalaikis...o pvz man svarbu, kad plaukai išliktų ilgai sveiki ir gražūs....aš aišku ne chemikė (vyras chemikas tongue.gif bet visgi dedama visokių kartais bereikalingų konservantų, medžiagų kurie suteikia trumpalaikius efektus......be to, kartais mums atrodo, kad jei kenksminga tai aij...dzin...plaukai nutriuš, gal nuslinks...bet produkto pakliūva ir ant odos, o odos bėrimai ir pan gali plėstis, nemanau, kad kažkuri norėtų, jog apniktų kokia seborėja ar dermatitas ir pan..... O gyventi yra nesveika- bet argi ne mieliau vietoj pridūminto miesto renkiesi ramų, kvepiantį mišką, arba vietoj jogurto, kuris galioja nuo pagaminimo datos 2 m, renkiesi tą, kuris baigia galioti jau už 10 dienų g.gif  mirksiukas.gif
kokia čia firma GENERA? ir su ryžiais.....kaip įdomu....gal kokią foto ar nuorodą įmeskit mirksiukas.gif kiek kainuoja...

p.s gal pasikartosiu, bet niekas taip gerai dar neatgaivino mano plaukų, kaip naminės kaukės mirksiukas.gif


Hm... Na, aš naudoju tą "kenksmingą" Avon kosmetiką ne vienerius metus ir, atrodo, ne tik nenumiriau nuo jos kenksmingumo, bet net jokųi alergijų neįsitaisiau. Ir yra keletas produktų, kurie tikrai super veikia ir tas poveikis netrumpalaikis.
Atsakyti