Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Tigris @ 2007 11 15, 12:56)
Sako kad plaukai blizga  smile.gif



O kaip dažnai dedate tokia kauke?
Atsakyti
aš iš avono naudojau kaukę lyg su makadijom, tokia labai kvepianti ir plaukai blizga wub.gif tik va pasibaigė man ji o pardavime nematau kol kas verysad.gif
Atsakyti
Pribaigiau Wella Lifetex extra rich kauke,tiek bandzius visokiu,nebezinau kokia pirkt?Gal kas patars..
Atsakyti
Aš tai baiginėju Wella lifetex kaukę su pasukomis (buttermilk), tai tikrai galiu pasakyti pagiriamajį žodį. Plaukai būna labai slidūs, blizgantys, nesivelia, nu ir kvepia super smile.gif Ir taupi labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2007 11 17, 17:04)
Aš tai baiginėju Wella lifetex kaukę su pasukomis (buttermilk), tai tikrai galiu pasakyti pagiriamajį žodį. Plaukai būna labai slidūs, blizgantys, nesivelia,  nu ir kvepia super smile.gif Ir taupi labai  smile.gif


Geras visiska priesingybe manajai wella,nes 150ml isnaudojau per 6savaites ir plaukai po jos tampa pasisiause..ypac galai blink.gif Nuo kitu kaukiu jie tokie nebuna,net nuo balzamu nebuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2007 11 17, 16:04)
Aš tai baiginėju Wella lifetex kaukę su pasukomis (buttermilk), tai tikrai galiu pasakyti pagiriamajį žodį. Plaukai būna labai slidūs, blizgantys, nesivelia,  nu ir kvepia super smile.gif Ir taupi labai  smile.gif


kokia kaina, tūris ir kur galima įsigyt? ax.gif
beje, kokie tavo plaukai? ilgi? trumpi? tamsūs? šviesūs? natūralūs? dažyti? ploni?stori? tankūs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 11 17, 17:10)
kokia kaina, tūris ir kur galima įsigyt? ax.gif
beje, kokie tavo plaukai? ilgi? trumpi? tamsūs? šviesūs? natūralūs? dažyti? ploni?stori? tankūs? smile.gif

kainos tiksliai nepasakysiu, pirkau kartu su kitais produktais ir nelabai pamenu (gal 35 lt), tūris - 150 ml, pirkau Feminoj bonoj (dabar sarma style) 4u.gif
Mano plaukai dabar trumpi (bandžiau ir kai turėjau ilgus, tai tikrai neatrodė tokia taupi, tiesą pasakius ax.gif) tamsūs, banguoti, besiveliantys, jų daug, šiurkštūs, veliasi net trumpų galai (nu ne ežiukas trumpas, iki ausų plaukai biggrin.gif ) nedažyti, stori, tankūs smile.gif
Atraportavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 19:52)
As naudoju firmos "Keune" kauke plaukams ir esu labai patenkinta!  thumbup.gif


kokia butent? kur perki ir kokia kaina?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(varveklis @ 2007 11 17, 16:14)
kainos tiksliai nepasakysiu, pirkau kartu su kitais produktais ir nelabai pamenu (gal 35 lt), tūris - 150 ml, pirkau Feminoj bonoj (dabar sarma style)  4u.gif
Mano plaukai dabar trumpi (bandžiau ir kai turėjau ilgus, tai tikrai neatrodė tokia taupi, tiesą pasakius  ax.gif) tamsūs, banguoti, besiveliantys, jų daug, šiurkštūs, veliasi net trumpų galai (nu ne ežiukas trumpas, iki ausų plaukai  biggrin.gif ) nedažyti, stori, tankūs smile.gif
Atraportavau smile.gif


aciu labai 4u.gif turbut man ta kauke netiks, nes mano plaukai poilgiai, tiesus ir tamsiai dazyti. esu pastebejus tendenciją, kad jei kas irgi turi ilgus, tiesius, tamsiai dažytus plaukus ir pagiria kokią plaukų priežiūros priemonę, (šampūną, kaukę, balzamą), kad tiko plaukams ir labai patiko tai dažniausiai ir man labai tinka smile.gif lygiai taip pat turėtų būt ir su šviesintais plaukais ir pan smile.gif
Atsakyti
Man patinkančios ir tinkančios yra dvi,tai iš Avono su alyvuogėm,jei neklystu,skaniai kvepianti,ir iš TBS su aguonom thumbup.gif Plaukai kaip iš reklamos,blizga
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 13, 16:16)
Nei vienai pirktinei mano kaukei neprilygsta majonezo ir ricinos aliejaus kaukė  thumbup.gif man ji pati pačiausia  thumbup.gif


mano drauge irgi labai ja gyre smile.gif . siandien buvo nuotaika, buvo laiko pasidariau as ja. pasedejau kokias 3 h su kepuriuku, siltai. rezultatas doh.gif gal mano majonezas per liesas biggrin.gif zodziu, mano plaukams labai nepatiko. schmoll.gif o pvz., su konajaku ar brendziu g.gif (kazkas is siu tauriuju gerimu smile.gif ) kauke mano plaukams patiko. tik pamirsau recepta.
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2007 11 17, 16:56)
schmoll.gif  o pvz., su konajaku ar brendziu g.gif (kazkas is siu tauriuju gerimu smile.gif ) kauke mano plaukams patiko. tik pamirsau recepta.

bigsmile.gif prašom prisiminti ir čia parašyti, nes labai domina visokios naminės kaukės. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 17 lapkričio 2007 - 17:14
help, labai veliasi plaukai, patarkit kokia gera kauke ax.gif
Atsakyti