Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(baste @ 2007 11 14, 13:52)
O aš sakyčiau kad nesate bandžiusi majonezo kaukės  mirksiukas.gif


Idomumo deliai isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 14, 12:53)
Idomumo deliai isbandysiu smile.gif



O aš kažkaip nedrįstu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 14, 13:52)
O aš sakyčiau kad nesate bandžiusi majonezo kaukės  mirksiukas.gif

esu kazkada kazka panasaus naudojusi ir gaminus,bet primirsau.parasykit kaip gaminama.Pabandysime
Atsakyti
QUOTE(kasola @ 2007 11 14, 20:18)
esu kazkada kazka panasaus naudojusi ir gaminus,bet primirsau.parasykit kaip gaminama.Pabandysime


Aišku ši kaukė tinka sausiems plaukams smile.gif
Aš darau taip paimu kuo riebesni majonezą ir sumaišau jį su ricinos aliejimi, galima alyvuogių aliejų naudoti ar sėmenų ir sutepi ant plaukų palaikai ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 14, 21:52)
Aišku ši kaukė tinka sausiems plaukams  smile.gif
Aš darau taip paimu kuo riebesni majonezą ir sumaišau jį su ricinos aliejimi, galima alyvuogių aliejų naudoti ar sėmenų ir sutepi ant plaukų palaikai ir  viskas  mirksiukas.gif

as irgi naudoju tokia kauke, plaukai nuo jos thumbup.gif nes mano po cheminio ir sviesinti 4u.gif
Atsakyti
O as darau taip: i pora saukstu majonezo imaisau kiausinio tryni. Tada ta mase istepu plaukus ir palaikau valandziuke kita. Poveikis aplinkiniai sako kad matosi smile.gif . O as tik matau kaip mano plaukai ta majoneza sugeria i save biggrin.gif Tie pora saukstu pradingsta akyse. Na gal ir padeda g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 11 14, 23:04)
O as darau taip: i pora saukstu majonezo imaisau kiausinio tryni. Tada ta mase istepu plaukus ir palaikau valandziuke kita. Poveikis aplinkiniai sako kad matosi  smile.gif . O as tik matau kaip mano plaukai ta majoneza sugeria i save  biggrin.gif  Tie pora saukstu pradingsta akyse. Na gal ir padeda  g.gif .

Ką aplinkiniai sako? mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Sako kad plaukai blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 11 15, 10:56)
Sako kad plaukai blizga  smile.gif

Bandysiu ir aš pasiteplioti, nes mano plaukai labai sausi ax.gif
Atsakyti
O kvapo jokio nelieka nuo to majonezo..?? Balzamą naudojat paskui ar tik majonezą..? g.gif
Atsakyti
Kauke isplaunu sampunu ir balzamu istepu. Kvapo nelieka, tik reikia gerai isplauti.
Issiplauna lengvai (tiesa nezinau kaip ten butu jeigu majoneza su aliejum maisyti g.gif . Sito nebandziau dar kol kas).
Atsakyti
As naudoju firmos "Keune" kauke plaukams ir esu labai patenkinta! thumbup.gif
Atsakyti