Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(doufyl @ 2007 10 28, 01:44)
o apie kuria jus cia snekat. ta is IKI parduotuves su oranziniu buteliuku ta sita rusiska?

cia ta su oranziniu dangteliu Iki parduotuvese:)
Atsakyti
mano besipuciantiems, sunkiai issukuojamiems, dazytiems plaukams geriausia Dove Colour Care kauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2007 10 27, 22:09)
ten parasyta laikyti 5 minutes, o kiek tu laikai? bigsmile.gif as tai 10 minuciu, galvoju gal ilgiau verta, dar egriau gal suveiktu ax.gif

As tai apie 5 min ir laikau,jei netingiu ir ilgiau.Na manau jie raso netrumpiau 5 min, o jau kiek ilgiau, tiek kiek kuri gali ir nori. 4u.gif
Ta kuri klausei kaip ji atrodo yra nuotraukyte auksciau puslapiuose,o ir merginos aprase kaip atrodo.Jos reikia ieskoti rusiskos kosmetikos skyriuje. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasola: 28 spalio 2007 - 16:07
Gal kas atradot geru pirktiniu plauku kaukiu?
Atsakyti
Nei vienai pirktinei mano kaukei neprilygsta majonezo ir ricinos aliejaus kaukė thumbup.gif man ji pati pačiausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 13, 15:16)
Nei vienai pirktinei mano kaukei neprilygsta majonezo ir ricinos aliejaus kaukė  thumbup.gif man ji pati pačiausia  thumbup.gif


Reiskias nesate turejusi tikrai geros kaukes tongue.gif
Atsakyti
Aš čia dar nuo seno apsiskaičius forume nusipirkau tą pigią GAIA kaukę plaukams prieš keletą dienų.. Naudojau dar tik vieną kartą, bet plaukai lygiai tiek pat minkšti, kaip ir po belenkurios kitos.. g.gif

Aišku, nežinau ko aš čia tikėjaus iš jos.. bet nepatiko ir jos konsistencija (tokia skystoka) ir tas kvapas.. doh.gif

Šiuo metu naudoju Wella kažkokias kaukę-putas ir L'Oreal Professionel, garbanotiems plaukams.. Šios ir kvepia skaniau, ir teptis fainiau.. unsure.gif wub.gif
Atsakyti
o kas bandet Keranove ar kazkaip panasiai vadinas kaukes is Drogo?
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 13, 17:05)
Aš čia dar nuo seno apsiskaičius forume nusipirkau tą pigią GAIA kaukę plaukams prieš keletą dienų.. Naudojau dar tik vieną kartą, bet plaukai lygiai tiek pat minkšti, kaip ir po belenkurios kitos..  g.gif

Aišku, nežinau ko aš čia tikėjaus iš jos.. bet nepatiko ir jos konsistencija (tokia skystoka) ir tas kvapas..  doh.gif

Man Gaia tiek balzamai, tiek kaikues suparsteje, ne tokios kaip anksciau, tad nebeperku. Dabar apsistojus ties RIGENOL 4u.gif Dar isipilu jojobos aliejuko, tai is vis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 13, 22:14)
Man Gaia tiek balzamai, tiek kaikues suparsteje, ne tokios kaip anksciau, tad nebeperku. Dabar apsistojus ties RIGENOL 4u.gif  Dar isipilu jojobos aliejuko, tai is vis thumbup.gif



Vat vat.. ir aš pagalvojau.. prieš kokius metus, panos girdavo tą kaukę vos ne kasdien čia forume.. rolleyes.gif O dabar žiūriu, kad jau kuris laikas ramu visai.. unsure.gif Bet vis tiek nutariau išbandyti... biggrin.gif Galvą ploviau prieš kelias dienas, o tos kaukės kvapiuks vis tiek taaaaip įkyriai jaučias.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 14, 09:32)
Vat vat.. ir aš pagalvojau.. prieš kokius metus, panos girdavo tą kaukę vos ne kasdien čia forume..  rolleyes.gif  O dabar žiūriu, kad jau kuris laikas ramu visai..  unsure.gif  Bet vis tiek nutariau išbandyti... biggrin.gif Galvą ploviau prieš kelias dienas, o tos kaukės kvapiuks vis tiek taaaaip įkyriai jaučias..  doh.gif  lotuliukas.gif

as turiu balzama -man tai tas kvapas visai nieko ir isplovus galvos niekada nesijaucia schmoll.gif
anksciau ir man atrodo jis buvo geresnis, bet ji naudoju tik saltuoju sezonu, nes man siaubingai be jo elektrinasi plaukai doh.gif -niekas kitas nera padejes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 13, 17:04)
Reiskias nesate turejusi tikrai geros kaukes tongue.gif


O aš sakyčiau kad nesate bandžiusi majonezo kaukės mirksiukas.gif
Atsakyti