Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Sveikos merginos smile.gif Sužinojau tokkią naujovę, kad yra kirpyklų, kuriuose kaukę plaukams padaro tiesiog prie tavo akių ir jei pageidauji dar gali nusipirkt jos į namus. O kaukės kaip MILK SHAKE, nes naudojamos tos firmos priemonės ir medžiagos. Tik žinai, kad jos dar šviežesnės ir pan. Ką apie tai manote? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(invazi @ 2007 05 30, 21:40)
Nepykit po darbo parvykau namo ir skubėjau rašyt 4u.gif

O kokiam salone tokia gamyba vyksta?
p.s Nepykstam biggrin.gif
Atsakyti
ieškom toliau tinkamiausių ir tęsiam temą
ankstesnė tema
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 09, 08:58)
o man o'rising kapsulės nepadėjo. naudojau dvi savaites. po to savaitę pakaitom naudojau su renee furtherer kapsulėmis nuo slinkimo. kaip slinko taip ir toliau slenka  verysad.gif  plaunant galvą vonia užsikiša nuo iškritusių plaukų  cray.gif



oi prajuokinai lotuliukas.gif Kas tau sake,kad ampuliu poveikis turi pasireikst per 2 savaites?Maziausiai pora menesiu panaudojus galima pastebet kazkoki rezultata.
Atsakyti
Tai va,as norejau pasakyt kad per dvi sav neimanoma nusprest kad ampules sudas ir nepadeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 09, 13:20)
oi prajuokinai lotuliukas.gif Kas tau sake,kad ampuliu poveikis turi pasireikst per 2 savaites?Maziausiai pora menesiu panaudojus galima pastebet kazkoki rezultata.


nu jau nereikia aiškinti schmoll.gif anksčiau kai prasidedavo masinis plaukų slinkimas, serumai ir ampules per tas dvi savaites ženkliai pristabdydavo plaukų slinkimą.. ir net labai ženkliai. tai kaip čia tada suprasti g.gif matyt stebuklai vykdavo ir plaukai savaime nustodavo slinkti biggrin.gif bet man slinkti nusodavo nuo kitos lakme ir nuo natur vital. o o'rising tik viena priemone padedavo - šampūnas su aha rūgštimis - su ja taip pat efektas per pota savaičių akivaizdus. taigi, iš savo praktikos padariau pagrįstą išvadą, kad dvi savaitės yra pakankamas laikotarpis pamatyti rezultatams tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 10, 09:15)
nu jau nereikia aiškinti  schmoll.gif  anksčiau kai prasidedavo masinis plaukų slinkimas, serumai ir ampules per tas dvi savaites ženkliai pristabdydavo plaukų slinkimą.. ir net labai ženkliai. tai kaip čia tada suprasti  g.gif  matyt stebuklai vykdavo ir plaukai savaime nustodavo slinkti  biggrin.gif  bet man slinkti nusodavo nuo kitos lakme ir nuo natur vital. o o'rising tik viena priemone padedavo - šampūnas su aha rūgštimis  - su ja taip pat efektas per pota savaičių akivaizdus. taigi, iš savo praktikos padariau pagrįstą išvadą, kad dvi savaitės yra pakankamas laikotarpis pamatyti rezultatams  tongue.gif


Pabandyk tas ampulytes pavartoti ilgiau ir pati pamatysi,nereikes nei irodinet nieko cool.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduot drėkinamąją kaukę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 07 12, 18:03)
Gal galit rekomenduot drėkinamąją kaukę  bigsmile.gif

Naudoju is Goldwell piremoniu stipriai drekinanti sampuna ir balzama, tai labai patinka. Ir internete maciau, kad is sitos serijos yra ir drekinanti kauke, tai turetu buti irgi gera, bet dar nebandziau ax.gif Pirkau Idzumi centre (Vilniuje).
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 07 13, 09:15)
Naudoju is Goldwell piremoniu stipriai drekinanti sampuna ir balzama, tai labai patinka. Ir internete maciau, kad is sitos serijos yra ir drekinanti kauke, tai turetu buti irgi gera, bet dar nebandziau ax.gif Pirkau Idzumi centre (Vilniuje).

O kiek maždaug kainuoja Goldwell priemones? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 07 13, 10:53)
O kiek maždaug kainuoja Goldwell priemones?  ax.gif


ir mane kaina domina

kai baigsiu Alwaves kauke, reiks nusipirkti kokia kita, tik niekaip nenusprendziu kokia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 07 13, 10:53)
O kiek maždaug kainuoja Goldwell priemones?  ax.gif


neperdaugiausiai,gal 30lt,esu turejusi kauke,bet man nepatiko,suriebaluodavo,priplodavo plaukus prie galvos ir tiek.O kad drekinimas ilgiau jaustusi,tai ne kiek..

Gal kas bandet Joico drekinamasias kaukes?
Atsakyti