Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai rankdarbiai

Pora dienu nebuvau uzejus, o kiek grozybiu pridejot... wub.gif
Irunia, tas buteliukas-akvariumas man baisiai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi visu idejos ir darbeliai labai laaaabai patiko.... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vandens laselis @ 2005 02 24, 13:07)
Man labai patiko keli dalykeliai is Auges nuorodos:


Kazkaip neuzfiksavau, o tais siulais tik apsukti reik, ar dar pries tai kokiais klijais buteli istept g.gif
Atsakyti
Kai as taip puosiau kiausinius velykom , tai klijavau , gal naturalus siulai ir laikytusi g.gif , bet visokia sintetika tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 02 27, 21:09)
Sveikos, čia dar vienas mano darbelis. Nežinau, ar ką nors suprasit, bet čia vėraiu iš visokių senų karolių ir įvairių karoliukų...
Kai "gyvai" žiūri, tai labai gražiai atrodo, visi baisiai giria.

user posted image



labai grazu thumbup.gif o ant kokio pagrindo darai?
Atsakyti
Vandens laseli, tavo idejos super! thumbup.gif net nezinau nuo ko pradeti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kiaushiniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vandens laselis: 09 kovo 2005 - 17:58
Dar smile.gif
Atsakyti
Ir dar 4u.gif Prashom i sveikata smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vandens laselis: 09 kovo 2005 - 17:58
Viename zurnale maciau taip papuosta velykini kiausini:
aplink ji sukama juostele ir prismeigiama smeigtukais grazia "galvute". Man tik neaisku - is kur gauti kokiu nors putplastiniu kiausiniu. Arba gal buna kokiu kitokiu, i kuriuos smeigtukai smeigtusi? g.gif Gal galite patarti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 03 10, 10:56)
Viename zurnale maciau taip papuosta velykini kiausini:
aplink ji sukama juostele ir prismeigiama smeigtukais grazia "galvute". Man tik neaisku - is kur gauti kokiu nors putplastiniu kiausiniu. Arba gal buna kokiu kitokiu, i kuriuos smeigtukai smeigtusi? g.gif  Gal galite patarti blush2.gif


Gal jie is kokios juros putos? blink.gif Kur visokiose ten Maximose buna velykines kompozicijas, ten visokiu dirbtinu kiausiniu buna i jas ikomponuota.... Tik idomu, kur tokiu nusipirkti? Gal kur pardavineja visokius priedus sausom puokstem? blink.gif
Atsakyti
Tuos Maximoje parduodamus "dekorus" jau visus apciupinejau ir apgnaibiau blush2.gif - man nepasirode, kad i bent viena ju butu galima ibetsi smeigtuka. Isivaizduoju kad tie kiausiniai (nuotraukoje jie buvo balti) turetu buti butent is juros putos (as ji putplasciu vadinu mirksiukas.gif ) arba gal is kokios "oazes", i kuria geles smeigiamos. Bet neisivaizduoju, kaip su ta oaze elgtis - nusipirkti dideli gabal ir paskui kiausini "drozti"? g.gif Isivaizduoju savo drozybos rezultatus blink.gif - tikrai nebus velykine puosmena schmoll.gif
Atsakyti