Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai rankdarbiai

Getbotukai gal kazkam patiks ir nores zurnaliuku ju cia yra du
twen dar visko daug ,karpyniu is siaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auge X: 02 kovo 2005 - 15:58
ar cia iš druskos tešlos? Numirsiu, kaip gražu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
ar cia tik ne is popieriaus - suglamzyto
kazkas panasaus
, tik ka jie vadina tuo pulp g.gif

cia sitam psl yra labai daug pavyzdziu papier mache technika , kai kurie yra nurode is ko pagamino smile.gif , visos leles ,kieik pastebejau daromos is to suspausto popieriaus , (kaip kazkass buvo ikeles vaiko daryta paveiksliuka )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perliukas: 06 kovo 2005 - 14:00
Kopa , ir as noreciau rast kaip kas su kuo t.t. , bet tokios info nelabai randu , tik speliot galiu ir eksperimentuot smile.gif
Paaugs maziukas reiks rimciau uzsiimti visais tais grazumais smile.gif
Atsakyti
Sveiki

Ash chia nauja todel nelabai suprantu kaip ideti nuotrauka.
Ar butinai jinai turi buti ideta kazhkur internetan? Tiesiai ish kompo deti negalima?
Noretau pasidalinti ir ash savo rankdarbiukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2005 03 07, 12:16)
Kopa , ir as noreciau rast kaip kas su kuo t.t. , bet tokios info nelabai randu , tik speliot galiu ir eksperimentuot  smile.gif
Paaugs maziukas reiks rimciau uzsiimti visais tais grazumais  smile.gif



Atleiskit man neishmanelei. Radau tokia tema doh.gif
Nieko joje nesupratau, bet radau tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, meninkės...
Ginija, aš esu kažkur aukščiau išdavusi visas savo paslaptis apie piešimą ant butelių ir papje maše. Ten daug, tingiu perrašinėt. Paskaityk, rasi. wub.gif
Atsakyti
Mano 1 neštumo metų megzta antklodė. Numezgiau ir važiavau gimdyt smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vat cia tai su cinkeliuuuuuuuu!!!!!!!!!!! thumbup.gif Gold women thumbup.gif
Atsakyti
Surinkau viską iš šios temos apie Paper-mache techniką. Tikrai gan kruopštus darbas, o aš net plastelino neturiu sad.gif

QUOTE(vandens laselis @ 2005 02 23, 11:18)
O vat sito tai as ir nezinau  blink.gif  kaip ta plastelina is ten istraukti.... Siaip internete turetu buti aprasymas, gal visokiu ten tu budu su papier mache buna?  blink.gif 
O siaip tai pas paprasciausias principas sito rankdarbio,kiek atsimenu: pasidarai is plastelino norima pagrinda (populiariausia veido tipo) , patepi aliejum, ir dedi pries tai sudrekinto laikrascio gabaleliu sluoksni, kliju sluoksni, vel laikrascio, vel kliju ir tt. Po to dziovini, dazai ir fsio  biggrin.gif

QUOTE(Perliukas @ 2005 02 23, 14:31)
Paper-mache technika darant darbelius , kartais reikia ir karkaso  smile.gif , kazkuriam psl. buvau radus , bet dabar jau nezinau kur  sad.gif ,  kai dariau kamuoli , tai uzdejau celofanini maiseli ant krepsinio kamuolio ir klijavau laikrascio gabaliukus - plona sluoksni . Kai sis isdziuvo , atsargiai perpjoviau aplink ir nuemiau nuo kamuolio , tada baigiau klijuoti (tuo paciu ir siule uzsilipde) , bet dideliems darbams - skulpturoms daromi karkasai . Gaila ,kad nezinau kaip tiksliai viskas turetu buti , neradau www  pamokeliu  sad.gif , uzsienyje yra pirkt knygu  www.amazon.com , ten pilna , bet va pas mus kazin ar ju yra  g.gif

QUOTE(Gold Woman @ 2005 02 24, 22:59)
Skaičiau, kad nelabai žinot kaip ištraukti palsteliną iš figūros, kai darai papje maše. Kažkada, kai mokiausi mums buvo lėlių teatras ir ten darėme ne vieną lėlę iš papje maše. pabandysiu prisiminti tiksliai:
Padarai ir plastelino norimą formą: katę, buratiną ką nori. Kiši tą formą į šaldytuvą, kad gerai sustingtų. Porai parų.
tada išimi, patebi sviestu, klijuoji pirma bintą ar merlę, kur atlieka nukerpi.
tada smulkiais gabalėlais klijuosi laikraštį kokius 4-6 sluoksnius, lauki kol gerai sudžius.
dar kelis sluoksnius. Vėl lauki.
tada labai atsargiai viską perpjauni, visą figūrą ir iškrapštai iš ten plasteliną.
Po to sudedi dvi plonas atskiras dalis ir vėl su popieriaus gabaliukais klijuoji kokius 4 -6 sluoksnius, kad gerai sutvirtėtų ir gražiai atrodytų.
O jau tada galima dažyti ir turėti gražų daiktą. Daug darbo ir ilgai trunka, paie pora savaičių, bet verta.



Atsakyti
Apvyniotus siūlais butelius kai pamačiau, iš kart sumaniau vazonėlį apvynioti. Nes kitaip dekoruot vis neprisiruošiu. 10 min darbas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 08 kovo 2005 - 09:12
Pagaliau ishrishau reikala del nuotrauku smile.gif
Labai jau norejau parodyti savo paskutini darbeli. Ten foto vakare cool.gif

http://www.7ya.ru/ph...&PhotoID=675697[/IMG]
Atsakyti