Įkraunama...
Įkraunama...

Petankė arba rutulių žaidimas

na mes zaidem su dviem rinkiniais. tai 6 komandos po 2 zmones buvo, tai gal del to, kad daug, atsirado azartas g.gif man asmeniskai patiko
Atsakyti
Makaliau, dabar aš tau pastabą padarysiu, - jau ne vienoje temoje pastebėjau, kad labai mėgsti mokyti kitus, sakyti pastabas ir t.t. Manau, kad čia irgi galioja demokratija - nori žmogus rašyti su "w" ir rašo. O beje, jei ir yra kokios rašymo taisyklės, - tu ne moderatorius. Be to, man, pavyzdžiui, kažkaip "neskanu", kai, atsiprašau, bet mokinukas taip dažnai daro pastabas gal už save ir gerokai vyresniems..... cool.gif

P.S. Atsiprašau temos autorės, kad ne į temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Makaliau, dabar aš tau pastabą padarysiu.....

Dėkui ir Jums už pastabą.... pasiaiškinsiu, nors kitoj temoj forumietės man patarė nesiaiškinti niekam niekada biggrin.gif ale kaip jaunesnis už esybę turiu gi pasakyt savo nuomonę mirksiukas.gif

Man asmeniškai būtų dar labiau gėda, jei mano rašybą pataisytų jaunesnis žmogus smile.gif visur tik ir šnekama - na rašykime lietuviškai, kas jums iš tų w raidžių, na būkit geri....maloniau skaityti, nesijauti kaip koks biesas iš dangaus iškritęs ir nesuprantantis, kas čia per nauja mada į forumą atėjo rolleyes.gif

Tad ėmiau ir pataisiau. Per visą gyvenimą viso labo tris žmones biggrin.gif du už mane jaunesnius tongue.gif O ką - tegu žmogus žino, kad na ne visiem anaiptol tai patinka. Suprantu, kad man, kaip jūs sakote,

QUOTE
mokinukui


, gal ir nėra labai gražu taisyti vyresnį už save žmogų, tačiau kas sakė, kad čia, forume, yra tokie dalykai, kaip jaunesnis negali nieko leptelt, vyresnis gali? Visi čia yra NARIAI, ir ne visi žino vienas kito amžių. O kas gali teigti, kad aš mokinukas? biggrin.gif


Čia retorinis klausimas victory.gif

Ir daugiau nebesiaiškinsiu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 15 rugpjūčio 2007 - 19:05
Kaip žurnalistė, pagirsiu tave už neblogą tavo amžiui stilistiką. jei toliau lavinsi, tai nors kažkurioj temoj parašei, neva neįsivaizduoji, kad galėtum būti žurnalistu, - gal kažkas ir gausis mirksiukas.gif

nesiaiškinti.....na čia, žinai....nevisur verta aiškintis, bet kai kur - galima ir verta, o galnet reikia. Be to, neprašiau aiškintis, pasakiau savo nuomonę. Pastabas tu sakai ne tik dėl rašybos, dėl daug ko, na, bet nesigilinkim mirksiukas.gif

tiesiog, patarimas, - nebūk toks "pamokantis". Dažnai tai - ribotų žmonių bruožas, koks, tikiu, tu nesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 08 15, 20:15)
Tiesiog, patarimas, - nebūk toks "pamokantis". Dažnai tai - ribotų žmonių bruožas, koks, tikiu, tu nesi mirksiukas.gif

Kaip žurnalistas, turėčiau žinoti, ką reiškia riboti žmonės, ale nelabai kas šauna galvon kalbant apie tą ribotumą, bet ne esmė irnesakyk.gif

Taip, aiškintis nieks neprašė, bet kad nesinori ir ap*iktam sėdėt be jokio pasisakymo user posted image
Išties nepamenu, ką ir kur mokiau, bet tikrai gali būt, jog taip nutiko user posted image Šiaip ar taip, viskas dabar jau aišku (bent jau man hihihi.gif ), atsiprašau labai už pokalbį ne į temą ir nuo šiol pažadu pasitaisyti user posted image
Čia InRed user posted image


Na, o kalbant į temą, radau internete info apie šį žaidimą - įvedžiau į google boules ir ką gi man išmetė - ohi supermamą user posted image doh.gif Taigi, matosi, kad info apie šį žaidimą tikrai maža.... na bet vaizdų tai jau kad išmetė, tai jau išmetė -

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 15 rugpjūčio 2007 - 19:29
na as cia ne i tema, bet drystu drasiai pasakyti, kad mane tiesiog erzina tokiu raidziu rasymas w kaip ir h tad Makaliu tikrai pateisinu drinks_cheers.gif nematau ko cia pykti jei zmogus pasako tai kas nepatinka, beje, pastebejau viena tendencija, kad priesiska nuomone, kitaip sakant neigiama visada puolama, neduok dieve zmogus pasakys kas jam nepatinka, jis bus ,,padarytas" ...beje pastebejau ir tai kad su tomis raidemis raso ne paaugliai kaip jiems tai budingai atrodytu ir tiktu, bet vyresnio amziaus zmones, kas tai? cia paskutinis mados klyksmas tarp to amziaus zmoniu ...kazkaip is sono skaitant tokio pobudzio postus net nemalonu darosi.... sorry kad ne i tema....

kas liecia tema, tai tas zaidimukas ir man nuobodokas ax.gif
Atsakyti
o man svarbu turinys, o ne forma. Bent jau, tokiuose forumuose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 08 15, 21:39)
o man svarbu turinys, o ne forma. Bent jau, tokiuose forumuose tongue.gif



man svarbu kaip tai pateikta .... gali but skaniausias saldainis , bet jei jo pakuote bus pazeista, as jo net nepaliesiu.... cia tik pvz wink.gif
Atsakyti
Neseniai per Labas Rytas snekejo apie si zaidima. Sake kad Lietuvoje jis tik pradeda populiareti, ikurta kazkokia federacija kuri uzsiims sio zaidimo populiarinimu.
esme zaidimo - ismesti ta mazaji rutuliuka ir po to metalinius metyti kiekvienam zaidejui -tikslas pataikyti kuo arciau taikinio - plasmasinio mazojo rutuliuko.
Sudetingumas - strategija metimo, tolis, jega ir t.t... smile.gif
Esu macius Egipte, Tunise papludimiuose zaidzia zmones - atrodo jiems labai linksma biggrin.gif
pati nesu bandzius ax.gif

Beja, esame dovanoje vienam draugui si zaidima - pirkome Verslo dovanose, yra ir Maxima. Kaina apie 70 Lt.
Atsakyti
niu va, kol manes nebuvo kokios cia diskusijos"ne i tema" vyko. as asmeniskai galiu paaiskinti kodel rasydavau "w", todel, kad rasant mobiliuoju telefonu patogiau spausti "w" nei "v", todel ipratau.. na pasistengsiu atprasti biggrin.gif

o daabr i tema cool.gif
as atradau visa federacija sio zaidimo ir jis berods petanke vadinasi, cia jau kaip sporto saka. net yra riangiamos varzybos, kurios nesenai vyko kaune smile.gif taigi pagal lietuviska pavadinama zymiai lengviau rasti informacijos, tik kad jos visgi mazoka unsure.gif
Atsakyti
Yra visas puslapis, skirtas petankes zaidimui www.petanke.lt
Ten galima rasti info ir apie zaidimo taisykles, ir kur nusipirkti inventoriu, ir apie cempionatus.
Pries 7 metus esu zaidusi si zaidima Svedijoje - iki siol negaliu pamirsti - ramus ir tuo paciu labai azartinis thumbup.gif
Zaidimas atkeliavo is Prancuzijos. Is cia ir jo pavadinimas Petanke - pranc. Petanque.
Atsakyti
mus irgi sis zaidimas uzvede smile.gif siaip kamuoliu budavo pirkt JYSK, taciau kai ispopuliarejo .... neimanoma ten rast. o kazkurioj dovanu parduotuveje kainuoja apie 100lt, tai truputi gaila biggrin.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti