Įkraunama...
Įkraunama...

Antidepresantai

Laba diena,

norėjau paklausti kokią realią įtaką daro antidepresantai moters nėštumui, vaisiui. Pvz.: Deprexetin. Vieni gydytojai sako, kad pagimdo ir netokius vaistus gerdamos, bet man tai neskamba labai rimtai schmoll.gif Labai rūpi ar negali būti apsigimimų, psichinių sutrikimų intelekto.
Būsiu labai dėkinga už visus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Na, negi niekas is mamyciu nevartoja?
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2005 03 24, 12:37)
Na, negi niekas is mamyciu nevartoja?



yra vaistu aprasai inernete (vaistai.lt), yra oficialusis vaistu registras. Paieskok. nes abejoju, ar kas tiksliau atsakys. Giminaite serga kazkokia psichikos liga (lyg ir depresija - slepia), kartais gydoma stacionare. Tai nieko, isnesiojo, tik pati nemaitino. Koks vaistu rezimas pas ja buvo, nezinau.
Atsakyti
na, bet logiskai mastant, tai yra vaistai veikiantys psichika...Abejoju, ar visiskai galetu jokios itakos vaikuciui neturet. Zinau, kad maitinant tikrai negalima, yra tokiu daktaru kurie labai kategoriskai pasisako rpies antidepresantu vartojima maitinant, o juk nescia tai dar glaudziau su savo vaiku susijus nei matinanti.. reiktu psichiatro klausti. O tau niekas kvalifikuotai nepasako? reiktu pas koki rimta psichiatra nueiti, siaip tai as nerizikuociau tikrai...
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2005 03 24, 19:10)
na, bet logiskai mastant, tai yra vaistai veikiantys psichika...Abejoju, ar visiskai galetu jokios itakos vaikuciui neturet. Zinau, kad maitinant tikrai negalima, yra tokiu daktaru kurie labai kategoriskai pasisako rpies antidepresantu vartojima maitinant, o juk nescia tai dar glaudziau su savo vaiku susijus nei matinanti.. reiktu psichiatro klausti. O tau niekas kvalifikuotai nepasako? reiktu pas koki rimta psichiatra nueiti, siaip tai as nerizikuociau tikrai...


Tai zinai, lengva pasakyti "nerizikuociau". Be vaistu negali buti. Siandien visa interneta uzsienio bandziau isknaisiot. Tipo nera per daug pavojingi. Bet del maitinimo tai neraso nieko. Nors vaistai praeina ir pro placenta ir patenka ir i motinos piena.. verysad.gif
Atsakyti
Kuuzia, o tu bandei kokiu nors homeopatiniu vaistu paieskoti arba pas homeopata pasikonsultuoti? As kazkaip labai skeptiskai ziuriu i tuos antidepresantus. Kiek zinau moteru juos vartojancius, tai vartoja po 10 ir daugiau metu. Jei jie butu tokie veiksmingi, manau, zmogus turetu kazkada pasveikti, o ne desimtmeciais ant tu vaistu kaboti.
As pati turiu depresija. Buvo metas, kai nebesugebedavau naktimis uzmigti. Nusipirkau homeopatiniu tableciu ir vel miegu, o kai issimiegu ir visa kita daug lengviau. Buna labai geru dienu, buna labai sunkiu, bet jos buna ir antidepresantus vartojanciom. Svarbiausia yra seimos ir draugu parama, kad butu kam issikalbeti, kad butu galima paprasyti pagalbos, kai visai viskas juodai atrodo. Pvz. buna dienu, kai atrodo gyventi nebenori, tada pasakau vyrui, kad man blogai, tai jis ta diena daugiau demesio skiria, vengia konfliktu, o ta diena pasibaigia ir kita diena ziurek jau visai nieko. Anksciau nieko as jam nesakydavau, tik budavau visa sudirgusi, o cia ziurek ir konfliktas del kokio mazmozio uzsiplieskia (vyras gi irgi zmogus). Tada jau budavo pasaulio pabaiga, nors venas rezkis.
Cia tik mano nuomone ir kaip as pati su ta beda tvarkausi. Dar tikiu, kad organizmas turi savu resursu su ligom kovoti ir stengiuosi neskubeti su rimtais vaistais.
Atsakyti
QUOTE(zanet @ 2005 03 24, 19:46)
Kuuzia, o tu bandei kokiu nors homeopatiniu vaistu paieskoti arba pas homeopata pasikonsultuoti? As kazkaip labai skeptiskai ziuriu i tuos antidepresantus. Kiek zinau moteru juos vartojancius, tai vartoja po 10 ir daugiau metu. Jei jie butu tokie veiksmingi, manau, zmogus turetu kazkada pasveikti, o ne desimtmeciais ant tu vaistu kaboti.
As pati turiu depresija. Buvo metas, kai nebesugebedavau naktimis uzmigti. Nusipirkau homeopatiniu tableciu ir vel miegu, o kai issimiegu ir visa kita daug lengviau. Buna labai geru dienu, buna labai sunkiu, bet jos buna ir antidepresantus vartojanciom. Svarbiausia yra seimos ir draugu parama, kad butu kam issikalbeti, kad butu galima paprasyti pagalbos, kai visai viskas juodai atrodo. Pvz. buna dienu, kai atrodo gyventi nebenori, tada pasakau vyrui, kad man blogai, tai jis ta diena daugiau demesio skiria, vengia konfliktu, o ta diena pasibaigia ir kita diena ziurek jau visai nieko. Anksciau nieko as jam nesakydavau, tik budavau visa sudirgusi, o cia ziurek ir konfliktas del kokio mazmozio uzsiplieskia (vyras gi irgi zmogus). Tada jau budavo pasaulio pabaiga, nors venas rezkis.
Cia tik mano nuomone ir kaip as pati su ta beda tvarkausi. Dar tikiu, kad organizmas turi savu resursu su ligom kovoti ir stengiuosi neskubeti su rimtais vaistais.


Bandziau, nebuciau bandzius nesakyciau, bet nepadeda man homeopatiniai, geriu ne viena menesi juos, kad nuspresciau, kad gryztu prie senuju vaistu. O man yra ne depresija, o panikos sintomas, tai nera visiskai tas pats. ech.... Toks gyvenimas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2005 03 24, 19:51)
Bandziau, nebuciau bandzius nesakyciau, bet nepadeda man homeopatiniai, geriu ne viena menesi juos, kad nuspresciau, kad gryztu prie senuju vaistu.  O man yra ne depresija, o panikos sintomas, tai nera visiskai tas pats.  ech.... Toks gyvenimas... unsure.gif

Reikės mums kada susitikt ir supanikuot drauge drinks_cheers.gif , gal praeitų g.gif
Aš jau nusprendžiau antradienį eiti į tą "Neuromedą", nes su žmonėm nebeišeina normaliai bendraut...
Atsakyti
man homeopatiniai irgi nepadeda.kartais tikrai norisi nusišaut.nebenoriu nei su nieku šnekėtis.vis tiek niekas nesupras cry.gif
Atsakyti
ir as nepastebejau, kad homeopatiniai duodu kokios naudos. uzmiegu pastoviai trecia nakties, keliuos devinta.... atrodo,jau ir turi taip buti.... verysad.gif
Atsakyti
Ko jus norite is tu homeopatiniu vaistu, tai tie patys normalus vaistai, tik atskiesti desimt kartu, tai ka jie jums pades?..Sveicarijoje tokius net uzdrausta pardavineti, nes realiai jie niekuo nepadeda, placebo efektas ir tai daugiau padeda nei homeopatija :-) apsisvieskit truputi zmones, pries vartodami ka nors, ar isvis verta tai vartoti doh.gif
Atsakyti
...o gal vietoj chemijos vartojimo vertėtų pabandyti labiau savo ir mažylio sveikatą tausojančius metodus? Panikos, depresijos, nerimo atveju žymiai geriau veikia kalbamoji terapija - t.y. psichologo konsulatcijos. Ir efektas ilgalaikiškesnis...nes problemos dėl kurių nerimaujame nepradingsta vien tik todėl, kad mes jas po vaistų doze paslepiame, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti