Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Vajetau.Toks jausmas apie jusu visu išsilavinimus paskaičius,man net nejauku.Mano vidurinis profesinis.Bet jei turečiau turtingus tėvus turbut ir aš baigčiau aukštaji.Nes daug kas priklauso nuo to iš kur gausi pinigu mokslams.O aš deja neturiu turtingu tėvu,ir pinigu.Tad ir mokslu aukštu nesiekiu. blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2005 09 20, 19:20)
Vajetau.Toks jausmas apie jusu visu išsilavinimus paskaičius,man net nejauku.Mano vidurinis profesinis.Bet jei turečiau turtingus tėvus turbut ir aš baigčiau aukštaji.Nes daug kas priklauso nuo to iš kur gausi pinigu mokslams.O aš deja neturiu turtingu tėvu,ir pinigu.Tad ir mokslu aukštu nesiekiu. blush2.gif .



čia truputį klysti

aš turiu ir bakalaurą, ir magistrą

o augino tik mama (mama visada dirbo paprastą darbą, gaudavo mažutį atlyginimą, pati be išsilavinimo), nes tėvas anksti mirė

dar buvo vyresnis brolis neklaužada, kuris tik neseniai susitupėjo

pas mane bakalauras ir magistras, dirbu valstybinėje įstaigėlėje
o kilus esu (gal negražu) iš prasčiokų giminės - giminėje niekas neturi aukštojo.

o aš nuo vaikystės žinojau, kad būsiu mokyta ir dirbsiu "švarų" darbą - tokie buvo mano prioritetai

sunkiai, bet žingsnis po žingsio aš einu link savo tikslų drinks_cheers.gif


žinoma, tavęs nekritikuoju - kiekvienas savaip gyvena - mano draugas su aukštesniuoju, o uždirba 2 kartus daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2005 09 20, 18:20)
Vajetau.Toks jausmas apie jusu visu išsilavinimus paskaičius,man net nejauku.Mano vidurinis profesinis.Bet jei turečiau turtingus tėvus turbut ir aš baigčiau aukštaji.Nes daug kas priklauso nuo to iš kur gausi pinigu mokslams.O aš deja neturiu turtingu tėvu,ir pinigu.Tad ir mokslu aukštu nesiekiu. blush2.gif .



blink.gif blink.gif blink.gif

nedirbu, turiu tik mamą, bet mokausi magistrantūroje. dieniniam. įstojau į valstybės finansuojamą. bakalaure taip pat mokiausi valstybės finansuojamam. gaunu stipendiją. gyvenu bendrabuty. tėvas miręs, todėl gaunu pašalpą. o mamos atlyginimas taip pat ne super.
ir ką - siekiu aukštumų. sunkiai, bet siekiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2005 09 20, 18:20)
Vajetau.Toks jausmas apie jusu visu išsilavinimus paskaičius,man net nejauku.Mano vidurinis profesinis.Bet jei turečiau turtingus tėvus turbut ir aš baigčiau aukštaji.Nes daug kas priklauso nuo to iš kur gausi pinigu mokslams.O aš deja neturiu turtingu tėvu,ir pinigu.Tad ir mokslu aukštu nesiekiu. blush2.gif .

Visu pirma kad baigt aukstaoji turi gerai mokytis, tada ir tevu nereiks turtingu, jei pazymiai prasti ir pstangu nulis, tai tada teisybe pinigai visagaliai... nes mano tevai irgi buvo be darbo, kai istojau i aukstaji ir issimokinau, taip kad...
Atsakyti
Mano tėvai ir įtakingi, ir turtingi, bet nė velnio jie man nepadėjo, nes stoti į aukštąjį per kyšius yra šlykštu ir amoralu.
Mokiausi gerai, vidurinę baigiau su pagyrimu. Visą laiką svajojau studijuoti teisę, bet baigus vidurinę įstojau į senmergyną (filologyną), nors pagal vidurinės baigimo rezultatus turėjau įstoti bet kur, kur tik norėjau.
Po metų perstojau. Pareiškime reikėjo nurodyti 20 specialybių ir studijų formų. Deja, deja. Kyšiai ir ryšiai vėl padarė savo - įstojau į išsvajotąją teisę, bet tik į neakivaizdinį skyrių. Didžiausia depresija apėmė paskaičius į dieninį įstojusiųjų pavardes. Ten buvo keletas pažįstamų pavardžių, kurie mokėsi ir vidurinę baigė žymiai prasčiau už mane, o įstojo pirmais numeriais! Buvo taip bjauru, kad net sunku apibūdinti tą jausmą.
Ilgai neradau darbo, nes niekas nenorėjo priimti pirmakursės. Vėliau dirbau visokius juodus darbus. Dabar dirbu normalų darbą, bet mažas atlyginimas, nes dirbu besikuriančioj ir kol kas nuostolingai dirbančioj įmonėj. Tėvai moka už mokslą. Nesinori sėdėti jiems ant sprando, bet nėra kitos išeities.
Žinoma, kad įmanoma įgyti aukštąjį išsilavinimą be turtingų tėvų. Bet specialybė tikrai nebus ta, su kuria galėsi gauti normalų darbą ir ateity gerai uždirbti. Deja, tai tiesa. Skaudžiai patyriau savo kailiu. Jeigu ne tėvai, dabar mokyčiausi senmergyne, o baigusi būčiau diplomuota bedarbė.
Atsakyti
Mane irgi augino tik tėtis, nes mama mirė kai buvau maža. Ir pinigų nelabai buvo, bet tai nesutrukdė baigt bakalauro bei magistro.

Reikia atkaklumo, kantrybes. Iš pradžių buvo sunku, bet paskui įsivažiavau i universiteto vėžias pradėjau dirbti, taip kad tam mokslui ir pati užsidirbau
Atsakyti
Tikrai galima baigti aukstaji moksla neturint turingu ir itakingu tevu. nors prestizines specialybes diplomas, mano nuomone, irgi nereiskia gero darbo ir geru pajamu schmoll.gif gali baigti super specialybe ir vistiek daug neuzdirbsi, ir gali nieko nebaigt, bet gyvenima susitvarkyt kur kas geriau nei visi mokslinciai blink.gif
Atsakyti
Aš irgi pritariu tam, kad norint turėt gerą išsilavinimą, nereik turtingų tėvelių. Reik užsispyrimo ir didelio noro.
Aš esu baigus kolegiją, dabar studijuoju universitete, nes tečiai norėjo, nors aišku ir iš mano pusės tas noras buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2005 10 05, 13:12)
Visu pirma kad baigt aukstaoji turi gerai mokytis, tada ir tevu nereiks turtingu, jei pazymiai prasti ir pstangu nulis, tai tada teisybe pinigai visagaliai... nes mano tevai irgi buvo be darbo, kai istojau i aukstaji ir issimokinau, taip kad...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Aš irgi be turtingų tėvų ar pažįstamų šį rudenį apsigyniau architektės bakalauro diplomą ax.gif Dabar mąstau, kur toliau stot biggrin.gif
Atsakyti
nu pas mus maytes tikrai issilavinusios
Atsakyti
as labai norejau studijuoti ekonomika universitete, taciau neuzteko balu ir istojau studijuoti apskaitos aukstesniojoje. Tevai mane reme tuos 3 metus, bet visgi i bulves keptas jau kelionti metai nebegaliu ziureti schmoll.gif Dabar dirbu ir mokausi universitete ekonomikoj, pati save pilnai issilaikau ir pati savo jegomis moku uz mokslus. Manau niekada nevelu mokytis, reikia tik labai noreti. Tas mokslas reikalauja ne tik finansu, bet ir didelio uzsispyrimo, nereikia viska suvesrti ant to, kad "neturiu turtingu, itakingu tevu, todel nesimokau" g.gif Reikia ir didelio noro, nes nelengva po darbo dar rasyti visokius kursinius ir savaitgaliais trenktis i kitas lietuvos gala ir sedeti paskaitose doh.gif Beje, dabar truputi yra lengviau, nes 33% sugrazina VMI, taigi nera padeties be iseities thumbup.gif
Atsakyti
ieva s, mano klasioke istojo i vu teise vienu is pirmuju numeriu, nors jos teveliai tikrai nebuvo pasiturintys ir pazinciu neturejo. Ji TIK gerai mokesi, super valstybinius islaike. Taip kad, kai skaitau "kokia as nuskriausta, tik i neakivaizdini papuoliau, o tie visi pirmais numeriais sustoje - tik per pazintis ir pinigus"... tai sorry, pyktis uzverda, kai maciau kaip tas zmogus mokesi.

JurSan, mano tevai nei vienas nereme nuo antro kurso manes nei litu, nes neturejo... gyvenau pas mociute ir vertemes labai sunkiai, bet vistiek jau tik siek tiek daugiau nei pusmetis beliko iki bakalauro, turiu darba megstama pagal specialybe, kolkas dar aisku tu pinigu nedaug, bet dar tik pati pradzia. O jei surandi pasiteisinimu piniguose, tevuose, del savo issilavinimo, tai istikruju rodo tik tavo NORO trukuma siekti kazko daugiau.
Atsakyti