Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As baigus bakalaura teise ir valdyma, dabar ipusejau magistrantura tokia pacia mirksiukas.gif .
Atsakyti
As esu 3 kurso Informatikso spec. studente. Mokausi Siauliu universitete smile.gif
Atsakyti
Turiu bakalaura thumbup.gif thumbup.gif Baigiau KU.
Į daktaro laipsnį nepretenduoju, bet magistras nepamaišytų. g.gif g.gif
Atsakyti
Na, nezinau, nezinau g.gif g.gif g.gif
Kolegija juk nei aukstasis, nei aukstesnysis... Aukstesniajam lyg ir per zema, bet, kad prie aukstojo priskirti - tai gi juk ne bakalauras! Ir net ner cia ko jam lygintis, kad ir sako - aukstasis neuniversitetinis, bet juk niekas siu dvieju issilavinimu net neprilygina, mat kolegija - zemesnis lygis g.gif
Taigi - esu visai neisilavinus, nes prie nieko saves nepriskiriu. Ot.
Atsakyti
Du aukštieji smile.gif teisės ir ekonomikos
Atsakyti
Turiu nekilnojamojo turto formavimo studijų magistro laipsnį.
Atsakyti
As mokausi 1 kurse ax.gif Ekonomika, Siauliu universitete mirksiukas.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[COLOR=red] as tai siuo metu mokausi 2-uose universitetuose. tai yra VU filosofijos bakalaure ir MRU teises ir valdymo bakalaure. speti speju, tik kai sesija buna tenka gerokai paprakaituoti, bet man gerai biggrin.gif
Atsakyti
už 1 mėnesio, 4 savaičių ir 1 dienos būsiu bakalauriškai diplomuota teisininkė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano tai inžinerinis statybinis. Ir dirbu pagal specialybę, kartais nelabai, bet kenčiu. O katais pagauna azartas, pagal nuotaiką rolleyes.gif
Atsakyti
Šiemet baigsiu anglų kalbos filologiją. Tada turėsiu aukštąjį išsilavinimą tongue.gif
Atsakyti
Aš už mėnesio būsiu diplomuota Ryšių su visuomene magistre.... ech...
Atsakyti