Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(lukamona @ 2009 07 14, 15:56)
Aukštąjį turiu, bakalauro, pagal anksčiau minėtą išsilavinimą - daktaro laipsnis. Dabar norėčiau mokytis, tik mėgstamos specialybės, nes tai ką baigiau, ne iš pašaukimo.


kaip idomiai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lukamona @ 2009 07 14, 16:56)
Aukštąjį turiu, bakalauro, pagal anksčiau minėtą išsilavinimą - daktaro laipsnis. Dabar norėčiau mokytis, tik mėgstamos specialybės, nes tai ką baigiau, ne iš pašaukimo.

Bakalaurą baigus daktaro laipsnis ne iš pašaukimo? g.gif Tikrai įdomiai čia biggrin.gif
Atsakyti
Aukstasis
Atsakyti
Nebaigtas aukstasis smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu esu tik mama-bakalauras smile.gif
Atsakyti
Aukštasis. Bakalauras. Kažkada sakiau, kad daugiau tikrai neisiu mokytis, o dabar galvoju, nu būtu gerai magistrantūrą pabaigt.
Kvailas žmogus tas, kuris niekada nekeičia savo nuomonės mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2009 09 09, 12:36)
Kažkada sakiau, kad daugiau tikrai neisiu mokytis, o dabar galvoju, nu būtu gerai magistrantūrą pabaigt.
Kvailas žmogus tas, kuris niekada nekeičia savo nuomonės  mirksiukas.gif .

Kažkada, po magistrantūros, sakiau, kad jau užteks ir tikrai nebesimokysiu cool.gif , bet nuo šiandien vakarais vėl pradedu trinti auditorijos suolą 4u.gif . Taigi kol kas esu stadijoje- siekianti trečiojo aukštojo išsilavinimo 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2009 09 10, 14:19)
Kažkada, po magistrantūros, sakiau, kad jau užteks ir tikrai nebesimokysiu  cool.gif , bet nuo šiandien vakarais vėl pradedu trinti auditorijos suolą  4u.gif . Taigi kol kas esu stadijoje- siekianti trečiojo aukštojo išsilavinimo  4u.gif .


doktoranturoje bigsmile.gif .
Atsakyti
Aukštasis 4u.gif
Atsakyti
mano irgi aukstasis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 09 11, 09:05)
doktoranturoje  bigsmile.gif .

ne blush2.gif , antras magistras bus cool.gif .
Atsakyti
Aukštasis neuniversitetinis smile.gif
Pritrūko pasirinkimų blush2.gif
Atsakyti