Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano vyras pajuokavo, kad dar buvo galima įrašyti nepradėtas aukštasis lotuliukas.gif
Mano išsilavinimas aukštasis. Manau, kad ne tai gyvenime svarbiausia. Esu sutikusi žmonių, kurie yra baigę kelis aukštuosius, bet bendrauti su jais būdavo tikra kančia doh.gif
Atsakyti
aukštasis vadyvos smartass.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif 4u.gif
o prie ko tada mane priskirtumet, koki mamiska issilavinima duotumet??? unsure.gif
neturiu dar vaikucio, beto dar kaip ir nenescia... nestuke.gif schmoll.gif
Papildyta:
o kalbant rimtai apie issilavinima, tai maniskis - nebaigtas aukstasis, busima teisininke
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2007 11 03, 20:25)
Mano vyras pajuokavo, kad dar buvo galima įrašyti nepradėtas aukštasis lotuliukas.gif
Mano išsilavinimas aukštasis. Manau, kad ne tai gyvenime svarbiausia. Esu sutikusi žmonių, kurie yra baigę kelis aukštuosius, bet bendrauti su jais būdavo tikra kančia doh.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Baigtas aukstasis.
Magistro nenoriu, dairausi i antra bakalaura..... ax.gif
Atsakyti
Profesninis bakalauras, bandysiu siekt akademinio bakalauro ir tada galbūt magistro... ax.gif arba ne... biggrin.gif na nežinau blink.gif
Atsakyti
Magistras wink.gif
Atsakyti
Studijuoju dar, bus aukštasis...bakalauras...bet vėliau ir magistras irgi bus ax.gif
Atsakyti
Aukstasis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 29 lapkričio 2007 - 23:40
Nebaigtas aukštasis smile.gif
Atsakyti
krastotvarkos magistras smile.gif
Atsakyti
pradiniu klasiu pedagogika ir socialine pedagoge ... 8 metai mokslo doh.gif o isgyvent negaliu g.gif
Atsakyti