Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tada as mama - daktaras. biggrin.gif
Atsakyti
VDU baigiau, o dabar sugalvojau kad reikia nunešti dokumentus į magistratūra, bet mokintis nenorėjau (vyliausi kad nepriims manęs niekas blush2.gif ).
Bet teks, nes priėmė 4u.gif
Ir dar mama-magistras thumbup.gif
Nu ir laipsnių susidarė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu vieną vienintelį bakalaurą.
Pagal mamiškus vertinimus, kadangi vaikų neturiu, tai aš turbūt prie beraščių... tongue.gif

O šiaip pastebėjau daug mamų turi po kelis bakalaurus ar magistrus. Tai norėjau paklausti (labai atsiprašau, jei ne į temą), ar jums siekiant antro laipsnio vėl teko praeiti tuos pačius bendrus dalykus, ar užskaitė tai, ką jau buvot praėję kitoj mokslo įstaigoj? Kitaip tariant, ar siekiant antro bakalauro vėl reikėjo 4 metus mokytis blink.gif ? (Atsiprašau, jei nusišneku, bet nenusimanau, kaip tas vyksta)
Atsakyti
Gaila, kad neturiu dar nei vieno mamos laipsnio, nors labai jau norėčiau ax.gif O šiaip esu baigusi kolegiją
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Aš žinoma, kaip ir visos turiu vidurinėės diplomą ax.gif Baigiau medicinos mokyklą, taigi turiu aukštesniosios diplomą (arba kolegijos) g.gif Tada buvau įstojus į medicinos univerą, bet pabėgau irnesakyk.gif O dabar studijuoju KTU 3 kurse rolleyes.gif
Atsakyti
Mama - magistras biggrin.gif , ir gal netgi patapsiu magistru ir šiaip blush2.gif , kol kas bakalauras.....
Atsakyti
Magistras 4u.gif
Atsakyti
aukštesnysis, bakalauras, o šiemet pradedu magistrą biggrin.gif
Atsakyti
jau turiu magistrą, bandau stot į doktorantūrą, bet nežinau ar pavyks . tikiuosi pavyks 4u.gif
Atsakyti
Mama - daktaras wub.gif , o šiaip -magistras biggrin.gif .
Atsakyti
As esu baigus Kauno J. Gruodzio konservatorija, dainavimo specialybe rolleyes.gif

Dabar studijuoju Beauty Therapy (Grozio Terapija) Anglijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mama magistras, o šiaip studijuoju magistrą VDU lotuliukas.gif
Atsakyti