Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jūsų išsilavinimas?

Apklausa: Koks jūsų išsilavinimas? (2780 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(EmuLiukas @ 2005 12 03, 13:05)
Laipsnius mes visos turim "mamiskus"
Siulau:

Jei vaiko nei vieno , o tik nescia, tai mama-bakalauras,
vienas vaikas-mama-magistras
du vaikai-mama-daktaras
trys vaikai-mama-hab daktaras
keturi-mama-profesore
penki ir daugiau -mama-akademikas
keli simtai suvaikejusiu mamku -mama-forumo administratore
clap.gif  thumbup.gif  victory.gif
As pagal mamiskus laipsnius tai mama-magistras esu.
Ir dar turiu magistro mokslini laipsni.

ir man atitinka, turiu mergytę ir magistro laipsnį, nors baigimo diplomus turiu 3:aukšteniojo, bakalauro ir maggistro. a, dar vidurinės atestatas
Atsakyti
Prieš keturis metus įgijau aukštesnįjį išsilavinima, na o nuo šios savaitės jau su aukštuoju.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2005 11 16, 16:48)
Taip, VU TF dieniniame skyriuje yra gabių studentų, kurie įstojo savo jėgomis, išlaikę visus valstybinius po 99-100 proc. Ir mano artima draugė taip įstojo. Bet patikėk, jie sudaro labai mažą dalį visų ten studijuojančių. Dauguma yra tiesiog išlepinti įtakingų tėvelių vaikai, kuriems vietos universitete, taip pat sesijų pažymiai yra brangiai nuperkami.
Mano valstybiniai buvo išlaikyti visi po 90-100 proc. Ar gali bent įsivaizduoti, kaip turėjau pasijausti, kai pamačiau, kad man iki įstojimo į dieninį pritrūko 0,1 balo (!!!!!!!!), o pirmu numeriu įstojo pažįstamas laaabai įtakingo ir turtingo verslininko sūnus, kuris niekada per daug nesivargino mokytis, nes žinojo, kad turi visagalį tėtį?

Visiskai pritariu, kad "geruju teveliu" vaikeliams jau seniai nuvalyti keliai i tam tikras vietas tiek moksluose, tiek darbe. Jie net i paskaitas nesivargina vaikscioti, o balus gauna nemazesnius kaip 9, juos pamatai, na gal tik.... per diplomu iteikima. Tai apie kokia sazine ir morale mes kalbame, vat tokie baige aukstasias, eina i teveliu jau seniai sutartas vietas dirbti ir, patikekit, ne eilinems pareigoms, kad "uzaugtu" iki aukstesniu pareigu, o tiesiai i direktorius Jus man pasakykit ka jis sugebes tik "baiges" aukstaja, 24m, be patirties (kurios VISI reikalauja!), be ziniu daryti? Vat ir sedi valstybes tarnyboje nezinodami net viesojo administravimo istatymu.... doh.gif
Bet as jau nukrypau nuo temos... ax.gif
Atsakyti
Teisė ir policijos veikla, bakalauras
Atsakyti
as irgi baigiau aukstesniaja, o birzeli ir universitet bakalaura apsigyniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 23 liepos 2006 - 21:23
treti doktorantūros metai 4u.gif
Atsakyti
As baigiau bakalaura istojau i magistra pasimokiau siektiek smile.gif ir meciau mokslus
Siuo metu vel istojau mokyti neakivaizdziai i Riomerio universiteta Viesaji administravima i bakalauro 2 kursa smile.gif
Atsakyti
man tuoj prasidės ketvirtieji meteliai bakalaure 4u.gif
Atsakyti
Termoinžinerija, bakalauras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2003 12 16, 17:26)
Laipsnius mes visos turim "mamiskus"
Siulau:

Jei vaiko nei vieno , o tik nescia, tai mama-bakalauras,
vienas vaikas-mama-magistras
du vaikai-mama-daktaras
trys vaikai-mama-hab daktaras
keturi-mama-profesore
penki ir daugiau -mama-akademikas
keli simtai suvaikejusiu mamku -mama-forumo administratore
biggrin.gif  biggrin.gif


Aš tai mama-magistras laugh.gif
Atsakyti
Turiu is viso 3 diplomus: baigiau vidurine su profesija, paskui aukstesniaja, siemet apsigyniau bakalaura, o nuo rugsejo sieksiu magistro laipsnio smile.gif
Atsakyti
Siemet baigsiu kolegija ax.gif o turiu visdurines diploma blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti