Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Lykulia @ 2007 09 28, 16:02)
Nu jau cia kaz kaip laaabai pigiai gaunasi,as bute gyvenu ir uz langa 25lt moku.......gal as per daug duodu??  g.gif

Nu 25 Lt uz langa, tai net nezinau.. kiek esu kvietusi, tai dauguma ima uz langa 10Lt, na uz terasini tai 20 eme, o uz kitus po 10 g.gif
Atsakyti
Mes dairemes namu tvarkytojos- tai viena moteriske paprase 15 litu uz valanda darbo. Ar tai normalus uzmokestis Kaune??
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 05, 10:30)
Labai būtų šaunu, kad parašytų kurios samdo namų tvarkytojas  sunglasses2.gif

Parašysiu biggrin.gif
Jau seniai galvojau apie moteriškę, kuri ateitų du kartus per mėnesį sutvarkyti namus - nušveistų plyteles ir kruopščiai išvalytų dulkes bei grindis. Taip gavosi kad rekomendavo man tokią moteriškę. Susitikom, aprodžiau ką reikia daryti - ji buvo su dukra, nes pati daugiau kaip penkių kg kelti negali ir pan. (na bet man tas netrukdė), paklausiau kokia kaina, ji pasakė kad apie 100 - 150, jei negaila ir 200 Lt. (visos priemonės mano). Aišku keistai nuskambėjo toks atlygio intervalas, na bet galvoju - žiūrėsim koks rezultatas. O gi toks:
-po vaiko lova stalčiai net nebuvo pajudinti, kad po jais išvalyti;
-vonios kraštai taip ir liko nenuvalyti (jau nekalbu kad unitazas aplamai valymo procese neegzistavo. Gal nepriklauso? Nežinau g.gif );
-vaiko žaislai buvę ant grindų - net nepajudinti - vis gi manau kad derėtų juos pakelti ir bent jau išsiurbti grindis g.gif
- gartraukis nenuvalytas, virtuvėje esančios lentynėlės taip pat, o ką jau bekalbėti apie virtuvės spintelių ir šaldytuvo viršų doh.gif
- pasakymas "nuvaliau veidrodinę spintą tiek kiek pasiekiau" nuskambėjo taip pat keistai, nes pasistačius taburetę - viskas pasiekiama...
Dirbo nepilnas dvi valandas. SUmokėjau 100 litų. Paklausiau ar užteks, atsakė "taip". Manau kad atlygis yra tikrai neblogas, nes 25 litai už darbo valandą - norėčiau ir aš tiek gauti bigsmile.gif
Jei nebūtų prie ko prikibti, tikrai negaila tų pinigų, bet kai joms išėjus pasižiūrėjau....
Aišku jos sakė - "jūs čia šeimininkė - žiūrėkit". Nu bet nejaugi reikia tokius elementarius dalykus baksnoti pirštais? Man nesuvokiama, nes darbe niekas neaiškina visko nuo A iki Z. Juk ateidama dirbti tokį darbą - žinai tikslą - klientas nori turėti sutvarkytus namus cool.gif
Beje, kalba buvo apie namą, apie 160 kv.m., baldų - minimumas, vienas kambarys iš vis be baldų, sekcijų su stiklais ir antikvarais nėra, langų nevalė, nelygino, garažo netvarkė - nes to neprašiau ir nereikėjo.
Visu šiuo pasakojimu norėjau pasakyti apie požiūrį ir savo įspūdžius apie pirmąją pasamdytą namų tvarkytoją. Manau pinigai - jei klientas yra patenkintas - nėra esminis dalykas, tikrai negaila sumokėti daugiau, negu pats gali per tą laiką uždirbti. Tačiau už tuos pinigus, norisi rezultato ax.gif
Tiesa, dar nepaminėjau kad veiksma vyko kaime biggrin.gif tarp Vilniaus ir Trakų, nuo autobuso stotelės atsivežiau ir nuvežiau atgal.
Tai tokie įspūdžiai. Kadangi manau kad šis patyrimas, kuriuo neesu labai patenkinta, nebus paskutinis - taigi, jei ką domintų - rašykit až. Reikėtų kartą, kartais du kartus į mėnesį.
Čia jau nusižengiau temos kūrėjos prašymui, bet tikiuosi man bus atleista blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 10 07, 16:37)
Dirbo nepilnas dvi valandas. SUmokėjau 100 litų. Paklausiau ar užteks, atsakė "taip". Manau kad atlygis yra tikrai neblogas, nes 25 litai už darbo valandą - norėčiau ir aš tiek gauti  bigsmile.gif

Ka tu cia priskaiciavai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sekmes ieskant tinkamo zmogaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2007 10 07, 22:41)
Ka tu cia priskaiciavai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sekmes ieskant tinkamo zmogaus  4u.gif


Nu gal mamai ir dukrai po 25 į val, tai ir gavosi per 2 val 100 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2007 10 07, 21:41)
Ka tu cia priskaiciavai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sekmes ieskant tinkamo zmogaus  4u.gif

Nu elementaru, skaityk žemiau mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidulė @ 2007 10 07, 22:00)
Nu gal mamai ir dukrai po 25 į val, tai ir gavosi per 2 val 100 lt  g.gif

Aš skaičiuoju 25 už valandą, jei darbo diena 8 valandos, tai 200 litų į dieną, jei trumpas mėnuo - 4000 litų į mėnesį. Matematika elementari. Bet aš ne apie tai tuo postu norėjau parašyti. NORĖJAU PAPASAKOTI SAVO ĮSPŪDŽIUS - atkreipiant dėmesį į tvarkymą, o pinigai čia tik pasekmė biggrin.gif Natūrali tam, kuris dirbo, o man per didelė nes negavau elementarių dalykų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 10 07, 23:00)
Nu gal mamai ir dukrai po 25 į val, tai ir gavosi per 2 val 100 lt  g.gif

Ai, tai ta dukra irgi skaitesi, kad vale? As galvojau, kad jos cia kaip vienas darbuotojas buvo - viena tik vale, kita tik padejo kelt kibira (pvz) ir daiktus. Dabar aisku.

Siaip jei jau taip skaiciuoti, tai dar kelione yra irgi laikas, o laikas yra pinigai. Kituose, ne valymo, darbuose uz keliones laika moka puse sutarto valandinio atlygio.

Bet kuriuo atveju, pritariu, kad svarbiausia kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Rudenėja, nu nežinau kur moka už atvykimą į darbą g.gif Būtų neblogai - ypač tiems kurie važinėja pvz. iš Kauno į Vilnių ar pan.
O valė pas mane dviese (dukra irgi).
Daugiau nebenorėčiau apie tai diskuotuoti, nes manau kad tai ką norėjau šioje temoje pasakyti - pasakiau savo pirmuoju postu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 10 09, 13:57)
Rudenėja, nu nežinau kur moka už atvykimą į darbą  g.gif Būtų neblogai - ypač tiems kurie važinėja pvz. iš Kauno į Vilnių ar pan.

Moka ivairiems laisvai samdomiems valandiniams darbuotojams mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau paklausit mamyciu, kurios turi dar visai maziukus (iki metu vaikucius). Ar yra tokiu tvarkanciu namus? O jei yra, tai kaip susitvakot? Imat vaika kartu, ar randat, kur ji palikti?
Kitas klausimas darbdavems- kaip jus ziuretumet, jei valytoja ateitu su vaikuciu? Zinoma, nukentetu darbo nasumas, bet jei padarytu ta pati darba, tik per ilgesni laika, o imtu kaip uz darba (ne pagal valandas)?
Dar vienas klausimas darbdavems? Ar pasitaiko varantu, kai valytoja pasiulo ka nors pakeisti namuose? Kad ir pvz. priemoniu laikymo vieta abieju labui, o jei mazi namai, tai pasulymu ir daugiau galetu buti... Kaip reaguojat i pasiulymus?
Atsakyti
QUOTE(juratija @ 2007 10 10, 13:13)

Kitas klausimas darbdavems- kaip jus ziuretumet, jei valytoja ateitu su vaikuciu? Zinoma, nukentetu darbo nasumas, bet jei padarytu ta pati darba, tik per ilgesni laika, o imtu kaip uz darba (ne pagal valandas)?
Dar vienas klausimas darbdavems? Ar pasitaiko varantu, kai valytoja pasiulo ka nors pakeisti namuose? Kad ir pvz. priemoniu laikymo vieta abieju labui, o jei mazi namai, tai pasulymu ir daugiau galetu buti... Kaip reaguojat i pasiulymus?


1.Iš principo, gal ir nieko tokio, bet kai namuose irgi 2 maži vaikai, tai kur juos padėt, jeigu tvarkytoja ilgai krapštytųsi? O keli vaikai namie, tai jau ne tvarkymasis ...
2. Šito labai tikėčiausi - apie tokią tvarkytoją svajoju blush2.gif . Vis dar neturiu - nelabai yra to laiko nuodugniai užsiimt paieška...
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2007 10 10, 15:07)
1.Iš principo, gal ir nieko tokio, bet kai namuose irgi 2 maži vaikai, tai kur juos padėt, jeigu tvarkytoja ilgai krapštytųsi? O keli vaikai namie, tai jau ne tvarkymasis ...
2. Šito labai tikėčiausi - apie tokią tvarkytoją svajoju  blush2.gif . Vis dar neturiu - nelabai yra to laiko nuodugniai užsiimt paieška...

O, tai musu vaikuciai labai panasaus amziaus. Turiu omeny su Jusu dvynukais.
As siaip uosviu namuose viena tvarkausi (tokia jau dalia teko) ir valgyt darau visai seimynai. Aisku ne kasdien visus namus (3kamb butas) tvarkau, bet su vaiku problemu dazniausiai nebuna. Jis sau zaidzia, kartais miego metu pataikau, bet reciau, nes vistiek triuksmingas darbas, o as tvarkausi ar valgyt darau.
Kurioj Vilniaus vietoj gyvenat? Gal galeciau pabandyt? Siaip esu labai tvarkinga ir matau, kur reikia ka pasluostyt ir patvarkyt. Ir praktiskai is esmes pakeiciau uosviu namus.
Atsakyti