Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Na, pas mus tvarkytoja - uz tvarkoma 100 kv.m plota (grindu siurbimas, valymas, dulkiu valymas, virtuves, wc ir t.t. plovimas, tvarkymas, taip pat langu isvalymas) gauna 50,-lt. Tvarkomas plotas neapverstas, bet darbo vis tiek yra. Sesuo uz buta - virs 90 kv.m./terasa 30kv.m/langu valymas/lyginimas - moka 50,-lt. Pas ja darbuojasi visa diena. Be to pati superka valymo priemones, aisku uz jas sumoka seimininkai. Dirba tikrai nuosirdziai abi ir klientu joms netruksta..
Papildyta: Manoji, laukiasi leliaus, tad pradejau dairytis pamainos ...ir supratau, kad atlygiuose uz siuos darbus nebesusigaudau g.gif
QUOTE(Moteris @ 2007 09 17, 09:56)
Na as paskaiciavau, kad valandinis atlyginimas gaunasi netgi didesnis. Nes dvieju kambariu butas + lyginimas tikrai nera 8 val. darbas....Paskaiciavau, kad cia jau ir visi 20 Lt. uz valanda gali gautis. Bet as manau, kad jei tiek yra prasoma, tai turbut tokios kainos ir cia ne vieta deretis, tsakant smile.gif Man pasirode gal kiek ir brangoka, bet dar svarstau smile.gif Zmogaus reikalas prasyti, mano - moketi arba ne smile.gif  O lyginti darbu, manau, neverta.... Tuomet, palygine eilinio statybininko ir habilituoto daktaro atlyginimus, gautume soka  doh.gif

Taip taip,- LT kol kas dar vis yra stebuklu salis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geikutux: 17 rugsėjo 2007 - 09:18
Pvz dabar pas mane tvarkytoja valo 120 kv.m plota (viskas isskyrus langu valyma) uz 70 lt.
Kadangi ji ir taip apsivertus darbais, pas mane uzbega tik ant greituju. O mes dar gyvenam uzmiestyje tai isvis vos prisiprasau kad atvaziuotu.
Pabandziau viena tvarkytoja is forumo uz 100Lt, kaina pasiuliau pati. Mislinau gal geriau isvalys plius atstumas, bet neprilipo.
Taigi tas kainu neatitikimas yra kiek mes pacios galim moketi ir kiek reikalaujam is tvarkytojos.


QUOTE(Geikutux @ 2007 09 17, 09:13)
Na, pas mus tvarkytoja - uz tvarkoma 100 kv.m plota (grindu siurbimas, valymas, dulkiu valymas, virtuves, wc ir t.t. plovimas, tvarkymas, taip pat  langu isvalymas) gauna 50,-lt. Tvarkomas plotas neapverstas, bet darbo vis tiek yra. Sesuo uz buta - virs 90 kv.m./terasa 30kv.m/langu valymas/lyginimas - moka 50,-lt. Pas ja darbuojasi visa diena. Be to pati superka valymo priemones, aisku uz jas sumoka seimininkai. Dirba  tikrai nuosirdziai abi ir klientu joms netruksta..
Papildyta: Manoji, laukiasi leliaus, tad pradejau dairytis pamainos ...ir supratau, kad atlygiuose uz siuos darbus nebesusigaudau g.gif

Taip taip,- LT kol kas dar vis yra stebuklu salis bigsmile.gif

Atsakyti
Skaitau, net gera ant sirdies paliko, kad yra normaliu tvarkytoju bigsmile.gif
Gyvenam uz miesto name, namas nemazas, 170 kv.m, sutarem, kad uz namo tvarkyma + garazo plovima mes jai mokesim 100 lt, man pasirode visai priimtina kaina, kol nepamaciau kaip ji viska daro. Jai buvo visos salygos salyginai maziau vargti padarytos, sluota puiki - jei zinot, leifheit, net ranku nesuslampa, tik koja pamaigyt reikkia, plius vyras niekaip garazo nesutvarke, kad butu normaliai jai plauti, tai niekad ir neplove, baldu kolkas nera daug, nuo kuriu reiketu dulkes valyti, plius nesam nevalos kad reiktu shveisti ishsisiepus. Bet mano kantrybe truko galutinai. Kai as jai pasakau, kad siandien reiktu padaryti ta ar ana , o tai buvo pavalyti plyteliu tarpus, tai ji kaip kokia vargshe nulenkia galva, atrodo, kad as ja ishnaudociau !! O visko pabaiga buvo, kai mano vaika ne is sio, ne is to isbere. O gi ziuriu, virtuvej plyteliu tarpai shveisti, o ten pilna palikta valiklio ! tiesiog miltu kruva tarpuose ! Vaikas ropinejo ir pavalge turbut biski. blink.gif Kai paskambinau ir pasakiau, tai ji kazka nereiksmingo sugebejo islementi...
Visada norejau, kad ji nesijaustu kaip namu tvarkytoja, ir kavos pasiulydavau (ji neatsisakydavo), ir niekad nevarinejau. Bet cia ir buvo turbut mano klaida.
Tai man ir kyla klausimas, negi namu tvarkytojai viska reikia rodyti pirstu ? Negi nesimato, kad ir tie tarkim plyteliu tarpai nesvarus, kodel reikia pastoviai rodyt, aiskint ? Jos juk ir yra darbas, kad namai butu tvarkingi. Uzsieny yra taip, ateina namu tvarkytoja, ant saldytuvo priklijuotas lapas su darbu sarasu, ir niekas net neshneka su jom. Gal taip ir yra, kuo maziau draugystes ir geranoriskumo, tuo jos labiau bijo ir labiau dirba.... g.gif
Atsakyti
As visiskai pritariu Jusu nuomonei kad jokiu draugysciu ar geranoriskumo negali buti. Pati esu panasioj situacijoj ir nezinau kaip issikapstyti. Nors mano tvarkytoja jau ir ilga laika pas mane ir esu jai ne karta padejus (atidaviau jos anukelei 2 vezimelius, kiekviena karta prirenku drabuzeliu ir papietauja su mumis, nes tik sekmadieni gali pas mane atvaziuot), bet kai pasakau kokias pastabas del valymo ...vaje vaje:(


QUOTE(monikucia @ 2007 09 19, 10:08)
Skaitau, net gera ant sirdies paliko, kad yra normaliu tvarkytoju  bigsmile.gif
Gyvenam uz miesto name, namas nemazas, 170 kv.m, sutarem, kad uz namo tvarkyma + garazo plovima mes jai mokesim 100 lt, man pasirode visai priimtina kaina, kol nepamaciau kaip ji viska daro. Jai buvo visos salygos salyginai maziau vargti padarytos, sluota puiki - jei zinot, leifheit, net ranku nesuslampa, tik koja pamaigyt reikkia, plius vyras niekaip garazo nesutvarke, kad butu normaliai jai plauti, tai niekad ir neplove, baldu kolkas nera daug, nuo kuriu reiketu dulkes valyti, plius nesam nevalos kad reiktu shveisti ishsisiepus. Bet mano kantrybe truko galutinai. Kai as jai pasakau, kad siandien reiktu padaryti ta ar ana , o tai buvo pavalyti plyteliu tarpus, tai ji kaip kokia vargshe nulenkia galva, atrodo, kad as ja ishnaudociau !! O visko pabaiga buvo, kai mano vaika ne is sio, ne is to isbere. O gi ziuriu, virtuvej plyteliu tarpai shveisti, o ten pilna palikta valiklio ! tiesiog miltu kruva tarpuose ! Vaikas ropinejo ir pavalge turbut biski.  blink.gif  Kai paskambinau ir pasakiau, tai ji kazka nereiksmingo sugebejo islementi...
Visada norejau, kad ji nesijaustu kaip namu tvarkytoja, ir kavos pasiulydavau (ji neatsisakydavo), ir niekad nevarinejau. Bet cia ir buvo turbut mano klaida. 
Tai man ir kyla klausimas, negi namu tvarkytojai viska reikia rodyti pirstu ? Negi nesimato, kad ir tie tarkim plyteliu tarpai nesvarus, kodel reikia pastoviai rodyt, aiskint ? Jos juk ir yra darbas, kad namai butu tvarkingi. Uzsieny yra taip, ateina namu tvarkytoja, ant saldytuvo priklijuotas  lapas su darbu sarasu, ir niekas net neshneka su jom. Gal taip ir yra, kuo maziau draugystes ir geranoriskumo, tuo jos labiau bijo ir labiau dirba.... g.gif

Atsakyti
Man įdomu kiek kainuotų sutvarkyti 100 kv.m. namą? g.gif Iš tų 100 kv.m. apie 30 kv.m. negyvenamas kambarys. Namas truputį už Aleksoto. Reikėtų tvarkyti kartą į savaitę ar į dvi. Tvarkymui: grindų plovimas (kilimų nėra, tik mažas prie laukinių durų), dulkių valymas (baldų nedaug turim, visus tik iš išorės valyti, nereikia spintų vidaus), du tualetai, dvi kriauklės ir viena vonia. Gyvena du suaugę žmonės, kurie dirba visą dieną, taigi nelabai prisišiukšlinam mirksiukas.gif , nėra naminių gyvūnų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 20 rugsėjo 2007 - 15:51
Pasiskaitau, tai baisu.. Kaip sugebat ant tokiu perliuku uzkibt.. Dar aiskint ka reikia padaryt.. As irgi ne viska pastebiu, bet kaskarta kazka naujo atrandu ir nuvalau, padarau kad geriau butu ( kazkodel buna nepastebiu elementariu dalyku). Darba dirbu nuosirdziai, negalvodama apie pinigus. Kai sutvarkau paciai gera pasidaro. Su seimininkais namuciu sutariu labai gerai: pasnekam apie vaikus ju, darba, siaip apie gyvenima smile.gif Nors retai susitinkam, bet vistiek santykiai tokie silti gaunasi. Jokio diskomforto( na bent is mano puses). Niekada nepietauciau, negerciau kavos ar neimciau diaktu is siu zmoniu, nebet pati ka atnesciau. Visgi tokie dalykai turetu but atskirai.
Atsakyti
O man atrodo kad turetu moketi uz valanda, taip daroma kitose salyse! ir nereik cia ekserimentuoti kaip geriau tongue.gif pav. Olandijoje kai kurie seimininkai moka 10 euru uz valanda o kiti nori moketi tik 7eur. +kelias ir aisku visokiu niuansu + langai+ lyginimas! as viska dariau i 10 euru ir lyginau ir langus valiau ir man nieks nemokejo ekstra nu svenciu proga seiminikai duodavo 20 euru mangaryciu! 3 aukstu nama sutvarkydavau per 5-6 valandas aisku pirmas kartas buvo apie 7val. bet tai tvarkydavau kiekviena savaite 4u.gif
Atsakyti
nu bet jei 120 kv m ploto nama tvarko uz 50 lt, tai buta 60 kv m turetu uz 25 tvarkyt smile.gif
einu i skelbimus ieskot vel is naujo...jau ieskojau ir vel biggrin.gif

ar tikrai negalvojat kad ,,kokia tingine, net nesusirenka kojiniu, apie vyro rubus neapeina, indu neissiplauna"? biggrin.gif
vale pas mane viena, bet buvo savas zmogus, o as negaliu savam pasakyt ,,atvaryk kita treciad - reikia" arba nustatyt kada atvazinet... man geriau svetimas zmogus, tiksliai kaina nustatyta ir viskas - su pazistamais daugiau jokiu reikalu blush2.gif

o del palikimo nepazistamo zmogaus vieno... hmmm... man kazkaip geriau jei as buciau namie ir prie manes tvarkytu smile.gif tik va kad viskas apkrauta - neturim kur daiktus susidet biggrin.gif vietos maza butuke sad.gif
Atsakyti
Merginos kiek galetu kainuoti isvalyti nuosavo namo langus ?Is viso 14 langu ,iena terasinis -didelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince J @ 2007 09 25, 15:40)
Merginos kiek galetu kainuoti isvalyti nuosavo namo langus ?Is viso 14 langu ,iena terasinis -didelis  g.gif


Manau kokius 140Lt, paprastai uz langa 10Lt ima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukė @ 2007 09 28, 14:53)
Manau kokius 140Lt, paprastai uz langa 10Lt ima  4u.gif


Nu jau cia kaz kaip laaabai pigiai gaunasi,as bute gyvenu ir uz langa 25lt moku.......gal as per daug duodu?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lykulia @ 2007 09 28, 15:02)
Nu jau cia kaz kaip laaabai pigiai gaunasi,as bute gyvenu ir uz langa 25lt moku.......gal as per daug duodu??  g.gif

tai jei kad reikes isvalyti isvalysiu uz 20lt biggrin.gif ,kreipkites.
Atsakyti