Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Žizel @ 2007 09 10, 15:31)
kaina priklauso nuo gyventojų tvarkingumo, gyvenimo būdo, vaikų skaičiaus ir augintinių g.gif
gali 2 kambarių butą šveisti visą dieną, o tvarkingų gyventojų namą sutvarkyti per 3 val. ax.gif

na as ta tai suprantu, bet ten vidus ne is tolo neprilygsta i ta kur butu galima greitai apsisukti. Begales daiktu ir interjero detaliu..
Na zodziu ne esme, tiesiog budama seimininkes vietoj man butu nesmagu moketi 40lt uz toki triusa. Nors pati ir valytoja turbut negalvota, kad visa diena valyti uz 40 lt blush2.gif
as manau, kad tai sunkus darbas ir jis vertas tikrai daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2007 09 10, 15:38)
Na zodziu ne esme, tiesiog budama seimininkes vietoj man butu nesmagu moketi 40lt uz toki triusa. Nors pati ir valytoja turbut negalvota, kad visa diena valyti uz 40 lt blush2.gif
as manau, kad tai sunkus darbas ir jis vertas tikrai daugiau  ax.gif


kad daugiau tokių darbdavių būtų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2007 09 10, 14:00)
Joo smagu kai tau viska sutvarko. Man tada ir pinigu visiskai negaila  bigsmile.gif  o kalbant apie pinigus kiek mokedavai moteriskei? kiek kv? kazkaip paprastai esu per pazystamus pastebejus, kad kuo rimtesne moteryte, ta prasme amzius didesnis tuo pigiau moki uz darba. man juokinga, kai pazystamiems nama 100kv moteryte valo uz 40 lt. na man net butu paciai nepatogu moketi tokius pinigus. juk ji ir dulkes valo, ir grindis ir sveicia viska ir lygina..  unsure.gif



As moku 40-60 Lt. T.y ji praso 40 Lt (ir dar sako, jei negaila), bet jei palieku lyginti daugiau, tai duodu 50 Lt savo noru. Kai vale langus (3) pati paprase 50Lt, tai daviau 60 Lt. Is tiesu, to tvarkymo pas mane nera daug - jokiu augintiniu, vaikas didelis, jokiu kilimu, sekciju, ir visokiu nesamoniu nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 09 10, 15:48)
kad daugiau tokių darbdavių būtų wink.gif

Bet kad ir pas ta darbdave nenori eiti dirbti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2007 09 11, 01:33)
Bet kad ir pas ta darbdave nenori eiti dirbti  unsure.gif



aš namų netvarkau, mano mama tvarko ax.gif
Atsakyti
Laba visoms,
bučiau dėkinga jei patartumėte kiek protinga būtų mokėti už 55 kv.m. buto tvarkyma (gyvena 2 suauge + du vaikai) + skalbiniu lyginima (lyginimo nedaug)?

Norisi nustatyti žmogui vertą darbo atlygį, nes tikimės darbuotoją turėti ilgam.
Mums labai svarbu, kad zmogus jaustusi patogiai, neisitempes.

Labai laukiu jūsų patarimų....
Atsakyti
QUOTE(Austute @ 2007 09 13, 13:19)
Laba visoms,
bučiau dėkinga jei patartumėte kiek protinga būtų mokėti už 55 kv.m. buto tvarkyma (gyvena 2 suauge + du vaikai) + skalbiniu lyginima (lyginimo nedaug)?

Norisi nustatyti žmogui vertą darbo atlygį, nes tikimės darbuotoją turėti ilgam.
Mums labai svarbu, kad zmogus jaustusi patogiai, neisitempes.

Labai laukiu jūsų patarimų....

Jei pvz. aš pas jus dirbčiau, tai norėčiau gauti 50lt + 10-20 lt už lyginimą. Už langų valymą taip pat atskirai mokama mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiskaicius, matau, kad daug kas "nesusigaudo" darbu kainose. Kaip cia iseina , jei tvarkytoja uz astuonias val. tvarkymosi gauna - 80,-Lt, tai jos valanda gaunasi - 10,-Lt. Na, o auklyte uz val. gauna 6,- lt, uz papildoma vallanda, - 8,-lt (cia valandine, kuri taip pat kaip tvarkytojos, ateina tik tam tikrom dienom). Ir zinia, auklytems reikalavimai keliami daug didesni. Ar neizvelgiat cia neatitikimu????? g.gif [SIZE=7]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geikutux: 16 rugsėjo 2007 - 18:19
QUOTE(Geikutux @ 2007 09 16, 19:16)
Pasiskaicius, matau, kad daug kas "nesusigaudo" darbu kainose. Kaip cia iseina , jei tvarkytoja uz astuonias val. tvarkymosi gauna  - 80,-Lt, tai jos valanda  gaunasi - 10,-Lt. Na, o auklyte uz val. gauna 6,- lt, uz papildoma vallanda, - 8,-lt (cia valandine, kuri taip pat kaip tvarkytojos, ateina tik tam tikrom dienom). Ir zinia, auklytems reikalavimai keliami daug didesni. Ar neizvelgiat cia neatitikimu????? g.gif [SIZE=7]

tai visai skirtingas darbo krūvis. Kur 8 val. dirbti iki paskutio prakaito fiziškai su cheminėm priemonėm ir kur 8 val. prižiūrėti vaikutį (įskaitant, kai vaikutis miega, į lauką išeinama pasivaikščioti). Truputėlį lyginat nesulyginamus darbus mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 16 rugsėjo 2007 - 19:59
QUOTE(zi-zi @ 2007 09 16, 20:49)
tai visai skirtingas darbo krūvis. Kur 8 val. dirbti iki paskutio prakaito fiziškai ir kur 8 val. prižiūrėti vaikutį (įskaitant, kai vaikutis miega, į lauką išeinama pasivaikščioti). Truputėlį lyginat nesulyginamus darbus  mastau.gif

Tai pagal Tave, pvz. - administratore, nieko neveikia, tik sedi ir i "kompa" ziuri lotuliukas.gif Tai jos darbas ,"be prakaito", irgi maziau vertingas lotuliukas.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2007 09 16, 21:02)
Tai pagal  Tave,  pvz. - administratore, nieko neveikia, tik sedi ir i "kompa" ziuri lotuliukas.gif Tai  jos darbas ,"be prakaito", irgi maziau vertingas lotuliukas.gif ..

jūs gi lyginat auklės darbą su tvarkytojos, prie ko čia admininstratorė. Nesakau, kad vaikutį prižiūrėt ir augint vieni juokai, pati auginu mažą sūnelį.
Savo nuomonę parašiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2007 09 16, 18:16)
Pasiskaicius, matau, kad daug kas "nesusigaudo" darbu kainose. Kaip cia iseina , jei tvarkytoja uz astuonias val. tvarkymosi gauna  - 80,-Lt, tai jos valanda  gaunasi - 10,-Lt. Na, o auklyte uz val. gauna 6,- lt, uz papildoma vallanda, - 8,-lt (cia valandine, kuri taip pat kaip tvarkytojos, ateina tik tam tikrom dienom). Ir zinia, auklytems reikalavimai keliami daug didesni. Ar neizvelgiat cia neatitikimu????? g.gif [SIZE=7]



Na as paskaiciavau, kad valandinis atlyginimas gaunasi netgi didesnis. Nes dvieju kambariu butas + lyginimas tikrai nera 8 val. darbas....Paskaiciavau, kad cia jau ir visi 20 Lt. uz valanda gali gautis. Bet as manau, kad jei tiek yra prasoma, tai turbut tokios kainos ir cia ne vieta deretis, tsakant smile.gif Man pasirode gal kiek ir brangoka, bet dar svarstau smile.gif Zmogaus reikalas prasyti, mano - moketi arba ne smile.gif O lyginti darbu, manau, neverta.... Tuomet, palygine eilinio statybininko ir habilituoto daktaro atlyginimus, gautume soka doh.gif
Atsakyti