Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Dali @ 2007 08 17, 16:56)
As samdau tvarkytoja, ateinancia 2-3k per menesi. Pati kasdien valau grindis, mazas vaikas juk, ir vyras ne is tvarkinguju, todel tikrai daug pati tvarkau, ir namas pastoviai svarus, siaip namas 220kv.m. bet garazo ir katilines netvarko, tai tvarkomo ploto gaunasi apie 150-160kv.m., antram aukste danga - tai reikia tik issiurbti, baldu mazai, sanmazgai du, moku jai 50Lt uz karta, dirba4-5 valandas, bet is ju, anot aukles, geria kava ir pietauja gal valanda. siaip visai patenkinta esu, tik nervina kad pati neatvaziuoja, per visa miesta vezti reikia, netvarko spinteliu, ir net vonios stikline lentynele maza yra, net neliecia jos (visokie kvepalai, kremai stovi), galeciau moketi kad ir 100lt, bet kad viska nuosekliai praeitu, as pati su langu valymu (yra du vitrininiai, bet specialiuas priemones turiu - kota su antgaliais, kas labai palengvina, skalbimu gal 4 padziovimu, pavalgymu generaliskai susitvarkau ta nama per 7 valandas, o ji langu tai nevalo...o karta i menesi butinai turiu  generaliskai pati susitvarkyti, nes ji tam kartui isvalo, bet taip ne visai is pagrindu, jei aiskiai cia issireiskiau. voratinkliu nesiurbia - nes sirdziai kenkia kilnoti rankas pavyzdziui, ir buvo labai nepatenkinta, kai paprasiau, ir jei neatsivezi dazniausiai neatvaziuoja. zodziu nesu labai patenkinta, tik tiek, akd vis tiek sutvarko kazkaip, ir nerandu geriau, kad butu patikimas zmogus...o jai nematau uz ka daugiau moketi...tiesa, ir visokiu spidinciu pavirsiu neblizgina - metaliniu siuksliu deziu, tuolet.popieriu laikikliu - nesuprantu, kodel smile.gif

blink.gif as kaskart valou viska (tik langu,ne visada) Tai apie 8 val,nekada neiseina net 6val.O del kavos doh.gif ne viena seimeninke net nepasiule.Ir tikrai as ne is flegmos,viska stengesiu ko grecijou padarit tongue.gif NO.......kada seimeninkes paleka puodus prezuvos,(ir dar neture priemoniu,net paprasta seteli),ir vonia su tualetu kuri reike svest nuo kalkes po simta kartu doh.gif Dabar turiu 3 namus apie 150kv.m moka 100 lt. O as leku be pietu ir kavos lotuliukas.gif Ir dar seimeninkam ;butu gerai kad bent paprasta skudura grendim turetum,jou ne kalbu apie priemones.Visada klausiu: ar turi priemoniu,tai teige kad TAIP.O kada pradedu valit doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 08 17, 17:47)
blink.gif as kaskart valou viska (tik langu,ne visada) Tai apie 8 val,nekada neiseina net 6val.O del kavos  doh.gif ne viena seimeninke net nepasiule.Ir tikrai as ne is flegmos,viska stengesiu ko grecijou padarit  tongue.gif NO.......kada seimeninkes paleka puodus prezuvos,(ir dar neture priemoniu,net paprasta seteli),ir vonia su tualetu kuri reike svest nuo kalkes po simta kartu  doh.gif  Dabar turiu 3 namus apie 150kv.m moka 100 lt. O as leku be pietu ir kavos  lotuliukas.gif  Ir dar seimeninkam ;butu gerai kad bent paprasta skudura grendim turetum,jou ne kalbu apie priemones.Visada klausiu: ar turi priemoniu,tai teige kad TAIP.O kada pradedu valit  doh.gif  schmoll.gif

man tai ne karta ir kavos ir pyrago ir pietu net buvo padare biggrin.gif ir i dusa siulo nueiti po darbo mirksiukas.gif bet aisku ne visi seimininkai tokie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2007 08 17, 18:48)
man tai ne karta ir kavos ir pyrago ir pietu net buvo padare biggrin.gif ir i dusa siulo nueiti po darbo  mirksiukas.gif  bet aisku ne visi seimininkai tokie  rolleyes.gif

blink.gif Man ne nuskila doh.gif as net iki masinos negalejou nueit ir savo mineraline atsegert blink.gif
Su ko kalke greit isvalit ?Vonijoi rudus pleteles,as isvalou,o pokiek laiku vel prasimusa doh.gif Valijou su Ajax spec. ir is Tomu Filipsu spec.nuo kalkiu.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 08 17, 19:53)
blink.gif Man ne nuskila  doh.gif  as net iki masinos negalejou nueit ir savo mineraline atsegert  blink.gif
Su ko kalke greit isvalit ?Vonijoi rudus pleteles,as isvalou,o pokiek laiku vel prasimusa  doh.gif Valijou su Ajax spec. ir is Tomu Filipsu spec.nuo kalkiu.

as tai su ajax atrodo ar kokiu, nu specialiu kalkems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2007 08 17, 18:48)
man tai ne karta ir kavos ir pyrago ir pietu net buvo padare biggrin.gif ir i dusa siulo nueiti po darbo  mirksiukas.gif  bet aisku ne visi seimininkai tokie  rolleyes.gif

kas liečia vaišingumą, tai dažniausiai auklės pasiūlo kavos ar arbatos atsigerti ir 10 min. atsipūsti smile.gif Siūlė ir karštą dieną, kai tvarkiau, į dušą nueiti

QUOTE(cudo @ 2007 08 17, 19:53)
blink.gif Man ne nuskila  doh.gif  as net iki masinos negalejou nueit ir savo mineraline atsegert  blink.gif

tai atsigerti turėk visuomet šalia ir keletą minučių tikrai drąsiai gali atsipūsti, nes kitąkart ir iki mašinos nenueisi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 17 rugpjūčio 2007 - 19:55
Per paskutiniu keturis metus pas mus dirbo trys moterys. Pirmoji dirbo neblogai, mokejome jai 30 tl (tai buvo pries 4 metus), taciau ji buvo isgerianti, todel darba daznai "pramiegodavo" doh.gif Teko su ja atsisveikinti. Antroji, deja neturejo supratimo apie tvarkyma, jei nuo vienos spinteles nuvalo dulkes, tai nuo kitos ne, vienam kambary issiurbia kilima, kitame - ne ir t.t. Taigi atsisveikinome ir su ja blink.gif Tuomet su mumis susisieke pirmoji, teige, jog pradejo atsakingiau ziureti i darba, patikejome ir ji sekmingai dirbo apie pora metu thumbup.gif Neseniai ji susirado pastovu darba, todel nebeturejo laiko mums. Siuo metu net nezinau ar turime tvarkytoja g.gif , viena karta ji buvo atejusi (antra kart neprisikalbinu, nes vis laiko neturi), likome labai patenkinti jos darbu (mokejome 50lt.) Asmeniskai man labai svarbu, kad tvarkytoja butu kruopsti. Prasau, kad isvalytu dulkes nuo VISU pavirsiu. Gyvename triju kambariu bute, tvarkyti ismetytu daiktu ar rubu niekada nereikia. Esame gana tvarkingi, todel visi daiktai visada yra savo vietose. Viskas ko reikalauju is tvarkytojos, tai kad ji "davestu" buta iki blizgesio. Kas ir yra sunkiausia, daug lengviau sutvarkyti bardaka, nei isbizginti tvarkinga buta.
Kas del Jusu pasisakymu apie kava, arbata, pietus... g.gif Siaip manau, kad tai tiesiog reikia aptarti su seimininkais, netikiu, kad yra tokiu, kurie neleis zmogui pasidaryti pietu pertraukos ar isgerti kavos. Kitas klausimas ar tie pietus ir kava yra atsinesti pacios tvarkytojos, ar ju tikimasi is seimininku mirksiukas.gif Ir vienu, ir kitu atveju reikia tiesiog pasakyti pvz., po 2 val. darbo as noresiu pasidaryti 30 min. pertrauka ir suvalgyti savo atsinestus pietus.
Kas del zmogiskumo, t.y. pasiulyti kavos jei tuo metu pati ja geri ir pan. aisku galima to tiketis, bet kita vertus... Nezinau kaip cia geriau issireiskus... Neesu as is tu bjauriu bobu biggrin.gif , bet as kazkaip stengiuosi i draugystes per daug nesileisti ax.gif Vienas dalykas tvarkymosi metu manes dazniausiai nebuna namie, kitas dalykas... man sunku duoti zmogiui pastabas kai jau esame susidraugave tongue.gif Todel man patinka islaikyti darbdavio-darbuotojo santykius. Zinoma, tai jokiu budu nereiskia, kad ignoruoju zmogu ar pan. Tiesiog mandagus darbiniai santykiai.
Atsakyti
Noriu padėkoti zi-zi už kokybiškai ir sąžiningai atliktą valymą 4u.gif AČIŪ!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mokka: 21 rugpjūčio 2007 - 09:51
QUOTE(mokka @ 2007 08 21, 10:49)
Noriu padėkoti zi-zi už kokybiškai ir sąžiningai atliktą valymą  4u.gif AČIŪ!!!!

džiaugiuosi, kad viskas patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 21 rugpjūčio 2007 - 12:33
Kiek mokama uz namo langu isvalyma?? namas apie 180 kv g.gif Veiksmas vyksta prie pat kauno?? Gal galit ka parekomenduot???
Atsakyti
Trumpai papasakosiu apie savo patirti su tvarkytoja smile.gif Rekomendavo man tokia pagyvenusia moteriske. Beda tik, kad ji gali tik savaitgaliais ir tai ne visada (iseina kas dvi tris savaites), nes slaugo su seserim pasikeisdamos mama. Siaip, kadangi esu tikrai ne priekabi ir kaifuoju vien nuo to, kad kazkas apskritai tvarko mano namus (ko pati ZIAURIAI nemegstu smile.gif esu patenkinta jos tvarkymu. Tik labai nepatinka, kad tas vyksta savaitgali ir as turiu isvykti is namu sad.gif Ir be to, ji tvarko LABAI ilgai. Kai paskaiciau, kad cia moteriskes su namu susitvarko per 4-6 val., o maniske mano 2 kambariu butu (be sekciju bigsmile.gif ) tvarko iki 8 valandu doh.gif As pati tvarkausi apie 4-5 val. bet dar ir telika viena akim paziuriu ir tel. papliurpiu arba kavos pasidarau ir aisku, taip "cyrai" nepadarau. Zodziu, man butu idealiausia, jei penktadieni grizusi is darbo rasciau sutvarkytus namus smile.gif

O siaip, nerealu, kai kazkas kitas gali uz tave padaryti darba kurio tu ziauriai nemegsti thumbup.gif Nes tvarkingai gyventi megstu, o tvarkytis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2007 09 10, 12:09)
Trumpai papasakosiu apie savo patirti su tvarkytoja smile.gif Rekomendavo man tokia pagyvenusia moteriske. Beda tik, kad ji gali tik savaitgaliais ir tai ne visada (iseina kas dvi tris savaites), nes slaugo su seserim pasikeisdamos mama. Siaip, kadangi esu tikrai ne priekabi ir kaifuoju vien nuo to, kad kazkas apskritai tvarko mano namus (ko pati ZIAURIAI nemegstu smile.gif esu patenkinta jos tvarkymu. Tik labai nepatinka, kad tas vyksta savaitgali ir as turiu isvykti is namu sad.gif Ir be to, ji tvarko LABAI ilgai. Kai paskaiciau, kad cia moteriskes su namu susitvarko  per 4-6 val., o maniske mano 2 kambariu butu (be sekciju  bigsmile.gif ) tvarko iki 8 valandu  doh.gif  As pati tvarkausi apie 4-5 val. bet dar ir telika viena akim paziuriu ir tel. papliurpiu arba kavos pasidarau ir aisku, taip "cyrai" nepadarau. Zodziu, man butu idealiausia, jei penktadieni grizusi is darbo rasciau sutvarkytus namus smile.gif

O siaip, nerealu, kai kazkas kitas gali uz tave padaryti darba kurio tu ziauriai nemegsti  thumbup.gif  Nes tvarkingai gyventi megstu, o tvarkytis  schmoll.gif


Joo smagu kai tau viska sutvarko. Man tada ir pinigu visiskai negaila bigsmile.gif o kalbant apie pinigus kiek mokedavai moteriskei? kiek kv? kazkaip paprastai esu per pazystamus pastebejus, kad kuo rimtesne moteryte, ta prasme amzius didesnis tuo pigiau moki uz darba. man juokinga, kai pazystamiems nama 100kv moteryte valo uz 40 lt. na man net butu paciai nepatogu moketi tokius pinigus. juk ji ir dulkes valo, ir grindis ir sveicia viska ir lygina.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2007 09 10, 15:00)
man juokinga, kai pazystamiems nama 100kv moteryte valo uz 40 lt.



kaina priklauso nuo gyventojų tvarkingumo, gyvenimo būdo, vaikų skaičiaus ir augintinių g.gif
gali 2 kambarių butą šveisti visą dieną, o tvarkingų gyventojų namą sutvarkyti per 3 val. ax.gif
Atsakyti