Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(juleta @ 2012 07 30, 19:58)
sveiki,

o ka daryti jai reikia eiti paskui ir rodyti ka tvarkyti? g.gif
susiradome tvarkytoja pirma karta viska gerai,antras tvarkima na toks......taip ir as galejau susitvarkyti labai skubejo pirmo auks.grindis isvis liko neplautosna ale plautos,bet baisiai.Dabar galvoju ar trecia karta kviesti ja,pasakyti,leisti pasitaisit ar kitos ieskoti. g.gif
taip nesinori eiti paskui ir rodyti ka kaip tvarkyti,tiek jai tiek man nepatogumas.



O jus pabandykite jai užakcentuoti prieš kiekvieną tvarkymąsi kur reikėtu labiau patvarkyti ir kokius darbus atlikti, jeigu šitaip daro. Gal pasitaisys. Neskubėkite teisti smile.gif Būna ir man, kad grįžti namo ir tada tik prisimeni "jo ma jo... doh.gif dulkių nenušluosčiau nuo šviestuvo..." ar panašiai. Gal nespecialiai nesutvarkė, nors nesiginčiju, visokių būna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(abecele12345 @ 2012 08 08, 22:08)
O jus pabandykite jai užakcentuoti prieš kiekvieną tvarkymąsi kur reikėtu labiau patvarkyti ir kokius darbus atlikti, jeigu šitaip daro. Gal pasitaisys. Neskubėkite teisti  smile.gif  Būna ir man, kad grįžti namo ir tada tik prisimeni "jo ma jo... doh.gif  dulkių nenušluosčiau nuo šviestuvo..." ar panašiai. Gal nespecialiai nesutvarkė, nors nesiginčiju, visokių būna... g.gif

gal ir nespecialiai nieko nesakau,labai skubejo paskutini karta.
reiks paklausyti jusu patarimo. smile.gif
Atsakyti
Laba diena

norėčiau čia esančių namų tvarkytojų paklausti, ar namų tvarkymas Jūsų pagrindinis darbelis, ar tiesiog šiaip papildomas? Ar galima iš to kaip, sakoma, pragyventi? Tikriausiai priklauso nuo to, kiek turi darbo..
Atsakyti
Man tai nepagrindinis darbas.
Taip truputi prisiduriu prie atlyginimo. Labai teisingai sakote, priklauso nuo to kiek turi darbo. Bet pažįstu žmonių, kurie iš to gyvena. Bet patikėkite, jos dirba... sukasi nuo ryto iki vakaro, iš vieno objekto lekia į kitą. Ir taip kasdien. Todėl ir pragyvena iš to ir dar atsideda juodai dienai. Bet jeigu kasdien nesisuksi, nieko nebus...
Atsakyti
Namu tvarkytojos darbas yra ir mano papildomas darbelis, ji jau dirbu 1.8 metu. Jau taip pripratusi, kad nezinau ka daryciau be papildumu pajamu. Tvarkant namus uzdirbu i menesi apie minimus 600 ir iki 1000. Tam uztenka 6-7 kartus i menesi tvarkyti. Tvarkau didelius namus ir retkarciais butukus
Atsakyti
Laba darbininkeles, kiek kainuotu sutvarkyti ( 4 san. mazgus, isplauti grindis apie 120 kv.m.). Sake 100 lt ir nedaugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2012 08 11, 00:29)
Laba darbininkeles, kiek kainuotu sutvarkyti ( 4 san. mazgus, isplauti grindis apie 120 kv.m.). Sake 100 lt ir nedaugiau  g.gif

Tiktai issiurbti ir isplauti? As galeciau uz 100 tai padaryti:)
Atsakyti
QUOTE(elenyte830 @ 2012 08 11, 09:21)
Tiktai issiurbti ir isplauti? As galeciau uz 100 tai padaryti:)

net ir aš galėčiau, jei tik tiek biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif , jau uz 80 lt atlikta mirksiukas.gif
Bet manau kad tai mazoka, plotas tai nemazas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 11 rugpjūčio 2012 - 11:13
Taip noreciau kam rytoj namus sutvarkyti:)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti