Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

o as buvau sutarusi su viena sitame forume labai giriama tvarkytoja(nenoriu viesinti), pirma karta norejau generalinio tvarkymo su langu valymu, butas Vilniuje 3 k.57 kv.m., leliukas buvo mazas, tai nespedavau nieko pati, sutarem uz 150 lt blink.gif sutvarke tikrai gerai, priekaistu neturejau, viskas blizgejo ir kruopsciai, apie 4 val tvarke,bet sutvarkiusi pasake, kad noretu gauti 200 lt,nes buvo uzleistos plyteles virtuvej ir pan, sumokejau...po to norejau kas antra savaite po 1 karta, tai tvarke nepilna valanda, sumokejau 50 lt ir daugiau nenorejau,nes jai isejus pamaciau,kad labai atmestinai viskas padaryta(tikrai nesu priekabi), bet kai virtuvej po stalu trupiniai nevalyti ir palanges dulketos, tai labai ir ieskoti tu priekabiu nereik...tai va, dabar stengiuos pati tvarkyt, nes jau kazkaip bijau ir tartis, kad vel nebutu taip,kad pirma karta "parodomaji" sutvarko liuksiskai, o jau po to bile kaip...tikiuosi, ne visos tokios, bet kol kas tik zvalgausi ir galvoju, kad 50 lt uz toki susitvarkyma, koki galiu pati pralekdama apsitvarkyt, kol vaikas miega, tikrai neverta moketi...norisi moketi uz kruopstu profesionalu valyma, kai dziaugiesi svara ir blozganciais kampais visais, kur paciai ner kada nulyst, linkiu visoms tvarkytojom islikti mieloms savo uzsakovems, juk maloniau visiems, kai nuolatiniai klientai yra, o ne vienkartiniai, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 15, 10:10)
o as buvau sutarusi su viena sitame forume labai giriama tvarkytoja(nenoriu viesinti), pirma karta norejau generalinio tvarkymo su langu valymu, butas Vilniuje 3 k.57 kv.m., leliukas buvo mazas, tai nespedavau nieko pati, sutarem uz 150 lt blink.gif sutvarke tikrai gerai, priekaistu neturejau, viskas blizgejo ir kruopsciai, apie 4 val tvarke,bet sutvarkiusi pasake, kad noretu gauti 200 lt, nes buvo uzleistos plyteles virtuvej ir pan, sumokejau...

neteko dar generališkai tvarkyti, bet ir apie tokias kainas neteko girdėti tongue.gif

Temos pradžioje rašiau "Taip pat rekomenduokim geras ir patikimas tvarkytojas, bei perspėkim apie blogas."

QUOTE(jolacka @ 2007 08 15, 10:10)
linkiu visoms tvarkytojom islikti mieloms savo uzsakovems, juk maloniau visiems, kai nuolatiniai klientai yra, o ne vienkartiniai

ačiū už palinkėjimus ir labai stengsimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 15, 10:10)
o as buvau sutarusi su viena sitame forume labai giriama tvarkytoja(nenoriu viesinti), pirma karta norejau generalinio tvarkymo su langu valymu, butas Vilniuje 3 k.57 kv.m., leliukas buvo mazas, tai nespedavau nieko pati, sutarem uz 150 lt blink.gif sutvarke tikrai gerai, priekaistu neturejau, viskas blizgejo ir kruopsciai, apie 4 val tvarke,bet sutvarkiusi pasake, kad noretu gauti 200 lt,nes buvo uzleistos plyteles virtuvej ir pan, sumokejau...



QUOTE(zi-zi @ 2007 08 15, 12:07)
neteko dar generališkai tvarkyti, bet ir apie tokias kainas neteko girdėti  tongue.gif

pasidomėjau kainomis dėl generalinio valymo, tai tikrai nemažos. kai nesusiduri su tokiu valymu, tai ir nežinai rolleyes.gif
Atsakyti
As pas viena valou,tai is pirmu zvilksniu svaru ir sekciju nera. No ustrukou 8 val.buvo tikrai ka veikt,o virtuve keles dienos indai neplauti ir prezijuvos,tai uz toke darba tikrai mazijou kaip 100 lt neimsiu.Pazijuresiu kas kita savaite viska atrodes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 15, 09:10)
o as buvau sutarusi su viena sitame forume labai giriama tvarkytoja(nenoriu viesinti),

visdelto idomu suzinoti kas ta tvarkytoja, nes atvirai rasomi tik pagirimai, bet jei kas blogai, tai jau nutylima. Forumas tam ir reikalingas, kad padetu surasti tinkama tvarkytoja ir apsisaugoti nuo tokiu..
Atsakyti
Aš norėčiau pasisakyti apie šeimininkes pas kurias valom. Pasirodo ne tik gali būti blogos tvarkytojos, bet ir šeimininkės.

Aš nesu idealus žmogus, tvarkantis jūsų namus. Visko pasitaiko kai tvarkai, kažką praleidi nenušluostęs, ar valant neišsivalo dėmės, ar tiesiog priemonių stoka neleidžia išvalyti dėmių. Bet kai su kiekvienu valymu nepasitenkinimo sarašas ilgėja, nors žinau, kad viską esu valiusi ir išvaliusi, o tau sako, kad ten rankų nekišau, tai jau viršūnė viskam.

Norėčiau paminėti jovinika iš Riešės. Mane priimdama išpasakojo kokia bloga buvo prieš tai valiusi moteris, pabrėžė kas turi būti labiau pavalyta. Taip ir dariau, bet kaip minėjau, su kiekvienu valymu jos pretenzijos didėjo. Galų galiausiai pareiškė, kad mano paskutiniu valymu išvis "pakraupusi" ir nesumokės sutartos sumos. Tiek to dėl pinigų, bet aš susidariau nuomonę, kad ji jau tokia yra ir kad aš nepirma ir nepaskutinė su kuria taip ji pasielgs.

Būkit tvarkytojos atidžios, neužkibkit ant šios moters.
Atsakyti
Ir kaip tau mergaite negeda:)???
Pati pirmame sakinyje prisistatai kaip bloga tvarkytoja:)
O jei nezinai yra taisykle, kad klientas visada teisus!
Mano pirmoji tvarkytoja vale man 3 metus, tiesiog ji per daug turejo darbu ir pas mane tik trumpam atlekdavo apvalyti. todel ir ieskojau zmogau, kuris gali kruopsciai valyti namus 6-8val, o ne per 4 val.

Gal padarom akistata su zmogum, kuris mate kaip Jus valot ir tada paziuresim kam bus nesmagu?

As nieko pries Jus neturiu, matyt nesutapo bio laukai:)?
Bet jeigu Jus taip bandot i save atkreipti demesi, tai cia jusu reikalas!

sekmes darbuose!



QUOTE(zi-zi @ 2007 08 16, 09:17)
Aš norėčiau pasisakyti apie šeimininkes pas kurias valom. Pasirodo ne tik gali būti blogos tvarkytojos, bet ir šeimininkės.

Aš nesu idealus žmogus, tvarkantis jūsų namus. Visko pasitaiko kai tvarkai, kažką praleidi nenušluostęs, ar valant neišsivalo dėmės, ar tiesiog priemonių stoka neleidžia išvalyti dėmių. Bet kai su kiekvienu valymu nepasitenkinimo sarašas ilgėja, nors žinau, kad viską esu valiusi ir išvaliusi, o tau sako, kad ten rankų nekišau, tai jau viršūnė viskam.

Norėčiau paminėti jovinika iš Riešės. Mane priimdama išpasakojo kokia bloga buvo prieš tai valiusi moteris, pabrėžė kas turi būti labiau pavalyta. Taip ir dariau, bet kaip minėjau, su kiekvienu valymu jos pretenzijos didėjo. Galų galiausiai pareiškė, kad mano paskutiniu valymu išvis "pakraupusi" ir nesumokės sutartos sumos. Tiek to dėl pinigų, bet aš susidariau nuomonę, kad ji jau tokia yra ir kad aš nepirma ir nepaskutinė su kuria taip ji pasielgs.

Būkit tvarkytojos atidžios, neužkibkit ant šios moters.

Atsakyti
Kai turėjau didelį užsakymą, teko kelių mamyčių iš forumo prašyti pagalbos. Viena iš jų buvo zi-zi. Galiu tik geru žodžiu ją minėti. Tikrai gerai tvarko, bet kaip sakoma: ne visiem įtiksi ir ne visiems patiksi. Asmeniškai pažįstu vieną šeimą, pas kuriuos ji tvarko namus, tai labai patenkinti jos darbu.
Iš patirties sakau, kad priekabiom šeimininkėm gan sunku įtikti. Kas liečia tvarkymo laiką, tai kažkokia nesamonė, "gali kruopšciai valyti namus 6-8val, o ne per 4 val." Gali namus tvarkyti ir visą dieną, bet vistiek rasi prie ko prikibti, jei norėsi.
Jei žmogus energingas, dirba su polėkiu, o namai nedideli ir per daug nesuversti, tai pilnai pakanka ir tų 4 val. Aišku, 3 kambarių "valymą" per valandą būtų sunkoka pavadinti tongue.gif .

Nesipykit mamytes, kaip ir ,jovinika, rašėt "matyt nesutapo bio laukai" mirksiukas.gif Sėkmės ,zi-zi, sėkmės ,jovinika,
Atsakyti
Zinoma, kad niekam nepatinka priekaistai ir kabinejimasis kai zmogus stengiasi, o vistiek islenda liapsusai.
Nesu as pedante, bet man nepatiko tox zi-zi valymo budas!
Kai zmogus sako kad nuvale, o mano auklyte kuria pasitikiu visa 100proc. sake kad net nebuvo prisiliesta ir pati matau kad nevalyta ir kai pasakai zmogui be jokio pykcio pastaba - cia yra kabinejimasis?

Ir sakyti, kad bloga seimininke ar panasiai kalbet apie zmogu - tai garbes Jums ZI-ZI neprideda!


QUOTE(LOOLA @ 2007 08 16, 13:56)
Kai turėjau didelį užsakymą, teko kelių mamyčių iš forumo prašyti pagalbos. Viena iš jų buvo zi-zi. Galiu tik geru žodžiu ją minėti. Tikrai gerai tvarko, bet kaip sakoma: ne visiem įtiksi ir ne visiems patiksi. Asmeniškai pažįstu vieną šeimą, pas kuriuos ji tvarko namus, tai labai patenkinti jos darbu.
Iš patirties sakau, kad priekabiom šeimininkėm gan sunku įtikti. Kas liečia tvarkymo laiką, tai kažkokia nesamonė, "gali kruopšciai valyti namus 6-8val, o ne per 4 val." Gali namus tvarkyti ir visą dieną, bet vistiek rasi prie ko prikibti, jei norėsi.
Jei žmogus energingas, dirba su polėkiu, o namai nedideli ir per daug nesuversti, tai pilnai pakanka ir tų 4 val. Aišku, 3 kambarių "valymą" per valandą būtų sunkoka pavadinti  tongue.gif  .

Nesipykit mamytes, kaip ir ,jovinika, rašėt "matyt nesutapo bio laukai"   mirksiukas.gif  Sėkmės ,zi-zi, sėkmės ,jovinika,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovinika: 16 rugpjūčio 2007 - 14:38
QUOTE(jovinika @ 2007 08 16, 15:37)
Zinoma, kad niekam nepatinka priekaistai ir kabinejimasis kai zmogus stengiasi, o vistiek islenda liapsusai.
Nesu as pedante, bet man nepatiko tox zi-zi valymo budas!
Kai zmogus sako kad nuvale, o mano auklyte kuria pasitikiu visa 100proc. sake kad net nebuvo prisiliesta ir pati matau kad nevalyta ir kai pasakai zmogui be jokio pykcio pastaba - cia yra kabinejimasis?

Ir sakyti, kad bloga seimininke ar panasiai kalbet apie zmogu - tai garbes Jums ZI-ZI neprideda!

visiems visko pasitaiko, ir visiems kad ir kaip stengtūmeisi - neįtiksi. Yra moterų, kurios nepasitiki tvarkytojom, nes tik jos pačios gali geriausiai sutvarkyti. Gaila, kad taip teko išsiskirti.

Atsakyti
Mielos esamos ir būsimos šeimininkės,
toks nemalonus įvykis, manau, labiau skatins tiek mane, tiek kitas tvarkytojas būti geriausiomis ir pateisinti šeimininkės lūkesčius betkokiose situacijose user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
As samdau tvarkytoja, ateinancia 2-3k per menesi. Pati kasdien valau grindis, mazas vaikas juk, ir vyras ne is tvarkinguju, todel tikrai daug pati tvarkau, ir namas pastoviai svarus, siaip namas 220kv.m. bet garazo ir katilines netvarko, tai tvarkomo ploto gaunasi apie 150-160kv.m., antram aukste danga - tai reikia tik issiurbti, baldu mazai, sanmazgai du, moku jai 50Lt uz karta, dirba4-5 valandas, bet is ju, anot aukles, geria kava ir pietauja gal valanda. siaip visai patenkinta esu, tik nervina kad pati neatvaziuoja, per visa miesta vezti reikia, netvarko spinteliu, ir net vonios stikline lentynele maza yra, net neliecia jos (visokie kvepalai, kremai stovi), galeciau moketi kad ir 100lt, bet kad viska nuosekliai praeitu, as pati su langu valymu (yra du vitrininiai, bet specialiuas priemones turiu - kota su antgaliais, kas labai palengvina, skalbimu gal 4 padziovimu, pavalgymu generaliskai susitvarkau ta nama per 7 valandas, o ji langu tai nevalo...o karta i menesi butinai turiu generaliskai pati susitvarkyti, nes ji tam kartui isvalo, bet taip ne visai is pagrindu, jei aiskiai cia issireiskiau. voratinkliu nesiurbia - nes sirdziai kenkia kilnoti rankas pavyzdziui, ir buvo labai nepatenkinta, kai paprasiau, ir jei neatsivezi dazniausiai neatvaziuoja. zodziu nesu labai patenkinta, tik tiek, akd vis tiek sutvarko kazkaip, ir nerandu geriau, kad butu patikimas zmogus...o jai nematau uz ka daugiau moketi...tiesa, ir visokiu spidinciu pavirsiu neblizgina - metaliniu siuksliu deziu, tuolet.popieriu laikikliu - nesuprantu, kodel smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dali: 17 rugpjūčio 2007 - 15:57