Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Drauge sulauke skambucio is Austrijos ambasados bigsmile.gif sakyciau viliojantis pasiulymas - darbas nuo 9 - 13 val kasdien, savaitgaliai laisvi, i rankas 1400 lt, reiketu patvarkyti virtuve, pakloti lovas, dar kazkokie smulkus darbeliai ir kartais vakarais kai buna priemimai patarnauti, paduoti vyno ir t.t., zodziu viskas lyg ir grazu, bet dabar ji baisiausiai pergyvena ar cia viskas svaru, ar nebus kokiu intymiu pasiulymu, nes sake sulaukusi begale tokiu kur siuloma "pabendrauti" doh.gif
Atsakyti
nuo tokiu "pasiulymu" niekas niekada neapsaugotas.
O drauge pati kreipesi i juos del darbo? Jei buvo skelbimas, kad reikia valytojos ir reikalavo CV su foto, tai realu, kad taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 08 05, 20:14)
nuo tokiu "pasiulymu" niekas niekada neapsaugotas.
O drauge pati kreipesi i juos del darbo? Jei buvo skelbimas, kad reikia valytojos ir reikalavo CV su foto, tai realu, kad taip ir bus.

Nea, ji padave skelbima kad iesko namu tvarkytojos darbo ir jai paskambino moteriske g.gif
Atsakyti
Visų pirma, jei tai tikrai ambasada, tai jie ją ir įdarbins, antra, kokios lovos ambasadoj? g.gif Trečia, ambasada svečių patarnavimui, nemanau, kad samdytų žmogų, neturintį tokios patirties. ar ji dirbus padavėja/barmene pvz?
čia mano pamąstymai...
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 08 06, 07:07)
Visų pirma, jei tai tikrai ambasada, tai jie ją ir įdarbins, antra, kokios lovos ambasadoj?  g.gif Trečia, ambasada svečių patarnavimui, nemanau, kad samdytų žmogų, neturintį tokios patirties. ar ji dirbus padavėja/barmene pvz?
čia mano pamąstymai...

Nea, ji neturi ne tik kad barmenes patirties bet ir apskritai namu tvarkytojos, o siaip tas patarnavimas kaip padavejos nebuvo akcentuojamas, zodziu bus matyt, siandien pakviesta pokalbiui, bet kokiu atveju ji nebus vienintele kandidate manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 08 06, 08:07)
Visų pirma, jei tai tikrai ambasada, tai jie ją ir įdarbins, antra, kokios lovos ambasadoj?  g.gif Trečia, ambasada svečių patarnavimui, nemanau, kad samdytų žmogų, neturintį tokios patirties. ar ji dirbus padavėja/barmene pvz?
čia mano pamąstymai...



labai puikus pasisakymas,
thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukrecij@: 06 rugpjūčio 2012 - 07:26
QUOTE(Lukrecij@ @ 2012 08 06, 08:24)
labai puikus pasisakymas,
thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif

Kuo jis toks puikus bigsmile.gif manau jei ji nedomintu tai apskritai nekviestu i pokalbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 08 06, 09:11)
Kuo jis toks puikus bigsmile.gif manau jei ji nedomintu tai apskritai nekviestu i pokalbi g.gif

nekalbama apie "domintų-nedomintų", kalbam apie abejones, kurias jūs išsakėt, kad ir dėl intymaus darbo pasiūlymo. aš išsakiau nuomonę, kad man keista, jog ambasada turi lovas ir šiaip samdo žmogų be patirties. tik tiek smile.gif o jums, ar draugei, kaip ten bebūtų, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 08 06, 09:24)
nekalbama apie "domintų-nedomintų", kalbam apie abejones, kurias jūs išsakėt, kad ir dėl intymaus darbo pasiūlymo. aš išsakiau nuomonę, kad man keista, jog ambasada turi lovas ir šiaip samdo žmogų be patirties. tik tiek smile.gif o jums, ar draugei, kaip ten bebūtų, sėkmės  4u.gif

Sekmes reikia draugei mirksiukas.gif bet kokiu atveju turetu siandien viskas isaisketi, man jau ir paciai pasidare smalsu rolleyes.gif
Beje, kodel sakot negali buti lovu ambasadoje, mano ziniomis ambasadoriai taip pat turi virtuve, vonia, miegamaji biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 06 rugpjūčio 2012 - 08:42
QUOTE(loja5 @ 2012 08 06, 09:39)
Sekmes reikia draugei mirksiukas.gif bet kokiu atveju turetu siandien viskas isaisketi, man jau ir paciai pasidare smalsu rolleyes.gif

Parašykit po visko smile.gif Nes aš linkus visur įžvelgt piktus kėslus ir visokius neaiškius dalykus, ypač tokiuose darbuose biggrin.gif Taip jau yra, todėl labai jau smalsu paliko, kaip ten viskas baigsis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(loja5 @ 2012 08 06, 09:39)
Beje, kodel sakot negali buti lovu ambasadoje, mano ziniomis ambasadoriai taip pat turi virtuve, vonia, miegamaji biggrin.gif

na nes kažkaip nežinojau, kad jie ir gyvena pačioje ambasadoje biggrin.gif
Atsakyti
Butinai parasysiu kadangi ji tikrai paskambins po pokalbio 4u.gif tai ji irgi skeptiska tuo klausimu ypac to tokio kiekio pasiulymu intymiai pabendrauti doh.gif
del ambasados lovu tai gal ir klystu bet kazkaip galvojau kad tame paciame pastate jie ir gyvena unsure.gif
Atsakyti
Na ka gi, viskas ten tvarkoj su tuo darbu mirksiukas.gif tik kadangi vieta rimta tai ir atranka didele ax.gif
Atsakyti