Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(žuveliokas_ @ 2012 07 02, 19:41)
kokios maždaug dabar butų tvarkymo kainos g.gif
reiktų kartą per savaitę patvarkyt nedidelį butą - 42m2
du kambariai, wc/dušas su dušo kabina, indų plaut nereik yra indaplovė biggrin.gif

50-60lt
Atsakyti
dėkui už ats
Atsakyti
žioplą klausimą užduosiu. matau, kad šioje temoje darbo neieškoti ir nesiūlyti. o kur jo ieškoti? nes kiek forumą pražiūrėjau, nu niekaip neradau:)) ačiū
Atsakyti
QUOTE(munea @ 2012 07 03, 13:04)
žioplą klausimą užduosiu. matau, kad šioje temoje darbo neieškoti ir nesiūlyti. o kur jo ieškoti? nes kiek forumą pražiūrėjau, nu niekaip neradau:)) ačiū

http://www.supermama...?...653981&st=0
Atsakyti

50-60lt

Taip, tokia kaina būtų Vilniuje, jei tvarkytoja tvarkytų su savo priemonėmis.

Labukas visoms šio forumo dalyvėms, atsiprašau, kad senokai čia besilankiau, tačiau į jūsų laiškučius pasistengiau atsakyti ir padėti visoms. Ačiū už gerus žodžius visoms parašiusioms ir malonu, kad mano rekomenduotos moteriškaitės taip pat gerai atsiliepia ir apie savo šeimininkutes smile.gif
Kas liečia dėl pasitikėjimo ir saugumo, įsileidus į namus svetimą žmogų, tai mano nuomone normalu yra paprašyti paso, adreso ir kitų jums reikalingų duomenų.
Namus tvarkau jau daugiau kaip 7 metus, esu paruošusi ir apmokiusi ne vieną namų tvarkytoją, todėl nieko blogo nematau, kad šeimininkės paprašo tvarkytojos duomenų. Tai yra natūralu, kadangi tvarkytoja ilgainiui tampa tuo žmogumi kuriam patikimi ne tik raktai, bet ir signalizacijos kodai ar išvykus atostogauti ir augintiniai.
Dėl rekomendacijų, tai manau irgi normalu yra paprašyti telefono tų žmonių pas kuriuos jau dirba namų tvarkytoja. Nors per savo netrumpą patirtį galiu pasakyti, kad kiek žmonių tiek ir nuomonių. smile.gif
Linkiu visoms, kurioms reikalinga pagalba namuose rasti sau tinkamą žmogų. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu toky klausimeli. Radau DB svetaineje, kad reikalinga valytoja UAB IDEALI SVARA, administraciniu patalpu valymas. Sakykit tykliai kas per darbas? gal zinote?
Atsakyti
Sveiki,

Esu visiškai "žalia" ieškojime namų tvarkytojos. Bet per darbus nebespėju nieko ir žiauriai nefaina visada į nesutvarkytus namus grįžt... Tad ieškom kas padėtų. Gal galit rekomenduot ką nors? Vilniuje, Naujamiesčio rajone. Butas pagal kvadratus skamba kad didelis (70), bet nėra jis didelis, t.y. daug erdvės, bet mažai daiktų. Dviejų kambarių butas. Didelių betvarkių nebūna... Tai labiausiai tvarkyti reiktų wc, vonią ir virtuvę... Šuo šiek tiek prideda smagumo, bet tik kad daugiau plaukų ant žemės siurbiant.. Norėčiau kad žmogus ateitų kartą per savaitę.. Kiek kainuotų? Norėčiau mokėt kokius 50-60 Lt už kartą... Gal kas ką rekomenduot gali? (į PM?)
Atsakyti
sveiki,

o ka daryti jai reikia eiti paskui ir rodyti ka tvarkyti? g.gif
susiradome tvarkytoja pirma karta viska gerai,antras tvarkima na toks......taip ir as galejau susitvarkyti labai skubejo pirmo auks.grindis isvis liko neplautosna ale plautos,bet baisiai.Dabar galvoju ar trecia karta kviesti ja,pasakyti,leisti pasitaisit ar kitos ieskoti. g.gif
taip nesinori eiti paskui ir rodyti ka kaip tvarkyti,tiek jai tiek man nepatogumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juleta: 30 liepos 2012 - 19:00
Gal kas esate susidure su sia namu tvarkytoja?

Radau skelbimu lentoje sios nares pienetupiene:

Jei jums reikia zmogaus, kuris sutvarkytu jusu nama, buta ar istaiga- butinai paskambinkite. Esu tvarkinga, punktuali, pareiginga, pedantiška 39 metu moteris.
Garantuoju kokybę, kruopštumą, sąžiningumą . Turiu rekomendacijas.
Mielai padėčiau palengvinti Jūsų buitį.

Lauksiu Jūsų skambučio.

Mano darbu tikrai nenusivilsite.

Skambinti tel. +37062016006
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 07 30, 19:58)
sveiki,

o ka daryti jai reikia eiti paskui ir rodyti ka tvarkyti? g.gif
susiradome tvarkytoja pirma karta viska gerai,antras tvarkima na toks......taip ir as galejau susitvarkyti labai skubejo pirmo auks.grindis isvis liko neplautosna ale plautos,bet baisiai.Dabar galvoju ar trecia karta kviesti ja,pasakyti,leisti pasitaisit ar kitos ieskoti. g.gif
taip nesinori eiti paskui ir rodyti ka kaip tvarkyti,tiek jai tiek man nepatogumas.

sveiki,na nzn nesuprantu aisku tokiu tvarkytoju jei jau pirma karta sutvarke normaliai tai antras kartas kaip jus sakot buvo ne koks,tai koks gali buti pasitaisymas,atsipalaidavo zmogus ir tiek,pirma karta pasistenge o po to mazdaug nereikia:)man atrodo jei jau dirbi toky darba tai ne tik pirmas bet ir desimtas kartas turi buti idealus:)o jei dabar taip tai veliau dar lb atsipalaiduos ir manys kad jums tinka nejaugi lbnorisi nuolat eiti is paskos ir sakyti ka ji turi padaryti,man atrodo ji pati turi zinoti savo darba kury atlikti turi visu 100 %!!!cia aisku mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Mes dabar turim nebloga tvarkytoją. Nebrangiai, tik labai krapštukė tokia smile.gif Bet rekomenduoti tikrai negėda smile.gif
jei kam reikia AŽ Kaunas
Atsakyti
Aš manau, kad kuo toliau, tuo tvarkymas turi būti kokybiškesnis ir greitesnis. Kaip tik pirmus kartus, kol dar gerai nežinai visų namų kampelių, sunkiau, o po to pripranti, viską žinai ir turi viską išvalyti kruopščiai ir greitai.
Atsakyti