Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Uzstrigo ziuriu mineti naminiai gyvuneliai, vaikuciai ir tvarkingi seimininkai. Laiko zmones mazus ar didelius sunys ir cia ju reikalas. Tiesog dauguma iesko SAZININGU tvarkytoju, o patys- mazuma smile.gif priimdami dirbti- ne visada buna saziningi. Aisku, Jus norite moketi kuo maziau, o mes uzdirbti kuo daugiau, bet tai ne priezastis akis draskyti. Iki siol susitardavau del kainos taip, kad abi puses patenkintos.
Atsakyti
sveikos,

domina toks dalikas,jai as zmogu isileidziu i savo namus is skelbimo ne pagal rekomendacija kaip juo pasitiketi gi nevaiksciuosiu paskui kaip ji tvarkosi.
sakau gal paso kopija pasidaryti net nzn
kaip manote? ar teko kada kuriai susidurti su tokia problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 06 21, 15:17)
sveikos,

domina toks dalikas,jai as zmogu isileidziu i savo namus is skelbimo ne pagal rekomendacija kaip juo pasitiketi gi nevaiksciuosiu paskui kaip ji tvarkosi.
sakau gal paso kopija pasidaryti net nzn
kaip manote? ar teko kada kuriai susidurti su tokia problema? g.gif


Butinai paprasykit pasa ir ji pati nusikopijuokit ! Tai yra visiskai normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 06 21, 15:17)
sveikos,

domina toks dalikas,jai as zmogu isileidziu i savo namus is skelbimo ne pagal rekomendacija kaip juo pasitiketi gi nevaiksciuosiu paskui kaip ji tvarkosi.
sakau gal paso kopija pasidaryti net nzn
kaip manote? ar teko kada kuriai susidurti su tokia problema? g.gif


Pirma namu tvarkytoja pas mane buvo is SM skelbimu. Ir ji pati per pirma apsilankyma atnese paso kopija. Man tas patiko. Ir be abejo, samdant nepazistama zmogu, asmens dokumento kopija- butinas dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 06 21, 15:17)
sakau gal paso kopija pasidaryti net nzn
kaip manote? ar teko kada kuriai susidurti su tokia problema? g.gif

o as paso kopijos neduociau ir neleisciau kopijuotis schmoll.gif tegul varda, pavarde, gimimo data nusiraso, bet ne daugiau! Kodel zmogus turi savo asmeninius duomenis i kaire ir desne dalint? Maza kam mano duomenys gali patekt, paskui dar kokia greita paskola ar siaip afera kas prasuks.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 06 22, 12:22)
o as paso kopijos neduociau ir neleisciau kopijuotis  schmoll.gif tegul varda, pavarde, gimimo data nusiraso, bet ne daugiau! Kodel zmogus turi savo asmeninius duomenis i kaire ir desne dalint? Maza kam mano duomenys gali patekt, paskui dar kokia greita paskola ar siaip afera kas prasuks.

Visiškai sutinku,dar asmens kodas su kuriuo gali daug ką padaryti prieš žmogų. schmoll.gif Tegul šeimininkė sėdi namuose ir žiūri kaip tvarkausi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 06 23, 17:54)
Visiškai sutinku,dar asmens kodas su kuriuo gali daug ką padaryti prieš žmogų.  schmoll.gif Tegul šeimininkė sėdi namuose ir žiūri kaip tvarkausi. g.gif

As nesu namu tvarkytoja, jei ka, bet manau, kad tikrai turi pakakt zmoguas vardo, pavardes ir gimimo datos (jei apvogtu, ar ka, tai policija tikrai pagal tai rastu). Bet pasakykit man prasau KURIU GALU SEIMININKEI ASMENS KODAS, ATPK NUMERIS IR PARASO PAVYZDYS????
Atsakyti
Offtopic'as: o aukles kai samdot paso irgi neprasot? Mano aukle labai nustebo, kad as tik uzsirasiau varda, pavarde, gimimo data ir adresa, o kopijos nepasilikau. Cia kaip ir visuotinai priimta gaunasi. Nors su asmens duomenu apsauga tai ojojoj kaip prasilenkia doh.gif
Atsakyti
O man kilo toks klausimas - o jei buto ar namo šeimininkus kas apvogtų, ar tik nebūtų, kad viskas tada pasisuktų prieš namų tvarkytoją, nors ji ir niekuo dėta?..
Atsakyti
O kai žmonės darbinas, visur paso ir sodros kopijas daro. Irgi neduot?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 06 24, 12:01)
O kai žmonės darbinas, visur paso ir sodros kopijas daro. Irgi neduot?


Kai zmones darbinasi, tai yra imone, pasirasoma sutartis, abipuse atsakomybe, imone moka mokescius, suteikia garantijas, siuncia duomenis vastybines istaigoms apie darbuotojus ir t.t. ir pan. O cia eini pas privatu asmeni, apie kuri nieko nezinai (kaip ir apie tave). Gal jis is to gyvena, kad pasikviecia tvarkyt namu, paskui pasiskolina ar kokius dokumentus padirbineja su tavo duotais duomenim smile.gif Beveik tas pats, kaip pasiulyciau pasidaryti paso kopija bet kuriam praeiviui gatveje: nei paskui irodysi ka, nei ka.

Apie duomenu apsauga tikrai labai mazai svieciama ir galvojama.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 06 24, 13:42)
Kai zmones darbinasi, tai yra imone, pasirasoma sutartis, abipuse atsakomybe, imone moka mokescius, suteikia garantijas, siuncia duomenis vastybines istaigoms apie darbuotojus ir t.t. ir pan.  O cia eini pas privatu asmeni, apie kuri nieko nezinai (kaip ir apie tave). Gal jis is to gyvena, kad pasikviecia tvarkyt namu, paskui pasiskolina ar kokius dokumentus padirbineja su tavo duotais duomenim smile.gif Beveik tas pats, kaip pasiulyciau pasidaryti paso kopija bet kuriam praeiviui gatveje: nei paskui irodysi ka, nei ka.

Apie duomenu apsauga tikrai labai mazai svieciama ir galvojama.

Na iš dalies Jūs teisi be abejo, tačiau tas privatus asmuo lygiai taip pat rizikuoja įsileisdamas visiškai svetimą žmogų į savo namus, patiki jam raktus ir pan. Taigi kaip sakant, čia abipusė rizika.
Atsakyti