Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(justalora @ 2012 05 21, 14:42)
Aisku kainos skirtumas nebutu didelis, tiesiog suo aptasko seilemis  langus, grindis. O tai neissivalo vienu ar dviem brukstelejimais. Prigrauztu popieriu ir dar velnias zino ko nesusiurbsi,

Nu baikit! Kas per suo tada ir kas per zmones doh.gif Turejau suni nuo jo vaikystes iki mirties ir tokiu dalyku niekad nebuvo. Protingi zmones senbernaro namie nelaiko, kad tas seilem langus aptarskytu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(justalora @ 2012 05 21, 15:42)
Aisku kainos skirtumas nebutu didelis, tiesiog suo aptasko seilemis  langus, grindis. O tai neissivalo vienu ar dviem brukstelejimais. Prigrauztu popieriu ir dar velnias zino ko nesusiurbsi, iseina kad pirma reik sluoti ir tik tada siurbt. Gaunas tokie papildomi darbelai, kaip ir zaislu surinkimas. Kas be abejo priklauso nuo auklejimo. Jei tevai palieka indus, drabuzius ir kita po visus namus, tai kur ten vaikas bus sudejes zaislus. Aisku malonu tvarkyti pas tvarkingus seimininkus, bet zmones skirtingi. Pakloti tris lovas jau papildomai uzima laiko.


Kažkoks keistas požiūris blink.gif Prieš ateinant namų tvarkytojai pasirodo reikia dar pačiai susitvarkyti blink.gif aš turbūt kažko nesuprantu unsure.gif Man atrodo pinigai ir mokami už darbą, o ne už tvarkingų namų sutvarkymą, t.y. už pasivaikščiojimą su šluoste rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(barbarux @ 2012 04 22, 16:11)
Sveikos merginos, o kaip keičiasi kaina, jei bute yra mažas vaikas ir katinas? 50 Lt užtenka už trijų kambarių buto sutvarkymą? 4u.gif



QUOTE(lenocka83 @ 2012 04 24, 20:09)
PER MAZAI, 3 KAMBARIU BUTAS, NEMAZAS PLOTAS 60-70LT


Man atrodo 50 lt pakankama tikrai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 02 birželio 2012 - 09:39
QUOTE(Vaidulė @ 2012 06 02, 10:41)
Kažkoks keistas požiūris  blink.gif  Prieš ateinant namų tvarkytojai pasirodo reikia dar pačiai susitvarkyti  blink.gif aš turbūt kažko nesuprantu  unsure.gif Man atrodo pinigai ir mokami už darbą, o ne už tvarkingų namų sutvarkymą, t.y. už pasivaikščiojimą su šluoste  rolleyes.gif
Papildyta:
Man atrodo 50 lt pakankama tikrai  4u.gif  4u.gif

Ačiū. Tik neparašiau, kad kas antrą savaitę, plaukų ir kito gėrio būna pakankamai ax.gif
Atsakyti
KAzin kiek kainuotu Vilniuje 200 kv.m. namo tvarkymas (na gerai, yra 3 vaikai ir suo, kazkas sake, kad cia daug lemia lotuliukas.gif ), syki per savaite stabilus darbas, ieitu viskas, nuo dulkiu siurbimo ir valymo dregnai, virtuves tvarkymo, dulkiu valymo no visu pavirsiu, darbelio zodziu visai mielai dienai...O jei dar plius kalnaslyginimo kokiom 3 val???
Atsakyti
'Perbegau' tema, tai man pasirode kad apie 150 lt g.gif Kazin, o jei kasdien, kokia butu normali menesine alga???
Atsakyti
http://www.leifheit....epeciai-sluotos

GAl galit pakomentuoti, ar geros sitos sluotos ir grindu valymo priemones??? Man reiketu labiausiai plytelems, kad didesni plota apimtu, kazin kas geriausia??? KAina tai nesvietiska, kazin ar ir valo stebuklingai g.gif Pirkau langu valymui, tai ka as zinau, gal reikia igudzio, nes jokiu stebuklu nebuvo, skystis irgi leifheit...
Atsakyti
QUOTE(Strazdaniukė @ 2012 06 10, 22:59)
KAzin kiek kainuotu Vilniuje 200 kv.m. namo tvarkymas (na gerai, yra 3 vaikai ir suo, kazkas sake, kad cia daug lemia lotuliukas.gif ), syki per savaite stabilus darbas, ieitu viskas, nuo dulkiu siurbimo ir valymo dregnai, virtuves tvarkymo, dulkiu valymo no visu pavirsiu, darbelio zodziu visai mielai dienai...O jei dar plius kalnaslyginimo kokiom 3 val???


Bent 150 uz tvarkyma ir dar + kazkiek uz lyginima. Lyginti gi reikia atsakingai, kad ko nesudegintum ir tai yra tikrai kruopstus darbas, kuris uzima papildomai laiko.
Atsakyti
QUOTE(Versace;* @ 2012 06 11, 21:19)
Bent 150 uz tvarkyma ir dar + kazkiek uz lyginima. Lyginti gi reikia atsakingai, kad ko nesudegintum ir tai yra tikrai kruopstus darbas, kuris uzima papildomai laiko.

Dar pridesiu kad lyginti reikia bent minimaliai moketi, na, pvz vyriskas kostiumines kelnes su kantu lyginti tikrai reikia sugebeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Strazdaniukė @ 2012 06 10, 21:59)
KAzin kiek kainuotu Vilniuje 200 kv.m. namo tvarkymas (na gerai, yra 3 vaikai ir suo, kazkas sake, kad cia daug lemia lotuliukas.gif ), syki per savaite stabilus darbas, ieitu viskas, nuo dulkiu siurbimo ir valymo dregnai, virtuves tvarkymo, dulkiu valymo no visu pavirsiu, darbelio zodziu visai mielai dienai...O jei dar plius kalnaslyginimo kokiom 3 val???



Kaune as moku uz panasaus ploto nama 100Lt. Lyginti neprasau, suo lauke gyvena, vaikai irgi tik 2, bet iskaiciavus vyra, sakyciau, 3 vaikai. hihihi.gif Ateina stabiliai 1 karta i savaite, valo viska (siurbia, plauna, valo dulkes ir tt), isplauna garazo grindis, terasos grindis nuvalo, pagal poreiki isvalo langus. 2-3k metuose su Amway Zoom'u issveicia plyteliu tarpus (pas visas pirmas aukstas isklotas sviesiom plytelem). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2012 06 11, 20:52)
Dar pridesiu kad lyginti reikia bent minimaliai moketi, na, pvz vyriskas kostiumines kelnes su kantu lyginti tikrai reikia sugebeti rolleyes.gif


Butent smile.gif lyginimas tai tikrai ne viens du ir islyginau, marskinius irgi kol lygiai islygini..
Atsakyti
QUOTE(Versace;* @ 2012 06 12, 12:49)
Butent  smile.gif  lyginimas tai tikrai ne viens du ir islyginau, marskinius irgi kol lygiai islygini..


Del to tas darbas toks ir vertinamas (bent jau as vertinu). Man kancia kazkokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Strazdaniukė @ 2012 06 11, 13:30)
http://www.leifheit....epeciai-sluotos

GAl galit pakomentuoti, ar geros sitos sluotos ir grindu valymo priemones??? Man reiketu labiausiai plytelems, kad didesni plota apimtu, kazin kas geriausia??? KAina tai nesvietiska, kazin ar ir valo stebuklingai g.gif Pirkau langu valymui, tai ka as zinau, gal reikia igudzio, nes jokiu stebuklu nebuvo, skystis irgi leifheit...


Butent situ nebandziau, bet nemanau, kad stebuklingos. Ar uz 20lt ar uz 100lt- tarpeliu neisvalys.
Atsakyti