Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Tai vat dirbo, kol kažkas nepaprotino.. smile.gif tai kokių klausimų turite, nesupratau.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 04 12, 21:14)
Tai vat dirbo, kol kažkas nepaprotino..  smile.gif  tai kokių klausimų turite, nesupratau.


Bet tas paprotinimas ar adekvatus buvo?? Tiesiog idomu ar cia as tikrai mazai moku, ar cia tas kas paprotino labai "protingas" buvo.. Nes moteriske sunkiu darbu tikrai nedirbdavo, generaliniu tvarkymu nedare (tam samdau atskirus zmones 1 k per 2 men) ir as kartu su ja, jei dukryte miega visada tvarkausi..Tiesiog nesinori su zmogum piktuoju ishsiskirti, bet ir permoket realiai nelabai noretusi ax.gif , nes per tas 3 val kol ji dirba tai ir kavos ishgeria (pati nieko nesinesha) ir tikrai jei nori pailsi ir iki siol ar ash ja patenkinta buvau ir ji nei karto nesiskunde..
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2012 04 12, 21:28)
Bet tas paprotinimas ar adekvatus buvo?? Tiesiog idomu ar cia as tikrai mazai moku, ar cia tas kas paprotino labai "protingas" buvo.. Nes moteriske sunkiu darbu tikrai nedirbdavo, generaliniu tvarkymu nedare (tam samdau atskirus zmones 1 k per 2 men) ir as kartu su ja, jei dukryte miega visada tvarkausi..Tiesiog nesinori su zmogum piktuoju ishsiskirti, bet ir permoket realiai nelabai noretusi  ax.gif , nes per tas 3 val kol ji dirba tai ir kavos ishgeria (pati nieko nesinesha) ir tikrai jei nori pailsi ir iki siol ar ash ja patenkinta buvau ir ji nei karto nesiskunde..


hm... jeigu taip beveik nieko neveikia, tai kam Jums is viso tvarkytoja? 10 Lt uz valanda asmeniskai man atrodo visai nedaug ax.gif
Atsakyti
Na negaliu labai ką patart, nes visko juk nežinom kas ką kaip tvarkė, aišku iš jūsų parašymo ir prisėsdavo pailsėt ir kavos išgerdavo.. na suprantate, tik trys valandos darbo, o dar ir kava vaišinas. Na veinas kartas nesiskaičiuotų, o jei taip dažniau.. nebent ankstyvas rytas ir bedirbant pribėga pagurkšnot biggrin.gif Man atrodo,kad jus teisesnė, reikėjo pabandyt kartą į savaitę tartis tvarkytis.
Tiesiog taip yra, kažkas papaskojo,kad uždirba daugiau, tai permastė moteriškė ir bandė užsiprašyt daugiau. Na negalit, tai negalit daugiau mokėt. O jei jai netinka, kas belieka-pasieškot kas mokėtų daugiau.
Papildyta:
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 04 12, 22:36)
hm... jeigu taip beveik nieko neveikia, tai kam Jums is viso tvarkytoja? 10 Lt uz valanda asmeniskai man atrodo visai nedaug  ax.gif

Ne mum spręsti kam išvis ta tvarkytoja. Tie maži darbai nemažai reiškia.. pats nerandi to laiko apsitvarkymui, tai žiūrėk jau ir visas jovalas susidaro.
Šiaip skamba mažai 10lt/h, bet visada reik atsižvelgti į kitus dalykus,manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2012 04 12, 22:28)
Bet tas paprotinimas ar adekvatus buvo?? Tiesiog idomu ar cia as tikrai mazai moku, ar cia tas kas paprotino labai "protingas" buvo.. Nes moteriske sunkiu darbu tikrai nedirbdavo, generaliniu tvarkymu nedare (tam samdau atskirus zmones 1 k per 2 men) ir as kartu su ja, jei dukryte miega visada tvarkausi..Tiesiog nesinori su zmogum piktuoju ishsiskirti, bet ir permoket realiai nelabai noretusi  ax.gif , nes per tas 3 val kol ji dirba tai ir kavos ishgeria (pati nieko nesinesha) ir tikrai jei nori pailsi ir iki siol ar ash ja patenkinta buvau ir ji nei karto nesiskunde..

O koks pas Jus plotas? As tai visada atsizvelgiu i plota, o ne i laika. Nes viena gali nosi krapstydama 3 valandas tvarkyti vien tik saliona su virtuve, o kita tempa paemus per tas 3 val. apeiti visa buta.Be to - jeigu tas tvarkymas toks pavirsutinis, tai kam ta tvarkytoja 2 kartus per savaite? Geriau tada 1 karta, bet pilnai... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2012 04 12, 23:54)
Ne mum spręsti kam išvis ta tvarkytoja. Tie maži darbai nemažai reiškia.. pats nerandi to laiko apsitvarkymui, tai žiūrėk jau ir visas jovalas susidaro.
Šiaip skamba mažai 10lt/h, bet visada reik atsižvelgti į kitus dalykus,manau smile.gif

tas mazai - nemazai, sakyciau labai salyginis reikalas. tarkim mano namu tvarkytoja kai nori, tai apsisuka per trumpesni laika, bet kai paplepa ar siaip neskuba, tai daug ilgiau uztrunka. .... todel ir sakau, kad geriausia tartis pagal plota ir sudetinguma. Jeigu pagal laika, tai saviskei gaunasi, kad moku 12lt/h kazkur... bet ji man viska padaro be jokiu atsikalbinejimu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 12 balandžio 2012 - 22:09
drinks_cheers.gif kad turbūt visiem geriau skaičiuot ne valandom, o pagal plotą.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 04 12, 22:36)
hm... jeigu taip beveik nieko neveikia, tai kam Jums is viso tvarkytoja? 10 Lt uz valanda asmeniskai man atrodo visai nedaug  ax.gif


Namu tvarkytoja (greiciau pagalbininke ruosos darbuose) reikalinga tam, kad yra mazas vaikas (1,4 m) ir jei pati viska ir speciau, tai nesinori, kad mazyle salia stovetu, kai pvz as purskiu kokius nors valymo chemikalus, arba kai indus ishimenju ish indaploves, ji juos ishimineja kartu, ko pasekoje indai duzta, skalbinius as kabinu - o ji nukabina ir t.t. ir pan..tiesiog moteris ateina du kart per sav ir padeda atlikti tam tikrus ruosos darbus..10 Lt uz 1h sutinku, kad nera labai daug, bet ir darbai skiriasi nuo to ka daro "tikra" namu tvarkytoja..
QUOTE(Sense @ 2012 04 12, 22:54)
Na negaliu labai ką patart, nes visko juk nežinom kas ką kaip tvarkė, aišku iš jūsų parašymo ir prisėsdavo pailsėt ir kavos išgerdavo.. na suprantate, tik trys valandos darbo, o dar ir kava vaišinas. Na veinas kartas nesiskaičiuotų, o jei taip dažniau.. nebent ankstyvas rytas ir bedirbant pribėga pagurkšnot  biggrin.gif  Man atrodo,kad jus teisesnė, reikėjo pabandyt kartą į savaitę tartis tvarkytis.

Trumpai paskutinio jos pasitvarkymo darbu sarasas: atejo 10.40, sutvarke vaiko kambari (sudejo zaislus, sulankste skalbinius, juos atnese iki rubu spintos, nusluoste dulkes, isplove grindis) kambario plotas apie 17 kv.m., kavos pertraukele apie 20 min., nuvale dulkes svetainej, nuvale virtuves pavirsiu, ishplove grindis (apie 30 kv.m.), vonioj ishplove kriaukle ir grindis, ishplove koridoriu..ishneshe shiukshles..darbu kiekis visuomet mazdaug toks pat, tik skiriasi sarasas, kartais grindu neplauna (ishsiplaunu pati), o sutvarko spinteles, arba kartais paprasau paziureti dukryte (kokiu 10 min) kol as ishplaunu laiptine..Miegamaji, Wc ir dar viena kambari beveik visada tvarkausi pati..
QUOTE(Sense @ 2012 04 12, 23:21)
drinks_cheers.gif  kad turbūt visiem geriau skaičiuot ne valandom, o pagal plotą.

Na matot kadangi as neprashau daryti tokios generalines tvarkos, tai ir pagal plota sudetinga paskaiciuoti kiek cia moketi...

Tiesiog butu idomiau paciu namu tvarkytoju nuomone ir tu kurios samdosi tokias, o ne siaip pamastymai kodel ish viso ta namu tvarkytoja reikalinga..ir galbut patarimai, kad gal tikrai tada labiau apsimoka tureti moteriske kuri sutvarko viska, bet viena kart per sav, o ne du kart per sav, bet ne iki galo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2012 04 13, 11:05)
Tiesiog butu idomiau paciu namu tvarkytoju nuomone ir tu kurios samdosi tokias, ...


Nenorejau izeisti pasisakymu. Pas mane 3 vaikai nuo 1 iki 3 metu amziaus ir Jusu problemas suprantu. Bet tokiu atveju as manau, kad geriau pasakdyti namu tvarkytoja karta savaitej, bet rimtesniam darbui ir su tvarkytojos atlyginimu. Jeigu Jusiske nenori dirbti pilno namu tvarkytojos darbo, tai vargu ar kitur usitarusi uz geresni atlyginima jai pavyks padaryti darba kruopsciai g.gif

O kaip pagalbininke buityje, mano manymu, Jusiske uzdirba normaliai (net visai nemazai), tik kad jai valandu mazai gaunasi.

As isbandziau abu variantus, tai namu tvarkytoja man pasirode ekonomiskiau ir naudingiau nei pagalbininke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 04 13, 11:39)
Nenorejau izeisti pasisakymu. Pas mane 3 vaikai nuo 1 iki 3 metu amziaus ir Jusu problemas suprantu. Bet tokiu atveju as manau, kad geriau pasakdyti namu tvarkytoja karta savaitej, bet rimtesniam darbui ir su tvarkytojos atlyginimu. Jeigu Jusiske nenori dirbti pilno namu tvarkytojos darbo, tai vargu ar kitur usitarusi uz geresni atlyginima jai pavyks padaryti darba kruopsciai  g.gif

O kaip pagalbininke buityje, mano manymu, Jusiske uzdirba normaliai (net visai nemazai), tik kad jai valandu mazai gaunasi.

As isbandziau abu variantus, tai namu tvarkytoja man pasirode ekonomiskiau ir naudingiau nei pagalbininke  4u.gif


Ir man panasu, kad reikes ieshkoti kas pilnai sutvarkytu namus viena k per savaite, nes tada bbus viskas aisku, ir su mokejimais paprasciau..tik kad bandau per skelbbimus ieshkotis, tai kainos labai skirtingos, vienom uz apibudinnta darba 50 lt uztenka, o paskutine moteriske su kuria tel kalbbejau 200 Lt paprase doh.gif
aisku gaila zmogus jau bbuvo priprates pas mus ir mes apsiprate, ir viena kartais palikti nebaisu budavo, o dabar vel viskas is naujo doh.gif
Atsakyti
Kartais papildomai uždarbiauju tvarkydama žmonėms namus. Ir pažįstu ne vieną moterį iš to uždirbančią duonai. Kainos tikrai yra labai skirtingos. Taip yra dėl to, kad ši rinka yra perpildyta iš abiejų pusių. Yra didelė pasiūla namų tvarkytojų. Taip pat yra ir didelė paklausa. Visos jos skirtingai prašo už savo darbą. Atitinkamai uždarbiui ir dirba... Jeigu apmokėjimas mažas, tai darbas yra labai paviršutiniškas. Jeigu namų šeimininkai gerai apmoka, tai ir darbuotis stengiasi...
Bet yra tokių, kurios sąžiningai ir atsakingai dirba neatsižvelgiant į darbo apmokėjimą. Jeigu emiesi darbo, reiškia turi jį nuveikti GERAI. O jeigu matai, kad už tavo atliktą darbą apmokėjimas yra neadekvatus, tiesiog sekantį kartą maloniai atsisakai vykti pas tuos žmonės... Nes, kai dirbi gerai, ateina kitų darbo pasiūlymų. Nes žmonės tarpusavyje pasidalina ir parekomenduoja. Tad be darbo nelieki.
Kas liečia apmokėjimo sumos, jinai irgi skiriasi. Bent jau mano pažįstamų rate, ši suma priklauso nuo to kiek tuo metų objektų turi ir koks yra jų apmokėjimas. Aš asmeniškai prašau nuo 10 iki 15 litų už valandą, neatsižvelgiant į plotą. Tai yra vidurkis artimesnis minimui. Žodžiu, tai yra nedaug. Tiesiog, jeigu plotas didelis ir darbo daug, tu fiziškai nespėji apeiti visų namų per vieną kartą. Kitos prie tvarkymo be 20 Lt už valandą, arba be 100 Lt už kartą neprieina ir neapsiima. Dar kitos sutinka tvarkytis ir dar už mažesnes sumas...
Kas liečia namų tvarkytojos darbo greičio... Čia irgi galima diskutuoti ir gal kas nesutiks... Bet jeigu tu tvarkai apeinant kiekvieną pakampę, kad išėjus iš tvarkytų namų nepalikti šiukšlių ir noro šeimininkams šį bei tą dar pasitvarkyt, tai greit šio darbo neatliksi. Tai tikrai užtrunka. Dar tempai priklauso nuo to, kelintą kartą tu tvarkai tuos namus. Tai yra, jeigu tu į namus ateini jau 5, 6-tą kartą, tempai būna greitesni, nes tu žinai jau baldų ir daiktų išsidėstymą, kur ką pastumti, ką prikelti ir panašiai. Bet pirmi kartai būna ilgesni, kaip tai ir nebepatiktų šeimininkams... Žinoma tempai priklauso ir nuo to, kada paskutinį kartą buvo tvarkomasi namuose. Jeigu tvarka palaikoma reguliariai, tai ir darbas greitesnis. Jeigu tvarkytoja samdoma kartą per mėnesį, tai ir darbelio prisikaupia...
Tai kad yra daug JEIGU ir asmeninių savybių. Visą tai ir susideda į darbo kokybę ir pinigus.
SĖKMĖS IR ŠVAROS jums mielosios!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abecele12345 @ 2012 04 13, 23:21)
Kartais papildomai uždarbiauju tvarkydama žmonėms namus. Ir pažįstu ne vieną moterį iš to uždirbančią duonai. Kainos tikrai yra labai skirtingos. Taip yra dėl to, kad ši rinka yra perpildyta iš abiejų pusių. Yra didelė pasiūla namų tvarkytojų. Taip pat yra ir didelė paklausa. Visos jos skirtingai prašo už savo darbą. Atitinkamai uždarbiui ir dirba... Jeigu apmokėjimas mažas, tai darbas yra labai paviršutiniškas. Jeigu namų šeimininkai gerai apmoka, tai ir darbuotis stengiasi...
Bet yra tokių, kurios sąžiningai ir atsakingai dirba neatsižvelgiant į darbo apmokėjimą. Jeigu emiesi darbo, reiškia turi jį nuveikti GERAI. O jeigu matai, kad už tavo atliktą darbą apmokėjimas yra neadekvatus, tiesiog sekantį kartą maloniai atsisakai vykti pas tuos žmonės... Nes, kai dirbi gerai, ateina kitų darbo pasiūlymų. Nes žmonės tarpusavyje pasidalina ir parekomenduoja. Tad be darbo nelieki.
Kas liečia apmokėjimo sumos, jinai irgi skiriasi. Bent jau mano pažįstamų rate, ši suma priklauso nuo to kiek tuo metų objektų turi ir koks yra jų apmokėjimas. Aš asmeniškai prašau nuo 10 iki 15 litų už valandą, neatsižvelgiant į plotą. Tai yra vidurkis artimesnis minimui. Žodžiu, tai yra nedaug. Tiesiog, jeigu plotas didelis ir darbo daug, tu fiziškai nespėji apeiti visų namų per vieną kartą. Kitos prie tvarkymo be 20 Lt už valandą, arba be 100 Lt už kartą neprieina ir neapsiima. Dar kitos sutinka tvarkytis ir dar už mažesnes sumas...
Kas liečia namų tvarkytojos darbo greičio... Čia irgi galima diskutuoti ir gal kas nesutiks... Bet jeigu tu tvarkai apeinant kiekvieną pakampę, kad išėjus iš tvarkytų namų nepalikti šiukšlių ir noro šeimininkams šį bei tą dar pasitvarkyt, tai greit šio darbo neatliksi. Tai tikrai užtrunka. Dar tempai priklauso nuo to, kelintą kartą tu tvarkai tuos namus. Tai yra, jeigu tu į namus ateini jau 5, 6-tą kartą, tempai būna greitesni, nes tu žinai jau baldų ir daiktų išsidėstymą, kur ką pastumti, ką prikelti ir panašiai. Bet pirmi kartai būna ilgesni, kaip tai ir nebepatiktų šeimininkams... Žinoma tempai priklauso ir nuo to, kada paskutinį kartą buvo tvarkomasi namuose. Jeigu tvarka palaikoma reguliariai, tai ir darbas greitesnis. Jeigu tvarkytoja samdoma kartą per mėnesį, tai ir darbelio prisikaupia...
Tai kad yra daug JEIGU ir asmeninių savybių. Visą tai ir susideda į darbo kokybę ir pinigus.
SĖKMĖS IR ŠVAROS jums mielosios!!! smile.gif

110% sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

mane taip pat domina tvarkytoja. Bet nezinau, kur rasti zmogu, kuriuo butu galima pasitiketi, juk tokie laikai, o ypac, kai prisiklausai aplinkiniu sneku :X
Zodziu, mes gyvename Vijukuose, Kauno raj. butas per du aukstus - kotedzas, 80 kv. Kol kas nera baldu, nes neseniai isikeleme, todel pradziai noreciau, kad tvarkytoja isvalytu langus (4 vnt.) ir jei viskas ok, biolaukai sutampa, galima butu tartis del tvarkymo (kol kas, kol nera baldu, tai tik grindu valymas, dulkiu valymas nuo naktinio staliuko ir minisekcijos ir du sanmazgai - du tuoletai, vonia, dvi kriaukles, aisku plyteliu nuvalymas, nes jos apsitasko). valyti reiktu viena karta per savaite ar dvi, na bet kaip sakiau, tai po to, kai susipazinsime ir isvalys langus:)

Gal galite pasiulyti kokia, kruopscia ir sazininga tvarkytoja?
Atsakyti