Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(emiliute @ 2012 02 19, 16:16)
Ačiū  4u.gif  sėkmės ieškant darbo:)



tai, kad tamsta gal ne tam adresatui paraset tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif o jeigu bandet izeisti, tai nepasiseke smile.gif tvarkytoja turiu, darbo neieskau smile.gif

siaip del apmokejimu ir t.t. kam kaip geriau, man pigiau budavo moketi uz valandas, nes moteriske greitai susisukdavo, priekaistu neturedavau, nei moketi nustatyta mokesti ar moketi uz kvadratus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 19 vasario 2012 - 23:51
Neįžeisti norėjau, tiesiog pagalvojau kad Jūs ieškote darbo namų tvarkytojos:)
Atsakyti
Sveikos,
ieškau kažko, kas galėtų padarytį generalinį valymą namuose smile.gif
yra daug langų, įsisenėjusių riebalų virtuvėje, orkaitėje, dulkių kaikur gerokai įsisenėjusių, taip pat norėčiau išsivalyti medžiaginę sofą. Sienos, lubos apdulkėjusios. Gal žinote kas Vilniuje galėtų tai atlikti tikrai kokybiškai ir kokios maždaug kainos būtų?
Domėjausi frekenbok įmonėj, tai pas juos generalinis valymas 280lt 60 kvadratų buto, bet jie jau turi specialias priemones, aparatus.
Atsakyti
Sveiki,gal kas nors gali parašyt kur galima surasti tvarkytojos darbelio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinukas29: 11 kovo 2012 - 12:01
Mielosios, gal galit rekomenduoti namų tvarkytoją požieminiam buto atšveitimui: trijų kambarių 70 kvadratų butas, reikia nuvalyti sienas, duris, išvalyti langus, dulkes, daiktų, spiktų tvarkyti nereikia, kilnoti taip pat: nuvalyti reikės tik nurinktus paviršius. Na ir, žinoma, grindis visur išvalyti, vonią.
Pati mieliausiai visa tai pasidarydavau kiekvieną pavasarį, rudenį ir prieš Kalėdas, bet šįkart esu nestuke.gif , ir neturiu tiek jėgų pakeltomis rankomis dirbti.
Prieš akis dar laukia keletas mėnesiukų nestuke.gif , gimdymas, kūdikis, tai ateityje, jei sutartume, galėtume ir toliau bendradarbiauti.
Labai lauksiu jūsų rekomendacijų... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pribrendo reikalas ir man susirast namu tvarkytoja. Is tikro, jau seniai kaupiuosi ir, atrodo, susikaupiau. Reikia sventems pasiruosti smile.gif

Daugiausia diskusiju apie kainas paskutiniu metu, o visos temos neturiu kada skaityt taigis: neturiu kas rekomenduotu, tai patarkit kaip ieskot tvarkytojos? Skelbimai? O kaip patikimumu isitikint? Aukliu praso kokia paso palikt ir pan, o cia? Kaip zinot, kad grizusi namo nerasiu "tusciu sienu" ir atlapotu duru? Nu gal paranojiskai as cia, bet vistiek ax.gif Pasirasoma kazkokia sutartis ar zodziu susitariat? O priemones? Tikriausiai naudoja seiminku turimas? Ar rekomenduoja kazka, praso kazkokiu papildomu, jei truksta, ar savo turi (gal susitarimo reikalas)?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 03 14, 16:32)
Sveikos  4u.gif

pribrendo reikalas ir man susirast namu tvarkytoja. Is tikro, jau seniai kaupiuosi ir, atrodo, susikaupiau. Reikia sventems pasiruosti smile.gif

Daugiausia diskusiju apie kainas paskutiniu metu, o visos temos neturiu kada skaityt  taigis: neturiu kas rekomenduotu, tai patarkit kaip ieskot tvarkytojos? Skelbimai? O kaip patikimumu isitikint? Aukliu praso kokia paso palikt ir pan, o cia? Kaip zinot, kad grizusi namo nerasiu "tusciu sienu" ir atlapotu duru? Nu gal paranojiskai as cia, bet vistiek  ax.gif Pasirasoma kazkokia sutartis ar zodziu susitariat? O priemones? Tikriausiai naudoja seiminku turimas? Ar rekomenduoja kazka, praso kazkokiu papildomu, jei truksta,  ar savo turi (gal susitarimo reikalas)?


Laba vakara smile.gif

Per sita foruma , per kitus galite rasyti skelbima, kad ieškote tvarkytojos. Del patikimumo tai nezinau, manes niekas neprase paso ar ko, bet nemanau, kad bet kuriai tvarkytojai butu sunku paso kopija atsinesti. Jei ateini dirbti su vieninteliu tikslu - sutvarkyti namus tai ir norisi, kad tavimi zmones pasitikėtu ir palieki savo numeri, adresa ar galiausiai sutarti pasirasai. Priemones vienos tvarkytojos turi savo, kitos naudoja seimininku. Manau, kad kitos rekomenduoja jei mato, kad truksta valymui kazkokios priemones... Tikiuosi atsakiau i jusu klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panikė @ 2012 03 06, 18:12)
Sveikos,
ieškau kažko, kas galėtų padarytį generalinį valymą namuose smile.gif
yra daug langų, įsisenėjusių riebalų virtuvėje, orkaitėje, dulkių kaikur gerokai įsisenėjusių, taip pat norėčiau išsivalyti medžiaginę sofą. Sienos, lubos apdulkėjusios. Gal žinote kas Vilniuje galėtų tai atlikti tikrai kokybiškai ir kokios maždaug kainos būtų?
Domėjausi frekenbok įmonėj, tai pas juos generalinis valymas 280lt 60 kvadratų buto, bet jie jau turi specialias priemones, aparatus.



sveiki,
na kvieciausi as juos generaliniam valymui, bet jeigu tikites kazkokiu specialiu irangu, tai klystat, elementarus dulkiu siurblys, o priemones irgi kiekvienam supermarkete randamos, ziurint kuri komanda tvarkys, gal Vilniui ir turi, Kaune bent pas mane neturejo, dideliu priekaistu neturiu, bet gali buti ir geriau....
beje man neprosali irgi butu generalkei, orkaitei riebalu, gal daug ir neturiu, bet tikrai atsirastu ka pasvesiti.... gal kas ka pasiulys ir man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loka: 18 kovo 2012 - 22:53
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 01 04, 21:14)
O as nesutikciau su jusu nuomone biggrin.gif
Pati ne per seniauisiai ieskojausi tvarkytojos ir domejausi paslaugu kainomis. Dauguma is ju be 100 lt uz 120 m2 namo tvarkyma net nejo i kalbas. Namas naujas, baldu mazai. tvarkymo apie 2 val.
Taigi paskaiciuokime. Jei ikainis 100 lt uz 3 val (cia labai grubiai) uz karta, tai valandos ikainis 30 Lt. Padauginikime is 8 val., gauname 240 lt uz diena. Padauginkime is 22 darbo dienu, gauname  5280 Lt per menesi  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Ok, atimkime kokias nors soc garantijas, tai grynu gauna apie 4000 lt blink.gif  blink.gif  blink.gif
Atsiprasau, bet rimtose firmose, aukstas ir atsakingas pareigas uzimantys zmones ne visada tiek uzdirba.
As suprantu, kad kiekvienas kalba is savo varpines ir visada gins savo darba, kad ir koks jis bebutu. Bet fizini darba kiekvienas zmogus sugebes padaryti jei netinges, taip kad nesiskuskit ir nesilygiuokit i "procius", kuriu darbas nepalyginamai sunkesnis, svarbesnis, labiau sveikatai kenkiantis ir ji sugeba dirbti tik isskirtinai protingi zmones.
Atleiskit, bet dulkes valyti ir grindis plauti, tikrai nereikia isskirtiniu sugebejimu ir dideliu pastangu, todel tos tvarkytoju kainos tikrai yra ZIAURIAI ispustos


Neblogai skaiciuojate biggrin.gif (nors Lietuviai tuom labai pasizymeje bigsmile.gif )
Nuo kada imanoma nama per 2val. sutvarkyti? Buta 90m2 tvarko 4-5val.(be langu). Sakysit apsi.... gyvename,pati kasdien dar siurbliuoju ir plaunu grindis. Plius nebuna taip ,kad moteriskes pilna diena uzsipildo. Jeigu tvarko nama,tada ta pacia diena max turi maza butuka arba nieko. Nes gi niekam nesinori po darbo stumdytis namuose su tvarkytoja.
Tiesiog 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 18, 21:55)
Na atsiprašau, bet 20Lt už valandą..Paskaičiavus, kad buhalteris ar vadybininkas tiek per valanda tikrai negauna...Tai čia visos eitų dirbti tokį darbą, nes alga virš trijų tūkstančių..O jei už kvadratą 1 litas, tai 300 kv. metrų - 300LT, jei tvarkant tris sykius per savaitę 300X3 = 900lt, per mėnesį 3600lt dirbant tris dienas per savaitę??smile.gif aš čia kažko nesuprantu, paaiškinkite jei galite, ačiū.

Atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet mane tokie komentarai piktina. Aš nesu tvarkytoja. Ir neturiu iš ko tokios samdytis. Tačiau paskaičiavimai doh.gif doh.gif Jei jau tiek yra per daug, tai ko pačios namų nesitvarkote? Visos dirbtų, bet kažko nedirba. Kažkam reikia išvalyti namus, jis samdo žmogų, žmogus sako "padarysiu už tiek". Ir čia imi arba neimi. Jei neimi ir matai, kad vis dar neturi valytojo - darai išvadas.

Aš ir už 5000 to darbo nedirbčiau, nes man jis nėra mielas. Užtat dirbu už minimumą tai kas man miela ir neloju, kad kiti daug nori. Buhalteris ar vadybininkas yra pats kaltas, kad dirba už tiek kiek dirba, kaip ir aš kalta, kad dirbu už tai kad dirbu, kodėl valytoja turi už tai atsakyt? Kodėl apskritai kažkas turi lygintis "o kiti tai mažiau gauna/ima/uždirba". O jai ir šypsotis "šeiminkams" reikia ir nesugadint kažko ir fiziškai plušėti. Jei legaliai tą valytoją su darbo sutartimi įdarbintumėt už 3600 lt, tai jai liktų tik apie 1600, nepasakyčiau, kad kažkoks lobis.

Galima piktintis, kad taip - samdyti namų tvarkytoją yra brangu. Bet patogu. Be išpūtus akis skaičiuoti kiek ten jai tų pinigų gausis tai...
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

persikrausčiau aš į naują butą, ir, kadangi jis labai mažas (20 kvadratų), o daiktais apsikrauti nenoriu, tai užuot susipirkusi visas šluotas, siurblius ir panašiai, nutariau pasisamdyti tvarkytoją.
Gal žinote kokią patikimą moterį, kuri kartą per savaitę galėtų Vilniaus senamiestyje sutvarkyti butuką? Tvarkymo nedaug, patyręs žmogus be vargo apsisuktų per valandą, bet ji turėtų turėti visas savo priemones - už tai galėčiau mokėti šiek tiek daugiau. Ir norėtųsi gero žmogaus, kad galėtume bendradarbiauti ilgą laiką smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Reiktu Jusu patarimo..Visada namus tvarkydavau pati, bet kai atsirado dukryte, teko samdytis pagalba, nes pati tiesiog fiziskai nespeju..
Sutarem su moteriske, kad ji pas mane ateis du kartus per savaite, gaus po 30 lt uz karta, max darbo laikas 3 valandos..Darbai nesunkus - elementarus buitiniai: grindis ishplaut, ishskalbuts rubus sulankstyti, indus i/is indaploves sudeti, santechnika nuvalyti, vaiko zaisliukus surinkti, na smulkus darbeliai..Langu plovimas, lyginimas, baldu stumdymas, patalynes keitimas ir pan i darbus tikrai neiina..kadangi moteriske ne jaunikle kartais uztrunka ilgiau, kartais trumpiau, jei darbeliu tikrai daug (po svenciu, baliu) visada moku 40 lt..na ir dirbo ji taip pas mus puse metu, tada mes ishvaziavom 2 men atostogu ir po gryzimo viskas apsiverte - nebesusikalbu su ja: santechnikos nenuvalo, duso kabinos stiklo irgi(kas antra kart), reikia eiti is paskos ir ziureti, kad padarytu elementarius darbus, jei rubai kur ne vietoj padeti, tai seniau graziai sulankstydavo ir palikdavo, o dabar sukisha po stalu i deze ir tiek..po 3 kartu tokios tvarkos darymo as jos paklausiau kas yra, nes ir man sudetinga dar paskui ja vaiskcioti su mazu vaiku atn ranku ir ziureti kad viskas butu padayta ir rodyti po kuriuo kampu dulkes valyti..ir cia staiga moteriske atsivere, kad jos manymu as jai per mazai moku..Na sutinku, kad 30 lt uz karta nera labai daug, bet ir darbo ji daug neturi: miegamaji visada tvarkau pati, vienas kambarys uzrakintas, jai lieka vaiko kambarys ir virtuve sujungta su svetaine, vonia, WC, kai ji tvarkosi, jei tik dukryte miega visada jai padedu, generalines tvarkos niekada nedaro, tam samdausi atskirus zmones, priemones visos mano, jei tik ko reikia visada nuperku - pirstines, nauja sluota (nes sena jai nepatogi buvo), valymo priemones..tada as jai pasiuliau moketi 60 lt uz karta, bet viena kart per sav, bet tada atejus daro rimta tvarka: kiekviena karta vonia, dusha plauna, visus pakampius ishluosto, jai rigi netinka, ji man kaip pavyzdi pasakojo, kad jos pazystama kazkur tvarko dvieju aukstu kotedza tris kart per sav ir kiekviena karta po 100 lt gauna...na as tokiu pinigu moketi negaliu, taip jai ir pasakiau, kai pasiuliau jai pabandyti paieskoti geriau apmokamo darbo (pasiauliau tikrai mandagiai, nes daugia moketi tikrai negaliu) irgi supyko..

Atsakyti