Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Sveikos,

Norėjau paklausti Jūsų. Norime surasti patikimą namų tvarkytoją, kuri mokėtų gerai arba labai gerai lyginti. Darbas - grindų siurbimas ir plovimas 3 vonios kambarių priežiūra, paviršių valymas ir lyginimas. Namas didelis jei skaičiuoti su visokiais sandėliukais, garažu kurie tvarkomi gal vieną sykį metuose tai būtų gal iki 300 kv. metrų, bet realaus namų tvarkymo ploto apie 180 kv. metrų.
Kiek skaičiau Jūs skaičiuojate pagal valandinį užmokestį, bet pas mus namų tvarkytojos dirbdavo 6 h per dieną, kiekvieną dieną išskyrus savaitgalius, žinoma, ir gaudavo 1100lt. Aš suprantu, kad jei namų tvarkytoja turi kelis namus ir iš kiekvieno gauna už valanda apie ar virš 100lt, ji gali uždirbti gerokai virš 1100lt, bet mes siūlome pastovų darbą, jei kažkas netinka duodame minimum 3 savaites susirasti kitą darbą ir t.t. Žodžiu, tokių dalykų kaip "rytoj galite nebeateiti" pas mus nėra. Šiuo metu ieškome moters, kuri galėtų tvarkyti namus tris sykius per savaitę. Tik nežinau, kokia alga būtų normali trims sykiams po 6 valandas ir jei mes samdytume pastoviai. gal galite padėti?
Atsakyti
QUOTE(rimmuske @ 2012 02 14, 21:18)
man irgi idomu...



tai per forumus, skelbimus..bet mazai kas iesko dabar schmoll.gif o jei ir paraso, tai niekas nenori moketi uz darba, o uz 40lt nedirbsi jei butas didelis.
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 17, 22:20)
Sveikos,

Norėjau paklausti Jūsų. Norime surasti patikimą namų tvarkytoją, kuri mokėtų gerai arba labai gerai lyginti. Darbas - grindų siurbimas ir plovimas  3 vonios kambarių priežiūra, paviršių valymas ir lyginimas. Namas didelis jei skaičiuoti su visokiais sandėliukais, garažu kurie tvarkomi gal vieną sykį metuose tai būtų gal iki 300 kv. metrų, bet realaus namų tvarkymo ploto apie 180 kv. metrų.
Kiek skaičiau Jūs skaičiuojate pagal valandinį užmokestį, bet pas mus namų tvarkytojos dirbdavo 6 h per dieną, kiekvieną dieną išskyrus savaitgalius, žinoma, ir gaudavo 1100lt. Aš suprantu, kad jei namų tvarkytoja turi kelis namus ir iš kiekvieno gauna už valanda apie ar virš  100lt, ji gali uždirbti gerokai virš 1100lt, bet mes siūlome pastovų darbą, jei kažkas netinka duodame minimum 3 savaites susirasti kitą darbą ir t.t. Žodžiu, tokių dalykų kaip "rytoj galite nebeateiti" pas mus nėra. Šiuo metu ieškome moters, kuri galėtų tvarkyti namus tris sykius per savaitę. Tik nežinau, kokia alga būtų normali trims sykiams po 6 valandas ir jei mes samdytume pastoviai. gal galite padėti?



nu tai aritmetika paprasta : skaiciuoja 2 budais, 1 litas uz kvadrata arba apie 20 lt uz valanda.. plius minus keletas litu, cia bent jau vilniuje tokios kainos.
Atsakyti
Na atsiprašau, bet 20Lt už valandą..Paskaičiavus, kad buhalteris ar vadybininkas tiek per valanda tikrai negauna...Tai čia visos eitų dirbti tokį darbą, nes alga virš trijų tūkstančių..O jei už kvadratą 1 litas, tai 300 kv. metrų - 300LT, jei tvarkant tris sykius per savaitę 300X3 = 900lt, per mėnesį 3600lt dirbant tris dienas per savaitę??smile.gif aš čia kažko nesuprantu, paaiškinkite jei galite, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 18, 23:55)
Na atsiprašau, bet 20Lt už valandą..Paskaičiavus, kad buhalteris ar vadybininkas tiek per valanda tikrai negauna...Tai čia visos eitų dirbti tokį darbą, nes alga virš trijų tūkstančių..O jei už kvadratą 1 litas, tai 300 kv. metrų - 300LT, jei tvarkant tris sykius per savaitę 300X3 = 900lt, per mėnesį 3600lt dirbant tris dienas per savaitę??smile.gif aš čia kažko nesuprantu, paaiškinkite jei galite, ačiū.



grynas lietuviskas mentalitetas skaiciuoti svetimus pinigus smile.gif keleta puslapiu atgal paskaitykit apie tvarkytoju algas, apmokejima ir t.t. tai ko gi jus tada pati nenorit tvarkyti namo ? juodas sunkus darbas... ar jus po savo namo tvarkymo labai lektumete dar ka nors tvarkyti ? aj nesiplesiu pora puslapiu atgal viskas nuo - iki aprasyta... ir niekas netrukdo ieskoti pigiau smile.gif be to jus pati raset 180 kv. reikia tvarkyti smile.gif vilniuje namo tvarkymas kainuoja nuo 100 lt. jeigu nedidukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 18 vasario 2012 - 23:12
Mentalitetas gal ir lietuviskas, bet siuo atveju as skaiciuoju savo pinigus, nes man reiketu juos moketi:) taip, realus namu tvarkymo plotas butu 180 kv. Metru, paskaiciavau jei reiketu tvarkyti visa nama. Vistiek manau, kad valanda 20lt yra daug, nors sutinku kad tai sunkus fizinis darbas. Taciau yra begale kitokios rusies fiziniu darbu kur zmones gauna per puse maziau dirbant visai kitomis salygomis, lauke ir t.t. Na cia turbut neverta plestis:)
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 19, 00:31)
Mentalitetas gal ir lietuviskas, bet siuo atveju as skaiciuoju savo pinigus, nes man reiketu juos moketi:) taip, realus namu tvarkymo plotas butu 180 kv. Metru, paskaiciavau jei reiketu tvarkyti visa nama. Vistiek manau, kad valanda 20lt yra daug, nors sutinku kad tai sunkus fizinis darbas. Taciau yra begale kitokios rusies fiziniu darbu kur zmones gauna per puse maziau dirbant visai kitomis salygomis, lauke ir t.t. Na cia turbut neverta plestis:)

na kiekvienas darba vertina taip kaip jy pats supranta...nejaugi jums nebutu geriau tiesiog padaryti ne valandiny atlygi o uz karta...nes tas valandinis man tai keistai,viena ateis gali tvarkyti 3 val o kita ir 8 val.manau butu geriau padaryti uz vieno karta atlyginima ir butu puiku o per kiek laiko jau susitvarkys tvarkytoja cia bus jos asmeninis reikalas...
Atsakyti
Turbūt taip ir darysiu, nes su valandiniu užmokesčiu labai daug neaiškumų lieka...Labai norint galima vien indus plaut dvi valandas:)
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 19, 11:35)
Turbūt taip ir darysiu, nes su valandiniu užmokesčiu labai daug neaiškumų lieka...Labai norint galima vien indus plaut dvi valandas:)



doh.gif sunku bus tvarkytojai pas jus... Sekmes paieskose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 19 vasario 2012 - 11:45
Ačiū 4u.gif sėkmės ieškant darbo:)
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 19, 10:35)
Turbūt taip ir darysiu, nes su valandiniu užmokesčiu labai daug neaiškumų lieka...Labai norint galima vien indus plaut dvi valandas:)


Na, jei zmogus tik laika gaisina, pvz. indus plauna 2 val., tai, manau, jis kenkia pirmiausia sau. Juk laikas - pinigai biggrin.gif Man is viso keistas tas mokejimas uz valandas...
As pvz samdau zmogu per firma, ten sutartyje irgi parasyta, kad tvarkytoja pas mane turetu uztrukti 5val. Taciau realiai ji uztrunka max 2.5val. Taciau man net i galva nesautu priekaistauti, jei rezultatu esu patenkinta. Manyciau, svarbu darba atlikti gerai, o per kiek laiko - tai cia jau priklauso nuo noro ir galimybiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2012 02 19, 15:16)
Ačiū  4u.gif  sėkmės ieškant darbo:)

Sutinku su jumis 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti