Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Pagal skelbimą susiradau stuentą dirbantį, išvaliau butą, viskas gerai smile.gif Šiandien paskabino ir paprašė jo šiuniuką prižiūrėti:
user posted image
Tai aš nežinau kiek žmogus man tūrėtų mokėti.. Vaikus prižiūrėjau tai jamiau 5lt/val. O čia? please help... labai atsiprašau, kad gal ne į temą, bet nežinau kur rašyti..
Atsakyti
Mano "darbdaviai" :
pas vieną nuėjau tai lakstė ir rinko savo drabužius, nes jam gėda pasidarė ka jie išmėtyti po visą butą ir nereagavo į tai, jog sakiau, kad viskas gerai ir aš sutvarkysiu;

labai faina moteriškė paskambino man ir paklausė kaip aš taip tualetą išvaliau gražiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 13, 10:56)
Pagal skelbimą susiradau stuentą dirbantį, išvaliau butą, viskas gerai smile.gif Šiandien paskabino ir paprašė jo šiuniuką prižiūrėti:
user posted image
Tai aš nežinau kiek žmogus man tūrėtų mokėti.. Vaikus prižiūrėjau tai jamiau 5lt/val. O čia? please help... labai atsiprašau, kad gal ne į temą, bet nežinau kur rašyti..

paklausk kiek norėtų mokėti?
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 13, 11:26)
Mano "darbdaviai" :
pas vieną nuėjau tai lakstė ir rinko savo drabužius, nes jam gėda pasidarė ka jie išmėtyti po visą butą ir nereagavo į tai, jog sakiau, kad viskas gerai ir aš sutvarkysiu;

labai faina moteriškė paskambino man ir paklausė kaip aš taip tualetą išvaliau gražiai biggrin.gif

Ir suko taip gerai isvalei ?ir kas ten buvo,no rudziu ?
Atsakyti
Noreciau pasikonsultuoti su tvarkytojomis. Kiek jos noretu gauti ir butu normalu, kad neapgaudineciau uz buta esanti centre apie 130 kvadratu. Reiktu isvalyti grindis, kazkur dulkes pavalyti nuo baldu.. ir butu dar plius langai, kuriu yra 8, bet jie nera mazi, nes namas statytas pries simta metu.. tai jie tokie dideli sakyciau.
Ir man idomu, kiek butu vienkartinis toks mokestis iuz karta, veliau reiktu tik viduje tvarka palaikyti karta i savaite. Butas beveik negyvenamas, tad ir valyti veliau lengviau.
Labai noretusi suzinoti kiek tas vienas generalinis mazdaug atsieitu ir kiek po to kas kart moketi uz svaros palaikyma.

Dekui. Lauksiu labai atsakymu 4u.gif
Atsakyti
as jamciau 100 uz generalini, o kiekviena karta 70 lt, nes butas didelis, o as megstu kruopsciai viska smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cudo @ 2007 07 13, 17:08)
Ir suko taip gerai isvalei ?ir kas ten buvo,no rudziu ?

nu jis toks rudas rudas buvo nuo apnasu turbut, sovietinis toks smile.gif

O del suns, tai nusprendziau , kad kiek duo tiek imsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaira sraigė: 14 liepos 2007 - 19:47
QUOTE(Tango @ 2007 07 12, 08:34)
jei nepalsaptis kiek moki? ir kokiam mieste?


Vilniuje, moku 60lt uz viena sutvarkyma
Atsakyti
Oi kaip as sendien pavargou doh.gif namas nedidelis...,no 4 tualetei ir 3 duso kabinkos su stiklom,o kalkiu doh.gif Su ko panos valot kalke ? Ir dar problema su pleteliu tarpom-su ko gerijau valyt ?Ir dar pliteles baseine su ko ? As isvalijou ,no gal koke premoniu nezinou mirksiukas.gif Ir turejou sunkumu su durim is mateniu stiklu.,valou o deme vis islenda doh.gif g.gif
Laukiu PATARIMU mirksiukas.gif ACIU.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 08 03, 19:05)
Oi kaip as sendien pavargou  doh.gif namas nedidelis...,no 4 tualetei ir 3 duso kabinkos su stiklom,o kalkiu  doh.gif  Su ko panos valot kalke ? Ir dar problema su pleteliu tarpom-su ko gerijau valyt ?Ir dar pliteles baseine su ko ? As isvalijou ,no gal koke premoniu nezinou  mirksiukas.gif Ir turejou sunkumu su durim is mateniu stiklu.,valou o deme vis islenda  doh.gif  g.gif
Laukiu PATARIMU  mirksiukas.gif  ACIU.

kalkes nuo dušo kabinų, plytelių gerai pašalina toks namų tirpaliukas:
- reikia išspausti citrinos sulčių 1vnt. arba citrinos rūgšties šaukštelį,
- keli lašiukai nuriebalintojo
- šiltas vanduo
Viską išmaišai ir su kempine ištepi tas vietas kur kalkės, tik negailėk to skysčio. Palieki kokias 5 min. ir nuplauni vandeniu. Gali po to dušo kabinos dureles nusausinti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

greita, paprasta ir kvapas malonus. Tik tai geriau daryti su pirštinėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 03 rugpjūčio 2007 - 18:48
Sveikos 4u.gif
mokėjau savo namų tvarkytojai 40 Lt už 4 valandas.
Susitarimas buvo toks: 2 val tvarko namus, 2 val. vaikšto su vaiku po mišką.
Per 2 val namų tvarkymo ji išsiurbdavo 2 kambarius, nuvalydavo dulkes, išvalydavo tuliką ir vonią ir kriauklę ir palaistydavo gėles. Visos priemonės mano. Jei skaičiuoti, kad auklės darbas kainuoja 5lt/val, tai už 2 val tvarkymosi mokėjau 30 Lt. Iš pradžių ateidavo 2 kartus per savaitę, vėliau - vieną kartą.
Sutinku, kad gal ir nedaug mokėjau, bet mane stebina žmonių bukumas, atsiprašau už išsireiškimą. Paskambino ji man tą dieną, kai turėjo ateiti ir pareiškė, kad aš mažai moku. Tai sakau - kiek norite, kad mokėčiau? O ji mykia-tai aš nežinau..Nu jomajo, jei jau prašai, tai bent žinok kiek prašai doh.gif Kai prirėmiau, tai paprašė dvigubai doh.gif Nu sorry, dar 3 mėnesius pas mane dirba ir jau nori dvigubai doh.gif Ir toks šantažas - skambinti prieš pusvalandį iki to laiko, kai turi būti pas mane. Mol nebus ką daryt ir sutiksiu doh.gif Ot ir nesutiksiu, nes taip nesidaro schmoll.gif Būtų atėjus laiku, sutvarkius ir tada paprašius padidinti atlyginimą, tikrai būčiau padidinus.
Taigi, ieškau naujos namų tvarkytojos ax.gif
Atsakyti
Visoms, kas ieško namų tvarkytojos, galėčiau rekomenduoti zi-zi. Ji man tvarko namus.
Sąžininga, energinga ir kruopšti thumbup.gif Valo puikiai, neturiu jokių pastabų ar nusiskundimų thumbup.gif
Atsakyti
gerb. namų tvarkytojos, kiek imat už lyginimą?
Atsakyti