Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(lod @ 2011 11 19, 17:33)
aciu.
o namu tvarkytoja ar turi valyt spinteliu vidu,pakloti lovas.aplamai uz  ka jai bus mokami tokie pinigai,apsvieskit mane.yra daug langu.



na spinteliuvidaus valymas tikrai neieina smile.gif pakloti lovas cia jau kaip susitarsit biggrin.gif o mokami tokie pinigai uz - dulkiu valyma, grindu valyma, kilimu, jeigu jie yra, siurbima, vonios kambario valyma, virtuves valyma, balkonu valyma, siuksliu isnesima, jeigu tokiu yra ( tik aisku ne kalnas, kuris buvo renkamas savaite ), t.y. uz paprasta tvarkyma. jeigu norit generalinio tvarkymo, cia jau turit tartis atskirai ir kainuoja jis brangiau, taip pat langu valymas neiskaiciuojamas, cia jau papildomas darbas smile.gif tikiuosi kazka atsakiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 19 lapkričio 2011 - 16:00
Labutis,
šį šeštadienį planuoju generalinį 100 kv.m. buto tvarkymą, labai praverstų pagalba.
Gal galėtumėte rekomenduoti jauną, energingą tvarkytoją?
Gyvenu Šiaurės miestelyje, būtų gerai, kad ir ateityje šeštadienio rytais pagelbėtų greičiau bute susitvarkyti.
Labai laukiu pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
I tiema : http://beta.lt/vilni.....okas rugsejis

O man teko dydelius namus uz 100 lt valyt, be petraukous doh.gif
Atsakyti
As noreciau paprasyt, kad patyrusios namu tvarkytojos ir samdytojos siek tiek placiau pakomentuotu, kas gi vis del to ieina/turi ieiti i tam tikros patalpos tvarkyma konkreciai. Buvo atvykusi tvarkytoja pirma kart, bet apziurejus man nemazai kas uzkliuvo: duso dureles isveistos, o plyteles ne, kriaukle isveista, bet plyteles sonuose ne, matosi aptaskymai visokie, nuo spinteles dulkes nuvalytos, o ant sonu matosi vanduo nubeges, gyvatukas nevalytas, virtuvej puse fasadu nuvalyta, kur auksciau ne, mikrobange, orkaite nevalyta, kriaukle isveista, bet langas aptaskytas priesais paliktas, skrudintuvas nuvalytas, o kombainas apdulkejes stovi, stalo kojos aptaskytos irgi liko. Tvarke ji nuo 8.30 iki 16.30, plotas apie 170 kv.m. bet visai neapkrauta, baldu minimaliai. Pradzioj net susinervinau, manau per tiek laiko galima buvo viska isblizgint nuo iki, po to pradejau ramintis, na gal pirmam kartui ir sunku buvo, gal per daug visko, na nzn. Negaliu apsisprest kaip pasielgt, ar nebesikviest jos daugiau, ar dar kelis kart tegu ateina, sakyt pastabas ar ne, nes moteris pazystama ir rekomenduota.
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2011 12 01, 21:48)
As noreciau paprasyt, kad patyrusios namu tvarkytojos ir samdytojos siek tiek placiau pakomentuotu, kas gi vis del to ieina/turi ieiti i tam tikros patalpos tvarkyma konkreciai. Buvo atvykusi tvarkytoja pirma kart, bet apziurejus man nemazai kas uzkliuvo: duso dureles isveistos, o plyteles ne, kriaukle isveista, bet plyteles sonuose ne, matosi aptaskymai visokie, nuo spinteles dulkes nuvalytos, o ant sonu matosi vanduo nubeges, gyvatukas nevalytas, virtuvej puse fasadu nuvalyta, kur auksciau ne, mikrobange, orkaite nevalyta, kriaukle isveista, bet langas aptaskytas priesais paliktas, skrudintuvas nuvalytas, o kombainas apdulkejes stovi, stalo kojos aptaskytos irgi liko. Tvarke ji nuo 8.30 iki 16.30, plotas apie 170 kv.m. bet visai neapkrauta, baldu minimaliai. Pradzioj net susinervinau, manau per tiek laiko galima buvo viska isblizgint nuo iki, po to pradejau ramintis, na gal pirmam kartui ir sunku buvo, gal per daug visko, na nzn. Negaliu apsisprest kaip pasielgt, ar nebesikviest jos daugiau, ar dar kelis kart tegu ateina, sakyt pastabas ar ne, nes moteris pazystama ir rekomenduota.

Sakyti pastabas wink.gif kitam kartui nedarys klaidų mirksiukas.gif Duoti šansą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2011 12 01, 21:48)
As noreciau paprasyt, kad patyrusios namu tvarkytojos ir samdytojos siek tiek placiau pakomentuotu, kas gi vis del to ieina/turi ieiti i tam tikros patalpos tvarkyma konkreciai. Buvo atvykusi tvarkytoja pirma kart, bet apziurejus man nemazai kas uzkliuvo: duso dureles isveistos, o plyteles ne, kriaukle isveista, bet plyteles sonuose ne, matosi aptaskymai visokie, nuo spinteles dulkes nuvalytos, o ant sonu matosi vanduo nubeges, gyvatukas nevalytas, virtuvej puse fasadu nuvalyta, kur auksciau ne, mikrobange, orkaite nevalyta, kriaukle isveista, bet langas aptaskytas priesais paliktas, skrudintuvas nuvalytas, o kombainas apdulkejes stovi, stalo kojos aptaskytos irgi liko. Tvarke ji nuo 8.30 iki 16.30, plotas apie 170 kv.m. bet visai neapkrauta, baldu minimaliai. Pradzioj net susinervinau, manau per tiek laiko galima buvo viska isblizgint nuo iki, po to pradejau ramintis, na gal pirmam kartui ir sunku buvo, gal per daug visko, na nzn. Negaliu apsisprest kaip pasielgt, ar nebesikviest jos daugiau, ar dar kelis kart tegu ateina, sakyt pastabas ar ne, nes moteris pazystama ir rekomenduota.

Aš irgi pritarčiau, kad reiktų tiesiog parodyti jai paliktas vietas, kad kitąkart viską padarytų iki galo. Studentavimo metais man teko dirbti užsienyje kambarine, tai kadangi buvau be patirties šitam reikale, nuoširdžiai nežinojau, kad pvz. valant klozetą, reikia nuvalyti ir visą jo "stovą" doh.gif Jei žmogus be patirties, gal tikrai tiesiog reikia atkreipti jo dėmesį į tam tikrus dalykus 4u.gif O jei su patirtim, tai vis tiek pabandykit pasakyt pastabas. Šiaip Jūsų minėti dalykai tikrai turėtų būti sutvarkomi.
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2011 12 01, 22:48)
As noreciau paprasyt, kad patyrusios namu tvarkytojos ir samdytojos siek tiek placiau pakomentuotu, kas gi vis del to ieina/turi ieiti i tam tikros patalpos tvarkyma konkreciai. Buvo atvykusi tvarkytoja pirma kart, bet apziurejus man nemazai kas uzkliuvo: duso dureles isveistos, o plyteles ne, kriaukle isveista, bet plyteles sonuose ne, matosi aptaskymai visokie, nuo spinteles dulkes nuvalytos, o ant sonu matosi vanduo nubeges, gyvatukas nevalytas, virtuvej puse fasadu nuvalyta, kur auksciau ne, mikrobange, orkaite nevalyta, kriaukle isveista, bet langas aptaskytas priesais paliktas, skrudintuvas nuvalytas, o kombainas apdulkejes stovi, stalo kojos aptaskytos irgi liko. Tvarke ji nuo 8.30 iki 16.30, plotas apie 170 kv.m. bet visai neapkrauta, baldu minimaliai. Pradzioj net susinervinau, manau per tiek laiko galima buvo viska isblizgint nuo iki, po to pradejau ramintis, na gal pirmam kartui ir sunku buvo, gal per daug visko, na nzn. Negaliu apsisprest kaip pasielgt, ar nebesikviest jos daugiau, ar dar kelis kart tegu ateina, sakyt pastabas ar ne, nes moteris pazystama ir rekomenduota.

na sy darba dirbu jau ne vienerius metus nelabai suprantu puse padariau puse bet aisku kiekvienas ta savo darba supranta skirtingai gal jei pasakysite viska kas jums nepatiko tai kita karta to nebus arba cia tas variantas kai ateinu greit praeinu pinigelius gaunu ir gerai:)bet man atrodo kad reikia tvarkyti viska taip kad zmogus noretu tave pasikviest dar ne viena karta:)jus mokate uz darba tai ir reikalauti galite to ko norite o jei nepatinka tai manau rasite tikrai puikia tvarkytoja:)
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 01, 23:25)
Aš irgi pritarčiau, kad reiktų tiesiog parodyti jai paliktas vietas, kad kitąkart viską padarytų iki galo. Studentavimo metais man teko dirbti užsienyje kambarine, tai kadangi buvau be patirties šitam reikale, nuoširdžiai nežinojau, kad pvz. valant klozetą, reikia nuvalyti ir visą jo "stovą" doh.gif Jei žmogus be patirties, gal tikrai tiesiog reikia atkreipti jo dėmesį į tam tikrus dalykus 4u.gif O jei su patirtim, tai vis tiek pabandykit pasakyt pastabas. Šiaip Jūsų minėti dalykai tikrai turėtų būti sutvarkomi.


Va butent, kad as pati studiju laikasi tvarkiau grozio salona, kur vien stiklai, veidrodziai, kriaukliu ir dusu galybe, todel labai gerai isivaizduoju ka ir kaip reikia valyti ir kaip turi atrodyti sutvarkyta patalpa, del to pamaniau, kad gal per reikli ir smulkmeniska esu, bet suprantu, kad ne.
Esme tame, kad ji turi patirties, yra tvarkiusi kelis metus ir nama ir buta, todel nemaniau, kad reik eiti ir pirstu rodyt ka reik sutvarkyt ir kaip. Bet manau pasielgsiu taip, kad kai ateis visur apvedziosiu, parodysiu ir paaiskinsiu ko tikiuosi.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Noreciau suzinoti, kiek kainuotu sutvarkyti 200 m2 nama kapitaliai, pries sventes? turbut cia butu taip vadinamas generalinis tvarkymas. namas dveiju aukstu, keturi miegamieji, holas, virtuve, svetaine, dvi vonios, koridorius, langai.
dekoju
Atsakyti
Aš vis nusprendžiu susirasti tvarkytoją, nes pati nelabai spėjų bet po to kažkokios baimės apninką, na kaip aš paliksiu svetimą žmogų namie, kaip aš dabar įvertinsiu kas yra gerai kas ne ir t.t. Arba ateis kokia bile kaip sutvarkys, o pinigus reiks mokėti, o tą švarą vėl visi kitaip supranta. Tai ir mėtausi...
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2011 12 10, 10:24)
Aš vis nusprendžiu susirasti tvarkytoją, nes pati nelabai spėjų bet po to kažkokios baimės apninką, na kaip aš paliksiu svetimą žmogų namie, kaip aš dabar įvertinsiu kas yra gerai kas ne ir t.t. Arba ateis kokia bile kaip sutvarkys, o pinigus reiks mokėti, o tą švarą vėl visi kitaip supranta. Tai ir mėtausi...

Jei norite galiu porekomenduoti savo buvusia tvarkytoja visai nebloga tik retkarčiais pokontruoloti reikia
Atsakyti
[quote=Rysstada,2011 12 09, 23:31]
Sveikos, merginos,
Noreciau suzinoti, kiek kainuotu sutvarkyti 200 m2 nama kapitaliai, pries sventes? turbut cia butu taip vadinamas generalinis tvarkymas. namas dveiju aukstu, keturi miegamieji, holas, virtuve, svetaine, dvi vonios, koridorius, langai.
dekoju
[/q
laba diena kokiame mieste gyvenate?kaina manau butu mazdaug nuo 150 lt tikrai..
Atsakyti