Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Galiu pasiulyte namu tvarkytoja. Dirba nuo ryto iki pietu. Dirbusi Vilniuje stambiame viesbutyje. Gyvena Baltupiuose - Jeruzalej. Labai sazininga mergina, tvarkinga, nuovoki, atidi ir pan. Del kainos susitarsit. Per az kontaktus duosiu, jei ka sudomins.
Atsakyti
gal galit nukreipt kur deti skelbima,ar nera dar tokios temo?.tiesiog arteja Kaledos ir manau daug kam butu tokia aktuali paslauga ypac tokiaias laikais kai visis skuba-dirba ir niekur nespeja..o namuose norisi atsipusti,ramei su seima pasedet....
Atsakyti
Kaip manot, kokia butu normali kaina uz 43kv.m. buto sutvarkyma kas savaite? Vilniuje, valymo priemones mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 11 16, 02:34)
Kaip manot, kokia butu normali kaina uz 43kv.m. buto sutvarkyma kas savaite? Vilniuje, valymo priemones mano ax.gif



manyciau apie 50 lt., jeigu nereikia generalinio tvarkymo, o tik paprastas tvarkymas.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2011 11 16, 01:58)
manyciau apie 50 lt., jeigu nereikia generalinio tvarkymo, o tik paprastas tvarkymas.

taip 50 lt uz karta tai yra normali kaina:))
Atsakyti
QUOTE(slluota @ 2011 11 15, 09:11)
gal galit nukreipt kur deti skelbima,ar nera dar tokios temo?.tiesiog arteja Kaledos ir manau daug kam butu tokia aktuali paslauga ypac tokiaias laikais kai visis skuba-dirba ir niekur nespeja..o namuose norisi atsipusti,ramei su seima pasedet....

http://www.supermama...?...653981&st=0
Atsakyti
Sveikos,
gal galite kuri nors parekomenduoti kokia tvarkytoja? nes seip is gatves nesinori...
ieskau jaunesnes ir nebrangios, aisku smile.gif
Gyvenu Vilniuje, netoli centro, butas per 2aukstus 85 kvm
gal galite parasyti mailu neringa.d@gmail.com
aciu
Atsakyti
QUOTE(mamuuulia @ 2011 11 17, 21:46)
Sveikos,
gal galite kuri nors parekomenduoti kokia tvarkytoja? nes seip is gatves nesinori...
ieskau jaunesnes ir nebrangios, aisku smile.gif
Gyvenu Vilniuje, netoli centro, butas per 2aukstus 85 kvm
gal galite parasyti mailu neringa.d@gmail.com
aciu

Va rytoj pas mane turi ateiti guvi trisdesimt keleriu pazistama. Jei viskas tiks ir patiks, nukreipsiu ir pas jus, juolab kad irgi centre gyvenu 4u.gif

QUOTE(brigge @ 2011 11 18, 15:31)

Kadangi darbas beveik pastovus, tai manyciau kokia 50 Lt uz diena g.gif Bent jau Vilniuj kaina grubiai yra litas uz kvadrata, bet pas Jus porakart i savaite gaunasi tvarkos palaikymas ir vaiku prieziura, kas fiziskai yra lengviau. Butent uz tvarkymosi valanda normali kaina butu 15Lt, tad isvedus vidurki sakyciau butu 50 Lt, jei darbas truktu mazdaug 5-6valandas. Cia tik mano pamastymai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brigge @ 2011 11 18, 17:31)



hm sunku cia kaip ir paskaiciuoti, gal ir as linkciau del 50 lt. uz diena, nes tvarkymas, ir valgymo darymas ar su vaikiukais pasedet, reikia siaip ziureti kiek laiko plius minus per diena iseina darbelio.
Atsakyti
sveikos,reikia patarimo.yra nuosavas namas,dvieju aukstu+rusys.kvadratura butu apie 180-200kvadratu(tiksliai nezinau).tvarkyti reiktu karta per savaite.o kokia kaina butu uz tokio namo sutvarkyma?
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 11 19, 11:18)
sveikos,reikia patarimo.yra nuosavas namas,dvieju aukstu+rusys.kvadratura butu apie 180-200kvadratu(tiksliai nezinau).tvarkyti reiktu karta per savaite.o kokia kaina butu uz tokio namo sutvarkyma?

Kiek zinau, grubiai kaina uz kvadrata yra litas (bent jau Vilniuje), tai atitinkamai reiktu ir moketi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 11 19, 13:52)
Kiek zinau, grubiai kaina uz kvadrata yra litas (bent jau Vilniuje), tai atitinkamai reiktu ir moketi  smile.gif

aciu.
o namu tvarkytoja ar turi valyt spinteliu vidu,pakloti lovas.aplamai uz ka jai bus mokami tokie pinigai,apsvieskit mane.yra daug langu.
Atsakyti