Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

100 lt už 100 m2???
nu šiaip nemanau kad daug užsiprašo reikia visų pirma atsižvelgti į keletą faktorių: kokia danga? kiliminė ar medinės grindys? Plytelės? medžiagos kokios ar pačios visą chemiją atsiveža ar šeimininkė pateikia? dar žiūrėt reikia ar legalu- ar su verso liudijimu ar taip vadinama "iš gretimo kiemo"...
Asmeniškai mano nuomonė:
jei atvažiuoja žmogus su savo įranga (dulkių siurbliai, šluostės, šluotos, guminės pirštinės) buitinė chemija šeimininkų (nes neaišku kas kam alergiškas ir kokios medžiagos buvo naudojamos) kainuoja benzinas mašinikei smile.gif susidėvėjimas kiekvienam butui nauji skudurėliai (tikrai nepakęsčiau jei pas mane ateitų ir su kažkokiu neaiškiu daoktu mosikuotūsi) tai 100lt yra net mažai....
Ir iš viso namų tvarkytoją kviesčiausi tik tokiu atveju kai man reiktų tvarkytis iš pagrindų: langai nuvalyti, grindys išvaškuotos (ypač kai dabar paprasta į dulkių siurblį plaunamą įpili ir vuslia... spintelės spintos ne tik kad dulkės nuvalytos bet atitinkamai ir nublizginta, Wc, dušo kabina, plytelės vonioje, o kur dar VIRTUUUUVĖĖĖĖ.... manau kad reikia realiai žiūrėti ne tik į plaunamas grindis kiek į bendrą apkrovą.... pas vieną tame 100 gal kaip pasakė 1 spintelė ir testovi... o ką spintų nėra? dušu? WC nesinaudojama? į virtuvę tikriausiai ir užeiti nereikia??? biggrin.gif
Aš nežinau kiek kas ten moka bet prieš 2m vienas pažystama samdėsi pas vyriškį- pagrindinis jos darbas buvo sutvarkyti namus ir padaryti pietus 5 kart į savaitę mokėjo 300Lt namai tvarkingi nes jo beveik namie nebūna pagrindinis tvarkymas pirmadieniais o šiaip tik palaikymas tvarkos 42m2 butukį tai užtrukdavo apie 2 val kol pietūs gaminosi namus aptvarko, pirmadieniais tenka paplušėt bet netoli jos namų ... ir greitis dar jin juokavo kas už pirmadienį gauna 100 lt o už kitas dienas po 50 lotuliukas.gif o ir pietų gaminimas vienam asmeniui sakė juokų darbas išverdi mažytį puoduką sriubos, iškepi 3 kotletukus ar 2 kepsnius, ar 4 file žuvies gabaliukus garnyras ir viskas... Tiesa produktus perka jinai už jo piinigus tai va kas dar įeina sąskaitas pateikia čekiukus, tai prie tvarkymo kainos ten ir už pirkimą matyt tokia sumelė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit pagelbėt - labai ieškom unversalaus žmogaus pagalboje namų ruošai (kartais gal palyginti rūbus, išskalbti, maisto pagaminti), bet pagrindinis reikalas - kapitaliai sutvarkyti namą (180 kv m) kartą per savaitę. Esu numačius už 8-10 valandų darbo dieną žmogui sumokėti 100-120 litų.Ar tai logiška suma? Svarbiausia tai, kad gyvename mes užmiesty, soduose, tai reik vairuojančio žmogaus. Kaži, ar realu tokį surast? Ir kaip patartumėt ieškot? Skelbimais ar pan? O gal tiesiog samdyti firmą? Ačiū iš anksto už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(sakri @ 2011 09 23, 13:30)
Sveikos, gal galit pagelbėt - labai ieškom unversalaus žmogaus pagalboje namų ruošai (kartais gal palyginti rūbus, išskalbti, maisto pagaminti), bet pagrindinis reikalas - kapitaliai sutvarkyti namą (180 kv m) kartą per savaitę. Esu numačius už 8-10 valandų darbo dieną žmogui sumokėti 100-120 litų.Ar tai logiška suma? Svarbiausia tai, kad gyvename mes užmiesty, soduose, tai reik vairuojančio žmogaus. Kaži, ar realu tokį surast? Ir kaip patartumėt ieškot? Skelbimais ar pan? O gal tiesiog samdyti firmą? Ačiū iš anksto už patarimus.

ieskoti galite tiek pagal skelbimus tiek visur kitur...tikrai galite rasti puikia pagalbininke.(beje galesiu duoti kontaktus moters kuri dirba sy darba jau senai,turi virs 10 metu darbo patirty ir vairuoja automobily)
Atsakyti
QUOTE(ziviliukas1983 @ 2011 09 23, 16:07)
ieskoti galite tiek pagal skelbimus tiek visur kitur...tikrai galite rasti puikia pagalbininke.(beje galesiu duoti kontaktus moters kuri dirba sy darba jau senai,turi virs 10 metu darbo patirty ir vairuoja automobily)


butu puiku, atsiuskit i AZ. Pagal skelbima ir ketinu ieskoti, bet labai norisi rekomendaciju.
Atsakyti
QUOTE(slluota @ 2011 09 20, 08:57)
labas,nesenia pradejau tvarkyt nama 200kw.<na tai man naujiena>.pradzioj snekejom kad as atejus paruosiu pietus ir sutvarkau namus<i savaite 2-3 kartus>mazdaug iki pirmos valandos<i diena gaunas apie 4-5 val>,jei bus reiklas paziuresiu 1-2 berniukus labai retai sakiau galeciau pabut ir iki 17 val.ir sutarem kad i diena gausiu 50lt,bet va jau dabar jauciu kad seiminke noretu jog kiekviena diena dar ir su vaikais pazaisciau,na man nesunku,bet zinoma uz ta pati atlyginima ir iki vakaro.tvarkos daug nereikalauja ta prasme dulkes nuvalau,grindis isplaunu,jei matau kokia spintele isvalau<i asmenines spintas nosies nekisu,kur radau laikrasti ten atgal padedu>.jie gyvena uzmiesti ir man iki ju vaziuot gaunas i viena gala15km tai kazkaip as mastau kad nera mano ta suma didele,kaip reiktu su seiminke sneket graziuoju kad jos siulomi pinigai nera labai dideli ir jei noretu kad su vaikais buciau galetu ir daugiau pasiulyt<jei ilgiau nuo 13 val>


Turetumete prasyti atskiro valandinio atlyginimo pvz uz vaiku prieziura wink.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar yra normali kaina 6 lt uz valanda tvarkymo? namas didelis, sake uztruksiu nemazai laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2011 10 06, 15:42)
Sveikos, norejau paklausti ar yra normali kaina 6 lt uz valanda tvarkymo? namas didelis, sake uztruksiu nemazai laiko  4u.gif



labai labai normali, jeigu su jusu priemonem ir technika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2011 10 06, 13:06)
labai labai normali, jeigu su jusu priemonem ir technika  4u.gif

aciu uz atsakyma, pabandysiu taip uzsidirbti papildomu pinigeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2011 10 06, 16:15)
aciu uz atsakyma, pabandysiu taip uzsidirbti papildomu pinigeliu  ax.gif



neskubekit, turejau omeny jeigu technika ir priemones seimininku, kur dirbsit smile.gif o makama tvarkytojai tik "uz rankas" po 6 lt per valanda, siaip jeigu vilniuje tai labai labai pigu smile.gif vilniuje kainos didesnes uz "rankas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2011 10 06, 13:55)
neskubekit, turejau omeny jeigu technika ir priemones seimininku, kur dirbsit smile.gif o makama tvarkytojai tik "uz rankas" po 6 lt per valanda, siaip jeigu vilniuje tai labai labai pigu smile.gif vilniuje kainos didesnes uz "rankas" smile.gif


visos priemones seimininku smile.gif cia viskas vyktu Kaune. Na susitariau kita savaite nueiti, pasiziureti kas ir kaip, kiek realiai reiketu tvarkyti ir pan. Kaip studentei , papildomi pinigeliai man reikalingi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2011 10 06, 16:35)
visos priemones seimininku smile.gif cia viskas vyktu Kaune. Na susitariau kita savaite nueiti, pasiziureti kas ir kaip, kiek realiai reiketu tvarkyti ir pan. Kaip studentei , papildomi pinigeliai man reikalingi blush2.gif

man atrodo geriausia tartis yra uz karta atlygi, nes tas valandinis tai man kazkaip keistai skamba.viena ateis gali tvarkytis 10 val per diena o darbo ten gal but vos 3-4 val....mano nuomone geriausia tartis dienos atlygi ir tiek o per kiek laiko susisuksite tai jau yra jusu reikalas:)
Atsakyti
QUOTE(ziviliukas1983 @ 2011 10 06, 16:12)
man atrodo geriausia tartis yra uz karta atlygi, nes tas valandinis tai man kazkaip keistai skamba.viena ateis gali tvarkytis 10 val per diena o darbo ten gal but vos 3-4 val....mano nuomone geriausia tartis dienos atlygi ir tiek o per kiek laiko susisuksite tai jau yra jusu reikalas:)


na man irgi logiskiau butu atlygis uz darba ,o ne uz valandas ax.gif reikes manau tartis g.gif
Atsakyti