Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Lavazza @ 2011 08 29, 12:16)

o kokia suma jus pati ivertintumete savo namo sutvarkyma?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 08 29, 11:14)
o kokia suma jus pati ivertintumete savo namo sutvarkyma?


Manau 70lt butu kaip tik mirksiukas.gif mirksiukas.gif prasau tik tvarkyti vonia, virtuves pavirsius, palanges, jos yra trys mazytes ir grindis isplauti
Atsakyti
O dulkių nereik valyt?
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2011 08 29, 14:16)
Sveikos  4u.gif
ar kainos Vilniuje nepasikeite?
Ieskau namu tvarkytojos, karta per savaite, namo plotas nesiekia 100kv/m, daiktu nera daug, nereikalauju kas kart langu sveisti ar grindu vaskuoti, bet visos, kaip susitarusios praso 100lt  g.gif
Man atrodo daugoka, tuo labiau, kad daiktu daug nera, nera 100000 mazomoziu, nuo kuriu reiktu sveisti dulkes... visai pasimeciau, ar cia kainos Vilniuje sukilusios, ar as ant tokiu tvarkytoju uztaikau? g.gif

As uz 100 kv.m 100lt irgi nemokeciau ax.gif 70 sakyciau yra pats tas, jeigu tvarkoma kiekviena savaite, o ne karta i menesi smile.gif

ir apskritai yra 2 rusys tvarkytoju: 1 - kurios ima uz plota, 2 - ima uz laika. tai niekad nesutikciau imti tos, kuri uz laika ima, nes kiekvienos apsisukimai skirtingi doh.gif
atsimenu dar kai bute gyvenom, mokedavom 60 uz 90 kv. tai viena (labai gera tarp kitko) susisukdavo per 4 valandas, o kita pas mane visa diena prasikniso, o nepasakyciau kad gerai butu sutvarkiusi....
Atsakyti
Dulkes reikia valyti, nuo vienos varganos spinteles, daugiau neturim nuo ko jas valyti mirksiukas.gif del to ir galvoju, kad 100lt ir pasakymas, kad valysiu ''savo namus'' manes nezavi blush2.gif
as suprantu, kai daromas generalinis valymas, nuo visu spintu valomos dulkes, sveiciami langai, gramdomi gartraukiai, tai ir laiko daugiau uzima ir tikrai pinigeliu negaila ir sutinku uz tai papildomai moketi, bet uz elementarios tvarkos palaikyma, manau, kad 100lt tikrai per daug, nebent kiekviena kart butu sveiciami langai (nematau reikalo mirksiukas.gif ) vaskuojamos grindys ir nezinau ko dar reiktu reikalauti uz tokius pinigus ax.gif
Atsakyti
Tai jus kvieskit pažiūrėt, nes matyt kai pasakot kvadratūra, tai ir kainą tokia numato.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 08 29, 19:54)
Tai jus kvieskit pažiūrėt, nes matyt kai pasakot kvadratūra, tai ir kainą tokia numato.


Kvieciu,ale visos kaip viena, sako, tai vis tiek noreciau 100lt, valyciau gi kaip savo smile.gif
O vyras isgirdes ir sako, as savo namus tvarkau taip - kai pranesa, kad atvyksta netiketi sveciai, visa iskaisioju po pakampius ir man tvarka doh.gif tai noretusi, tam kam pinigus mokesim, kad ir tvrakytu ne bele kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2011 08 29, 14:16)
Man atrodo daugoka, tuo labiau, kad daiktu daug nera, nera 100000 mazomoziu, nuo kuriu reiktu sveisti dulkes... visai pasimeciau, ar cia kainos Vilniuje sukilusios, ar as ant tokiu tvarkytoju uztaikau? g.gif



galiu uzjausti, nes dabar vilniuje sunku tvarkytoja surasti, daug pazistamu iesko ir negali surasti ....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 30 rugpjūčio 2011 - 14:09
QUOTE(Lavazza @ 2011 08 30, 14:32)
Kvieciu,ale visos kaip viena, sako, tai vis tiek noreciau 100lt, valyciau gi kaip savo smile.gif
O vyras isgirdes ir sako, as savo namus tvarkau taip - kai pranesa, kad atvyksta netiketi sveciai, visa iskaisioju po pakampius ir man tvarka  doh.gif  tai noretusi, tam kam pinigus mokesim, kad ir tvrakytu ne bele kaip  ax.gif

Isties sunku ir tvakytojoms, nemacius namuciu tikslia kainyte pasakyt. Kvadratura gali buti vienoda, bet del daiktu, pavirsiu skirtumo - kaina svyruoja. As pamaciusi Jusu namucius, ivertinau situacija ir susitarem juk wink.gif Todel niekad nedristu galutines kainos sutart telefonu. O geriausia, kai kainyte yra patikslinama po keleto valymų. Mat ir tvarkytoja pasiskaiciuoja kiek ji uztrunka, kiek priemoniu sunaudoja (jei valo savo priemonemis), bei seimininkai mato rezultata ir gali ivertinti ar daugiau ar maziau verta uz sitoki darba moketi. Cia yra susitarimo reikalas.
Tiek tvarkytojos skiriasi- as pvz viska kruopsciai linkusi sutvarkyt, kita gal tik prasluoti dulkes ant greicio; tiek ir seimininkai skiriasi su savo reikalavimais, pagidavimai.

QUOTE(proksi @ 2011 08 30, 15:06)
galiu uzjausti, nes dabar vilniuje sunku tvarkytoja surasti, daug pazistamu iesko ir negali surasti ....

Sekmes visiems beieskantiems!
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 07 28, 14:34)
Tvarkytojos tvarko taip kaip sutarsite. Jei jus norite,kad tvarkytoja pas jus ateitų tik kartą į savaitę ir per keturias valandas viską idealiai sutvarkytų, tai naivu taip manyt. Geriausia,kad padarytų generalinę tvarką, o po to karta į savaitę ar du ateitų patvarkyti palaikyti tvarka. Juk nuo šeimos labai priklauso. Kiti per savaitę taip apdergia butą, kad kartą į savaitę tokį bardaką sutvarkyti pakankamai sunku(dar žiūrint koks plotas). Kiti kai žino,kad ateina tvarkytoja, tai nė kiek nesistengia mažiau purvint, nė šaukštelio nepaskalaus.
Žodžiu, kaip/kiek/ką tvarkyti sutarsite, tiek/taip ir tavrkys, tik mokėkite, viską sutvarkys ir gėlytes palaistys ir t.t.


auksiniai zodziai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamytes, busimos mamytes ar dar tik svajojancios jomis kada nors buti wink.gif

Is karto atsiprasau jei kartosiuos ar ne taip cia kazka padarysiu, nes esu cia pas jus naujoke, tad nelabai dar cia kazka ismanau blush2.gif

O vat rasau cia su tokia beda, isikeliau i buta ir jis labaaai apleistas, svarstau gal kas isgrazintu ji uz mane, tiksliau man reiktu tik virtuve pablizginti, vis kita jau kaip ir apsitvarkiau, bet dabar kaip tik laiko trukumas darbai uzgriuvo...SItucija tikrai prasta, sunku net isivaizduoti,reiktu plauti ir plyteles ir spinteles, ir grindis pasveisti vietom. Pliusas ti tas , kad jokiu daiktu dar nera, tad nereiktu isiimti ir vel sukrauti ax.gif Tad gal ka pasiulyti galetumet, ar aplamai cia kas nors apsiims man tik virtuve tvarkyti ir kiek reiktu tiketis pinigeliu paaukoti blush2.gif

Taip noris kuo greiciau isikelti, ir kol remontus pradesiu bent kavos svarioj virtuvej atsigerti blush2.gif
Atsakyti
labas,nesenia pradejau tvarkyt nama 200kw.<na tai man naujiena>.pradzioj snekejom kad as atejus paruosiu pietus ir sutvarkau namus<i savaite 2-3 kartus>mazdaug iki pirmos valandos<i diena gaunas apie 4-5 val>,jei bus reiklas paziuresiu 1-2 berniukus labai retai sakiau galeciau pabut ir iki 17 val.ir sutarem kad i diena gausiu 50lt,bet va jau dabar jauciu kad seiminke noretu jog kiekviena diena dar ir su vaikais pazaisciau,na man nesunku,bet zinoma uz ta pati atlyginima ir iki vakaro.tvarkos daug nereikalauja ta prasme dulkes nuvalau,grindis isplaunu,jei matau kokia spintele isvalau<i asmenines spintas nosies nekisu,kur radau laikrasti ten atgal padedu>.jie gyvena uzmiesti ir man iki ju vaziuot gaunas i viena gala15km tai kazkaip as mastau kad nera mano ta suma didele,kaip reiktu su seiminke sneket graziuoju kad jos siulomi pinigai nera labai dideli ir jei noretu kad su vaikais buciau galetu ir daugiau pasiulyt<jei ilgiau nuo 13 val>
Atsakyti