Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Kita mama @ 2011 07 27, 00:08)
Nu, nieko nebesuprantu..... g.gif



siuo metu man truksta laiko, tai teko kreiptis i pazistamus ir paimti karta per savaite namu tvarkytoja, tai galiu pasakyti ka ji man padaro - sutvarko vonia - wc, isplauna ir issiurbliuoja grindis, kilimus, nuvalo dulkes, isvalo balkonus, ir aptvarko virtuve - kriaukle, virykle ir pavorsiu pravalo, ir jai tai uzima apie 3-4 val. galiu pasakyt, kad siaip matosi kai sutvarkyta, be to kartais ir patikrinu ar grindis tikrai svarios smile.gif kaikuriuos daiktus tikrai pati padedu, kad jai netrukdytu bei asmeninius daiktus, kad paskui pati juos surasciau ir niekas ju neliestu.
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 10 13, 16:42)
Man ir butu idomu suzinoti kiek kainuotu namo tvarkymas, namas apie 200kv g.gif ?

As moku 120 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 26, 22:08)
*Neatsisakyčiau, jei ir gėles kas palietų....
**Tai tą gali ir vaikai padaryti.....


*isdalinkit geles, tai nereikes laistyti ir gal gelems net gyvybe isgelbesit, jei net palaistyti nesinori (ne piktai as cia)
**tai kodel nedaro?
Atsakyti
Proksi, ačiū. 4u.gif

Aleksandra, o ką? gėles dar ir laistyti reikia? blink.gif blink.gif blink.gif Gal atvažiuokit pas mane gelbėti gėlių gyvybę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita mama: 28 liepos 2011 - 10:42
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 26, 23:08)
...Bet iš kitos pusės man susidaro įspūdis, jog norint pasamdyti namų tvarkytoją pirmiausia reikia namie pačiai viską sutvarkyti. Už ką tada pinigus moku?

Tvarkytojos tvarko taip kaip sutarsite. Jei jus norite,kad tvarkytoja pas jus ateitų tik kartą į savaitę ir per keturias valandas viską idealiai sutvarkytų, tai naivu taip manyt. Geriausia,kad padarytų generalinę tvarką, o po to karta į savaitę ar du ateitų patvarkyti palaikyti tvarka. Juk nuo šeimos labai priklauso. Kiti per savaitę taip apdergia butą, kad kartą į savaitę tokį bardaką sutvarkyti pakankamai sunku(dar žiūrint koks plotas). Kiti kai žino,kad ateina tvarkytoja, tai nė kiek nesistengia mažiau purvint, nė šaukštelio nepaskalaus.
Žodžiu, kaip/kiek/ką tvarkyti sutarsite, tiek/taip ir tavrkys, tik mokėkite, viską sutvarkys ir gėlytes palaistys ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 28 liepos 2011 - 13:35
QUOTE(Sense @ 2011 07 28, 13:34)
Tvarkytojos tvarko taip kaip sutarsite. Jei jus norite,kad tvarkytoja pas jus ateitų tik kartą į savaitę ir per keturias valandas viską idealiai sutvarkytų, tai naivu taip manyt. Geriausia,kad padarytų generalinę tvarką, o po to karta į savaitę ar du ateitų patvarkyti palaikyti tvarka. Juk nuo šeimos labai priklauso. Kiti per savaitę taip apdergia butą, kad kartą į savaitę tokį bardaką sutvarkyti pakankamai sunku(dar žiūrint koks plotas). Kiti kai žino,kad ateina tvarkytoja, tai nė kiek nesistengia mažiau purvint, nė šaukštelio nepaskalaus.
Žodžiu, kaip/kiek/ką tvarkyti sutarsite, tiek/taip ir tavrkys, tik mokėkite, viską sutvarkys ir gėlytes palaistys ir t.t.

Labai teisingai parasete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 28, 10:40)

matot, kai kuriems zmonems nederetu tureti vaiku, kitiems gyvunu, tretiems net augalu. Cia nuo zmoniu atsakingumo ir zmogiskumo priklauso.
Atsakyti
Alexandra, o gal kai kuriems nederetu ir gyventi? g.gif Nes jau vien tuo, kad gyveni, gali kenkti aplinkai... Ar as ka nors supainiojau? g.gif

Sense, aciu.
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 29, 17:02)
Alexandra, o gal kai kuriems nederetu ir gyventi?  g.gif  Nes jau vien tuo, kad gyveni, gali kenkti aplinkai... Ar as ka nors supainiojau?  g.gif


taip, supainiojai. nereikia griebtis krastutinumu. Tiesiog reikia prisiimti atsakomybe uz tai, ka turime, t.y. uz vaikus, gyvunus, augalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 31 liepos 2011 - 10:53
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 26, 22:08)
Na, aš čia skaičiau tokių frazių kaip "pakeičiu patalynę", "sudedu skalbinius į skalbyklę ir juos ištraukiu, pakabinu, išlyginu", "išimu švarius indus ir nešvarius sudedu į indaplovę",  dar girdėjau tokių pletkų, kad išvalomos virtuvės spintelės ir stalčiai...... Dar norėčiau, kad nuo palangės būtų pakelti daiktai, nušluostytos dulkė ir vėl viskas sudėta atgal (pirmoji moterškė dėl to ir atsisakė, nes pas mus virtuvėje ant palangės per daug daiktų). Neatsisakyčiau, jei ir gėles kas palietų....
Nes tam, kad nukraustytą stalą nusišluostytų, tai nemanau, kad būtina ką nors samdyti.... O gal aš turiu eiti pirma, viską nukraustyti, kad tvarkytoja tik su skudurėlius iš paskos eitų ir dulkes valytų? Tai tą gali ir vaikai padaryti.....

Žodžiu, mielos ponios, labai prašau man paaiškinti, kodėl yra samdomos namų tvarkytojos ir kokius darbus jos atlieka. Nes aš jau visiškai susipainiojau. Iš vienos pusės labai šaunu būtų grįžti įtvarkingus namus ir namų ūkiui skiriamą laiką skirti laisvalaikiui su šeima. Bet iš kitos pusės man susidaro įspūdis, jog norint pasamdyti namų tvarkytoją pirmiausia reikia namie pačiai viską sutvarkyti. Už ką tada pinigus moku? O tvarkytojos sako, kad dirba juodai mažiausiai po 4 val., o tai ir visas 8 val. iki išsekimo. Ar čia reikia tiek laiko nuvalyti dulkes nuo dviejų trjjų spintelių ir perbraukti šlapiu skurliu per grindis? Nu, nieko nebesuprantu..... g.gif


Yra dvi tvarkymu rusys. Pirmoji elementarioji, nuvalyti dulkes nuo visu pavirsiu, kiekvienas daiktelis, lentynele, staktos duru, paveikslai ir pan. (tokiu vieteliu daug), plauti grindis kruopsciai, perbraukt slapiu skurliu nepakanka schmoll.gif , veidrodziai, vonios kambarys, wc, kilimu, sofu siurbliavimas. Zodziu reguiarus tvarkos palaikymas, geriausiai 1-2 kart savaiteje.
Generalinis tvarkymas, tai reguliarus tvarkymas plius lindimas giliau, spinteles, saldytuvas, drabuzines, langai, dulkes uz baldu(ko nereiketu reikalauti is reguliariojo tvarkymo), ir viskas kas imanoma.
Svarbus niuansas generaline tvarka kainuoja dvigubai brangiau. Siaip priimta pasisamdyti generalinei tvarkai, o po to tvarkos palaikymui. Taip tvarkomasi tikrai ilgai, vidutiniski namai trunka apie 8 val. Pvz as savo nedideli nama 120kv. tvarkau 4 val, kai elementariai, o generaline trunka pora dienu. Generaline karta menesi, o elementarus 8 kart menesi, tvarkytojai neissimokeciau doh.gif tiek tvarkymu butu apie 1000lt
Atsakyti
tamsiaplauke, ačiū už info. Bet tikrai nemanau, kad rutininei tvarkai riekia samdyti tvarkytoją 2 kartus per sav. Na, tikrai tiek baisiai neapsišnerkščiam, kad dukart per savaitę reikėtų namų tvarkytojos. Iš kitos pusės, maty, nesam pedantai ir nebūtina, kad viskas tobulai blizgėtų. Be to, nors didesniam tvarkymui gaila ir laiko ir rankų, bet na, kur pritrupėjo, pribyrėjo, išsiliejo, susitepė paprastai ir pati galiu pasivalyti. Gal kokiam vienišam vyriškiui, kuris visai visai savim pasirūpinti nemoka būtina 2 kartus per savaitę, kad ateitų namų tvarkytoja.
O man užteks ir 2-4 tvarkymų per mėnesį, kurie manęs į banrotą turbūt nesuvarys. O nuotaiką pakels ir laiko bei energijos sutaupys.
Atsakyti
QUOTE(kristeaiva @ 2010 10 14, 15:47)
Tokio namo tvarkymas kainuoja apie 120litų,
Čia kalbu apie Vilniaus kainas, taigi kiekvienas atvejis yra unikalus..



QUOTE(xeditux @ 2011 07 27, 10:51)
As moku 120 lt 4u.gif


Sveikos 4u.gif
ar kainos Vilniuje nepasikeite?
Ieskau namu tvarkytojos, karta per savaite, namo plotas nesiekia 100kv/m, daiktu nera daug, nereikalauju kas kart langu sveisti ar grindu vaskuoti, bet visos, kaip susitarusios praso 100lt g.gif
Man atrodo daugoka, tuo labiau, kad daiktu daug nera, nera 100000 mazomoziu, nuo kuriu reiktu sveisti dulkes... visai pasimeciau, ar cia kainos Vilniuje sukilusios, ar as ant tokiu tvarkytoju uztaikau? g.gif
Atsakyti