Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Kazkada turėjom laaaabai gerą tvarkytoją Kaune, bet jau nebedirba ji verysad.gif
Ieškau patikoms sąžiningos namo tvarkymui, tik kaip tokią rasti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Laba,

niekaip nesugebu ieiti i skelbimus, kur butu galima pasiieskoti namu tvarkytojos, gal jau ju nebera, o taip reiketu geguzes viduriui generalines tvarkos, o paskui ir buta patvarkyti periodiskai. gal patarsit kur ieskoti per si foruma.
Atsakyti
QUOTE(RZ666 @ 2011 04 21, 10:20)
Laba,

niekaip nesugebu ieiti i skelbimus, kur butu galima pasiieskoti namu tvarkytojos, gal jau ju nebera, o taip reiketu geguzes viduriui generalines tvarkos, o paskui ir buta patvarkyti periodiskai. gal patarsit kur ieskoti per si foruma.


drinks_cheers.gif
Ir as vis ieskau ir nerandu... Jauciu nebera tu skelbimu sad.gif
Atsakyti
Gerbiamos tvarkytojos, tada jei nesunku, kurios esate laisvos, gal parasykite i az (tikiuosi to prasydama nepazeidziau jokiu forumo taisykliu)
Atsakyti
Gerbemosios cia galite paieskoti tvarkytoju smile.gif
http://www.supermama...;#entry46618100
Atsakyti
Buvau nuejus i tema, perziurejau visa, atsirinkau stai tiek kaunieciu skelbimu. Prasau, jei kazkieno paslaugomis jau naudojotes parasykit atsiliepima. Perskaiciau visa sia tema, nesinori i namus pasikvesti toki zmogu, kuris tik pinigus paimtu, tikiuosi kruopstaus isvalymo. Pedante nesu, bet norisi kad namus tvarkytu pedantas zmogus, kuris mato kur dar reikia pavalyt smile.gif

QUOTE(Eleni @ 2010 11 07, 23:45)
Galiu sutvarkyti Jusu namucius iki 150m2 uz 50 litu.  Labai tiktu Silainiai, Romainiai ir t.t. Turiu automobili. Siuo metu esu isvykus i uzsieni, bet Lapkricio 25d. griztu. Tel. 861193968 smile.gif



QUOTE(geggle @ 2011 03 22, 13:47)
Sveiki, mano mama iesko namu tvarkytojos darbo Kaune. Siuo metu pastoviai tvarko du namus, bet labai noretu tureti daugiau darbo. Jeigu jums reikia patyrusios ir kruopscios namu tvarkytojos rasykite man i AZ.
Pasitikite pavasari svariais namuciais! wink.gif



QUOTE(Mivena @ 2011 05 03, 20:47)
Sveikos  4u.gif

Tvarkau namus, butus, biurus Kaune
Esu sąžininga, kruopšti, punktuali, pareiginga, neturinti žalingų įpročių.
Darbo laikas bei atlygis pagal susitarimą.
Norintys daugiau sužinoti, prašom rašyti el. paštu mvenyte@gmail.com  thumbup.gif




QUOTE(zitullee @ 2011 05 18, 09:31)
Labutis, esu tvarkinga, energinga be žalingų įpročių moteris. Tvarkau namus , butus , jai reikalinga mano pagalba prašom kreiptis į až . Turiu patirtį, tvarkau namą kelias dienas per savaitę, kitomis dienomis galiu valyti Jūsų namus. Gyvenu Aleksote, vairuoju automobilį.



QUOTE(kamile23 @ 2011 06 08, 12:25)
Dvi darbščios, atsakingos, išsilavinusios, turinčios rekomendacijas ir patirties merginos (24m.ir 30m.) teikia namų švarinimo paslaugas.
Gal Jūsų namai, pavargę nuo dulkių, savo vietos nerandančių daiktų, ir jau seniai prašosi švaros akcijos? Mūsų pastangomis jie taps  jaukia, švaria ir  harmoninga aplinka - Jūsų poilsiui po sunkios darbo dienos.  Namuose pamerksime gėlių, paliksime kvepiančių žvakių ar smilkalų kvapą .
Teikiame vienkartinį, kasdieninį arba generalinį namų valymą su mūsų arba Jūsų  priemonėmis. Klientui pageidaujant, atliekamas ir aplinkos tvarkymas: vejos pjovimas, dekoratyvinių augalų bei gėlynų priežiūra, sodinimas ir laistymas, kraštovaizdžio dizainerės konsultacija.
      Paslaugų kaina sutartinė. Atvykstame savo transportu.
Išsamesnė informacija el. paštu kamile.po@gmail.com arba tel. 860017388



QUOTE(agniuxxxx @ 2011 06 30, 23:02)
Sveikos,
Galiu tvarkyti namus, reguliariai kas savaite ar kaip daznai jums reikia ar atvykti ir sutvarkyti kapitaliska tvarka. kaina sutartine, tikrai daug neimsiu. priklauso nuo buto dydzio ka ir kaip reikia padaryti. smile.gif
Rasykite, lauksiu ir mielai jums padesiu namu ruosoje. esu is kauno. smile.gif
rasykit az ar susisiekite tel: 864651695
esu tvarkinga kruopsti energinga panele. patirties namu tvarkyme turiu, esu tvarkius. liko patenkintos. smile.gif

Atsakyti
Na, aš irgi vėl pradedu mąstyti apie namų tvarkytojos pagalbą. Labai liūdna darosi, kai visą laisvalaikį suėda namų ūkis. verysad.gif . Sakau, vėl, nes jau kartą buvau sumąsčiusi ir visai rimtai ieškojausi. Bet..... patirtis buvo ne itin kokia. Susidariau labai blogą nuomonę apie .... save.

Viena pagyvenusi tokia moteriškė su savo griežta nuomone (rekomenduota draugės, sakė kartais net ir kaip vaikus auklėti pamoko blink.gif ) iš karto apžiūrėjusi namus atsisakė verysad.gif

Kita (irgi kitos draugės rekomenduota) sutvarkė namus. Dirbo ilgai, visą dieną, labai skundėsi, kad labai daug darbo pas mus, kaip supratau, visko, ką norėjo sutvarkyti net ir nespėjo. Bet kažkokio stulbinančio rezultato nesimatė ax.gif Gal aš per daug noriu, bet namai atrodė ne ką švariau negu mums su vyru per porą val. apsisukus. Negana to, iš karto nesupratau, bet apgadino man vonioje santechniką, nes liko dėmės. Spėju nuo valiklio (savo kokį tai universalų Ajax naudojo).

Žodžiu, dabar net ir nežinau. Norėčiau kviestis kokią tvarkytoją, bet labai bijau, kad dar prieš tai man reikėtų pačiai apsitvarkyti ax.gif blush2.gif Na, negi tos tvarkytojos tik paviršius blizgina ir grindis valo? Nesuprantu.......

Tikrai gal kas galit kokį atsiliepimą apie kaunietes tvarkytojas įmest? Čia tam skelbime kur dvi moetriškės siūlosi, tai man rodo, aš tą skelbimą ir skelbliu.lt pernai mačiau, kai dairiausi.
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 24, 20:45)

Mano drauge kazkada dirbo tvarkytoja, tai irgi turejo seima, kur irgi visa diena tvarkius kaip netvarkyta atrode. Jei norit isties sutvarkytu namu, gal tiesiog nusamdykit dienai, bet mazesniam kiekiui patalpu? Pvz. virtuvei, salionui ir voniai? Tuomet gales kruopsciau isvalyti. Bet dar ir pasakyti turit, ko tikities, ar tik pavirsiu valyti ar ir pvz. isvalyti virtuves spinteles ir saliono sekcijoje esancius indus. Po to, sekancia diena lai baigia likusias patalpas. Po tokios generalines tvarkos veliau jau per 1 diena tikriausiai spes viska sutvarkyt.
Atsakyti
Nu, supratau..... verysad.gif Tvarkytojos tvarko tik jau sutvarkytus namus lotuliukas.gif blink.gif Kol kas dar šiukšlyne pagyvensim...... verysad.gif Nes dulkes nuo dviejų spintelių ir teliko ir pati sugebu nusivalyti, o grindis bent kokius du kartus per mėnesį vyras išvalo visuose namuose....
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 25, 01:15)
Mano drauge kazkada dirbo tvarkytoja, tai irgi turejo seima, kur irgi visa diena tvarkius kaip netvarkyta atrode. Jei norit isties sutvarkytu namu, gal tiesiog nusamdykit dienai, bet mazesniam kiekiui patalpu? Pvz. virtuvei, salionui ir voniai? Tuomet gales kruopsciau isvalyti. Bet dar ir pasakyti turit, ko tikities, ar tik pavirsiu valyti ar ir pvz. isvalyti virtuves spinteles ir saliono sekcijoje esancius indus. Po to, sekancia diena lai baigia likusias patalpas. Po tokios generalines tvarkos veliau jau per 1 diena tikriausiai spes viska sutvarkyt.

drinks_cheers.gif

Kita mama, pirmiausiai gal reikai generalinės tvarkos,o kai ją įvedi,kartą savaitėje palaikyti švarą yra lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2011 07 24, 21:45)


Žodžiu, dabar net ir nežinau. Norėčiau kviestis kokią tvarkytoją, bet labai bijau, kad dar prieš tai man reikėtų pačiai apsitvarkyti  ax.gif  blush2.gif  Na, negi tos tvarkytojos tik paviršius blizgina ir grindis valo? Nesuprantu.......



Na , negi Jūs norite, kad svetimas žmogus tvarkytų ir rūšiuotų Jūsų asmeninius daiktus? Ką ir kur po to rasite? Nebent niekuo nesinaudojate, tik šiaip sukrauta guli g.gif
Atsakyti
Na, aš čia skaičiau tokių frazių kaip "pakeičiu patalynę", "sudedu skalbinius į skalbyklę ir juos ištraukiu, pakabinu, išlyginu", "išimu švarius indus ir nešvarius sudedu į indaplovę", dar girdėjau tokių pletkų, kad išvalomos virtuvės spintelės ir stalčiai...... Dar norėčiau, kad nuo palangės būtų pakelti daiktai, nušluostytos dulkė ir vėl viskas sudėta atgal (pirmoji moterškė dėl to ir atsisakė, nes pas mus virtuvėje ant palangės per daug daiktų). Neatsisakyčiau, jei ir gėles kas palietų....
Nes tam, kad nukraustytą stalą nusišluostytų, tai nemanau, kad būtina ką nors samdyti.... O gal aš turiu eiti pirma, viską nukraustyti, kad tvarkytoja tik su skudurėlius iš paskos eitų ir dulkes valytų? Tai tą gali ir vaikai padaryti.....

Žodžiu, mielos ponios, labai prašau man paaiškinti, kodėl yra samdomos namų tvarkytojos ir kokius darbus jos atlieka. Nes aš jau visiškai susipainiojau. Iš vienos pusės labai šaunu būtų grįžti įtvarkingus namus ir namų ūkiui skiriamą laiką skirti laisvalaikiui su šeima. Bet iš kitos pusės man susidaro įspūdis, jog norint pasamdyti namų tvarkytoją pirmiausia reikia namie pačiai viską sutvarkyti. Už ką tada pinigus moku? O tvarkytojos sako, kad dirba juodai mažiausiai po 4 val., o tai ir visas 8 val. iki išsekimo. Ar čia reikia tiek laiko nuvalyti dulkes nuo dviejų trjjų spintelių ir perbraukti šlapiu skurliu per grindis? Nu, nieko nebesuprantu..... g.gif
Atsakyti