Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

smile.gif
Papildyta:
Labukas visoms mamytėms, su artėjančiomis šventėmis smile.gif Labai atsiprašau visų, kurioms laiku nespėju atsakyti, siunčiančioms klausimėlius į a.ž., tiesiog prieš šventes, kaip įprasta turiu labai daug darbo, tai pasėdėti prie kompiuterio kartais ir nelieka laiko.
Labai malonu, kad tema apie namų tvarkytojas gyvuoja tiek metų, krizei ir panikai rimstant matau, kad vėl mamytės aktyviai ieško namų pagalbininkių, ačiū visoms už pastebėjimus, matau, kad klausimų ir sunkumų randant savo "namų fėją" vis dar kyla.
biggrin.gif Man malonu pasidalinti patirtimi, bei patarti, taip pat ačiū visoms, kurios yra geros šeimininkės mano rekomenduotoms moterytėms 4u.gif Malonu, kad jūs gerai sugyvenate ir per tuos trejus metus nekilo jokių nesusipratimų iš abiejų pusių.
Su artėjančiomis ŠVENTĖMIS 4u.gif
Atsakyti
sveikos,paaiskinkite man ka reiskia "turiu rekomendaciju ar galiu duoti zmoniu,kuriu namus tvarkiau tel"juk as galiu duoti savo giminiu tel,kurie vienareiksmiskai tvirtis,kad taip as buvau ir esu labai gera darbuotoja.dar man labai idomu tarkim reikia sutvarkyti nama,na gerai tvarko kokias 5val,tai ar seimininkai visa laika buna namie ar mes cia kalbam apie pasitikejima,kad gavau raktus atejau ir sutvarkiau?
Atsakyti
QUOTE(gydra @ 2011 01 18, 11:23)
sveikos,paaiskinkite man ka reiskia "turiu rekomendaciju ar galiu duoti zmoniu,kuriu namus tvarkiau tel"juk as galiu duoti  savo giminiu tel,kurie vienareiksmiskai tvirtis,kad taip as buvau ir esu labai gera darbuotoja.dar man labai idomu tarkim reikia sutvarkyti nama,na gerai tvarko kokias  5val,tai ar seimininkai visa laika buna namie ar mes cia kalbam apie pasitikejima,kad gavau raktus atejau ir sutvarkiau?

na man tos rekomendacijos lygiai tokias pačias mintis sukelia smile.gif na nekelia pasitikėjimo smile.gif dėl buvimo ar nebuvimo namie... vieni būna, kiti ne. čia jau ir pasitikėjimas arba yra, arba ne. dar yra sutartys atsakomybės, jei tai firma, tačiau... man jei žmogus nekelia pasitikėjimo, į namus nei su sutartim, nei be neįeitų. dabar man tvarko, aš būnu namie, tačiau būnu kitam kambary ir tikrai nematau, ką daro. vadinas tas pats praktiškai, kad nesu. taigi, manau, pasitikėjimas yra svarbiausias faktorius. čia kaip ir auklė, arba pasitiki ir palieki vaiką, arba ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 18 sausio 2011 - 14:15
Sveiki,
gal atsakytumet i klausima, kiek galima pasiulyt namu tvarkytojai uz vienkartini buto dalies (apie 40 - 50 kvadr) sutvarkyma?Sita dalis yra po sienu griovimo, reiketu valyti sienas, gerai isplauti grindis ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites smile.gif
As tai norėčiau lygintojos,pati mėgstu lyginti,bet visai neturiu laiko,visai fainai būtu susirasti kokią moterytę kuri i savaitę ar dvi savaites man išlygintu rūbus. Įdomu kiek kainuotų toks malonumas? g.gif
Atsakyti
Sveiki Visi!
Noreciau paklausti, kiek kainuotu buto vakymas? Jis yra apie 60kv. Ten reikia generelinio tvarkymo, netgi tarpus tarp plyteliu valyt vonoj, stalciuose viska isvalyt ir t.t. Darbas uztruktu apie 8val. Kiek uz tai imti? patarkite smile.gif
Atsakyti
Sveikos,su vyru pasitarem ir priemem sprendima,kad turim priimti namu tvarkytoja,kuri karta per savaite sutvarkytu namucius.Tvarkomo ploto gautusi apie 150kv.metru,galime skirti mazdaug 120lt vienam sutvarkymui.Tai va,gal jus man pasakysite,kas turetu i sia kaina ieiti konkreciai?Nes turesiu pokalbi su keliomis seimininkemis,tai noriu zinoti,ko galiu konkreciai reikalauti uz tokia savaitine suma,kad nenuskriausciau nei saves,nei tos moterytes ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2011 02 01, 15:44)
Sveikos,su vyru pasitarem ir priemem sprendima,kad turim priimti namu tvarkytoja,kuri karta per savaite sutvarkytu namucius.Tvarkomo ploto gautusi apie 150kv.metru,galime skirti mazdaug 120lt vienam sutvarkymui.Tai va,gal jus man pasakysite,kas turetu i sia kaina ieiti konkreciai?Nes turesiu pokalbi su keliomis seimininkemis,tai noriu zinoti,ko galiu konkreciai reikalauti uz tokia savaitine suma,kad nenuskriausciau nei saves,nei tos moterytes ?  ax.gif



Sveikute ,na uz tokius pinigelius dazniausiai buna visu grindu plovimas valymas tvarkymas ,patalynes keitimas, na ir langu valymas viena kart i menesi .smile.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimams skirta Skelbimų lenta.
Moderatorė
Atsakyti
Sveikos,
moderatores cia draudzia skelbimus, bet neradau skelbimu lentoje joms skyrelio. Ne visi zabali mato, gali ir taip buti ax.gif
Idomu kiek galetu kainuoti nuolatinis 2 kambariu buto tvarkymas (2/sav.).
Jei netycia cia skaito tos kas negali cia veisai pasiulyti savop paslaugu, lauksiu pasiulymu i AZ.

Atsakyti
Sveikos,
man taip pat idomu kiek kainuoja apie 60 kv. buto tvarkymas 1/sav., o gal ir reciau. Turiu 3 vaikus, maziausias leliukas atima daug demesio ir laiko nebelieka susitvarkyti namucius verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 13 balandžio 2011 - 18:51
QUOTE(*jusma* @ 2011 04 12, 10:19)
Sveikos,
man taip pat idomu kiek kainuoja apie 60 kv. buto tvarkymas 1/sav., o gal ir reciau. Turiu 3 vaikus, maziausias leliukas atima daug demesio ir laiko nebelieka susitvarkyti namucius  verysad.gif .


Sveiki, buto valymas kainuotu apie 80 lt smile.gif Jei reikia pagalbos namu tvarkyme galeciau jums padeti:)

Lina mirksiukas.gif
Atsakyti