Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(zi-zi @ 2007 07 04, 14:41)
Dar norėjau pasiteiraut, kaip susirandat tvarkymo darbelio, neskaitant
supermamos.lt ?

skelbiu.lt ax.gif
Atsakyti
O uz langu valyma atskeras mokeemas ? Ir kiek ?
Atsakyti
Aš pas tuos pačius šeimininkus dirbu ketvirtus metus ir jie jau mane rekomenduoja savo draugams ir pažįstamiems smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cudo @ 2007 07 04, 10:41)
Su kokem priemonem ka valei,seip idomu,kas gereuse.

Mano šeimininkė priemones perka TF parduotuvėje . Pagrinde tai Ajax , bet jis tikras , ne toks kaip markete. smile.gif
Atsakyti
Nu as popoliaou i atranka,dabar neaisku ar paskambis g.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 07 04, 20:50)
Nu as popoliaou i atranka,dabar neaisku ar paskambis  g.gif

mano atveju buvo, kad aš pirma atsiliepiau į skelbimą, tai mane ir pasirinko. Bet aš manau, kad jei jau susitikot, tai jei būtum tikusi, tai iškart pasakytų.
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 04, 21:28)
mano atveju buvo, kad aš pirma atsiliepiau į skelbimą, tai mane ir pasirinko. Bet aš manau, kad jei jau susitikot, tai jei būtum tikusi, tai iškart pasakytų.

Aha,idomu ko netikou g.gif jauna,tvarkinga,net ne vartoju alkogoliu .Neko dar paeskosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 07 04, 16:00)
O uz langu valyma atskeras mokeemas ? Ir kiek ?

už langus atskirai paprašau 20-30lt, priklauso nuo langų dydžio ir kiekio. Bet jų juk kas kart nereikia valyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 05 liepos 2007 - 09:36
as ieskau tvarkytojos smile.gif
turiu du variantus, ateinancia savaite apsisprest reiks. taciau manau kad reiks viena, kita, trecia pabandyt kad atsirinkt...kaip nesmagu pirma kampa...pakampes uzzele sad.gif
daug kas is pazistamu samdosi, tai va as ir nusprendziau.
tik kaip jus ziurit i tokias ,,samdytojas" - kaip apsileideles, ar nesvarstot kodel bardakas?
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 07 07, 21:40)
tik kaip jus ziurit i tokias ,,samdytojas" - kaip apsileideles, ar nesvarstot kodel bardakas?

tikrai ne, juk dažniausiai ir samdo namų tvarkytojas, nes pačios nebesusitvarko dėl laiko stygiaus ar kaip jūs, visą dėmesį atiduodamos mažiukui mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turiu namų tvarkytoją. Labai šauni moteris, 63m.Kadangi gyvena netoli manęs važinėja dviračiu thumbup.gif Labai gerai tvarko ir lygina, tik labai lėta, bet kadangi praktiškai nesusitinkam, tai viena kitai netrukdom. Tvarko 4 kambarių butą vieną kartą į savaitę.
Atsakyti
QUOTE(bugen @ 2007 07 11, 10:48)
Aš turiu namų tvarkytoją. Labai šauni moteris, 63m.Kadangi gyvena netoli manęs važinėja dviračiu thumbup.gif Labai gerai tvarko ir lygina, tik labai lėta, bet kadangi praktiškai nesusitinkam, tai viena kitai netrukdom. Tvarko 4 kambarių butą vieną kartą į savaitę.

jei nepalsaptis kiek moki? ir kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2007 07 12, 09:34)
jei nepalsaptis kiek moki? ir kokiam mieste?


Ir man idomu mirksiukas.gif
Atsakyti